Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:41

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 194 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2018 június 06 (szerda), 20:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2018 június 04 (hétfő), 18:57
Hozzászólások: 15
Köszönöm a választ. Akkor biztosan ez lehet az oka :( Megnyugodtam, és újratöltök :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2018 június 06 (szerda), 20:45 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szia! Novella természetesen lehet rövidebb, arra nem vonatkozik a kétezres keret. Ha emiatt kaptál elutasítót, valószínűleg nem volt jelölve a jellemzők között a novella és a szöveg alapján nem volt egyértelmű, hogy nem szánsz folytatást a ficnek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2018 június 06 (szerda), 20:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2018 június 04 (hétfő), 18:57
Hozzászólások: 15
Sziasztok! Nekem az a kérdésem, miért nem lehet egy novella, aminek nincs folytatása, egyetlen "fejezetből" egységből áll, feltölteni, ha az nem éri el a 2 000 szót? És ha tényleg nem lehet, akkor mi a megoldás a novellákra? Egy 13 ezer karakteres novella az bőven novellaméret. 1992 szóról van szó. Nem gond, ha mos akkor bele kell írnom még egy mondatot, hogy meg legyen a 2000 szó, én az elvet nem értem.
Előre is köszönöm a választ.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2018 május 27 (vasárnap), 14:04 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2012 november 13 (kedd), 20:42
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: I live on the internet
Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy lehet-e három egypercest, amiket külön töltöttem fel, összevonni úgy, hogy ne kelljen letörölnöm, és megint feltöltenem?

(Kerestem az adminközpontos email címeteket, de nem leltem, valószínűleg én vagyok a vak meg a szerencsétlen. :D )

Szóval, ha meg lehet oldani az összevonást, ha szépen megkérlek titeket, tud valaki írni nekem egy emailt?: masinykanyikolajevna@gmail.com Vagy ha megadjátok az adminközpontos címet, írok én. Az emailt ugyanis hamarabb észreveszem, mint a fórumos üzenetet. :D

Előre is köszönöm szépen! :-*

Masinyka


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2018 május 21 (hétfő), 12:45 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2018 május 10 (csütörtök), 17:42
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Valahol Európában ;)
Elyes írta:
Szia! Még a listában van, valószínűleg annyi történt, hogy hozzáértő adminnak még nem volt ideje ránézni a feltöltésedre. Az anime/mangához sajnos sokan nem értünk.


Szia!

Köszi. :china: Akkor várok, hogy valaki rápillantson végre. ;)

_________________
Melinda93

"A róka csak a bundáját változtatja, nem a természetét."
"A macska az egyetlen állat, amely nem tehető a póráz szolgájává."
"A kutya az egyetlen olyan lény a Földön, aki jobban szeret ömagánál."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2018 május 21 (hétfő), 11:47 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szia! Még a listában van, valószínűleg annyi történt, hogy hozzáértő adminnak még nem volt ideje ránézni a feltöltésedre. Az anime/mangához sajnos sokan nem értünk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2018 május 20 (vasárnap), 15:57 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2018 május 10 (csütörtök), 17:42
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Valahol Európában ;)
Sziasztok!

Csütörtök-péntek körül raktam fel egy új történetet Humor percek címmel anime/manga témakörbe, de még nem érkezett róla levél, hogy felkerülhet-e, vagy sem, és néztem, hogy még senki sem látta. Lehet, hogy elkeveredett? Csak jó lenne tudni, hogy kell-e javítani rajta, vagy mehet az oldalra.

Előre is köszi! :china:

_________________
Melinda93

"A róka csak a bundáját változtatja, nem a természetét."
"A macska az egyetlen állat, amely nem tehető a póráz szolgájává."
"A kutya az egyetlen olyan lény a Földön, aki jobban szeret ömagánál."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki moderál épp?
HozzászólásElküldve: 2018 február 25 (vasárnap), 18:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 február 25 (vasárnap), 18:21
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Bocsi előre is a kérdésért, ha esetleg valahol fellelhető az infó vagy valami ilyesmi, de én most olyan szerda, csütörtök magasságában raktam fel az oldalra egy fejezetet, és még nem érkezett rá sem elutasító, sem elfogadó levél, ma ugye vasárnap van, és már arra is gondoltam, hogy esetleg az elutasítás nem jött meg vagy hasonló. Persze lehet, hogy ez még teljesen normális idő, szóval talán ez lenne a kérdésem is, hogy kb. hány nap után kezdjen el aggódni a szerző, hogy valami probléma, vagy fennakadás történt? Sajnos mivel erre vonatkozólag nem nagyon találtam infót, azt se tudom, hogy a 4 nap most sok vagy kévés ilyen téren, de ha azt mondjátok, hogy egy hét az átfutási idő, vagy bármi, akkor már megnyugszom :D Válaszotokat előre is köszönöm :)
Üdvözlettel: Any95

mod. szerk.

Na, közben megkaptam a levelet, úgyhogy tárgytalan! Minden esetre köszönöm a javítási tanácsokat :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2018 január 25 (csütörtök), 22:12 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Szia!

Bocsi! xred Azt hiszem, itt most a tipikus egymásra várás esetébe estünk, és megfeledkeztünk a kérdésedről. xred

Felhasználó saját maga csak a Ficblogoknál indíthat új témát, minden más esetben az adminok hatáskörébe tartozik a topic nyitás. Ezért nem tudtál új topicot nyitni.
Ami az ötletedet illeti, a különböző ötletekért nem nyitunk mindjárt új topicot. El kell indítani a játékot valamelyik általános offtopicban (pl. Gumiszoba, vagy OFF-SZTRÁDA), és ha nagyon beindul a játék, és kitartóan fut is, akkor kapni fog saját topicot. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2018 január 25 (csütörtök), 17:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2014 június 10 (kedd), 14:27
Hozzászólások: 297
Erre akkor már ne is várjak választ? Tizenkét nappal ezelőtt érdeklődtem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2018 január 13 (szombat), 15:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2014 június 10 (kedd), 14:27
Hozzászólások: 297
Sziasztok!

Szerettem volna az Offtopicok között egy új témát létrehozni, de nem találtam rá lehetőséget. Ezek szerint ott akkor nem lehet új témát nyitni?
Egy versíró játék volt amúgy a tervem, aminek az a lényege, hogy valaki ír egy szép, költői sort, egy másik ember pedig erre egy oda nem illő, vicces/gagyi rímmel reagál. Aztán újabb költői, újabb gagyi, és így tovább. Példának okáért ilyesmire gondoltam:
Rémálmok követnek, a fénybe kapaszkodnak
Az Interspar pénztáránál vevők panaszkodnak.

vagy

Este, a telihold fényében
Lagzi Lajcsit nézek a tévében.

Gondoltam, ez jópofa játék lenne. :)
Bocsánat, ha nem ide tartozik a kérdés, csak nem tudtam, hol lehet ezzel kapcsolatban érdeklődni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 december 16 (szombat), 11:36 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Esmi írta:
Ne haragudjatok, de ezzel a slash-kérdéssel nem tudok megbékélni. Írtam az adminközpontos e-mail címetekre, azt nézi még valaki?


Írtam választ. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 december 14 (csütörtök), 21:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2014 június 10 (kedd), 14:27
Hozzászólások: 297
Ne haragudjatok, de ezzel a slash-kérdéssel nem tudok megbékélni. Írtam az adminközpontos e-mail címetekre, azt nézi még valaki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 december 12 (kedd), 1:21 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2014 június 10 (kedd), 14:27
Hozzászólások: 297
Elyes írta:
Esmi írta:
Várom a választ... Bocsánat, csak látom, hogy más topicokban mennek a válaszadások, és tartok tőle, hogy az én kérdéseim beleolvadtak a többibe.

Szia! Fú, jó is, hogy írtál megint, el is felejtettük, hogy ez még megválaszolatlan maradt :oops:

Mivel főhősről van szó, én inkább azt javasolnám, hogy tedd ki a figyelmeztetést, de a leírásba pl. beleírhatod, hogy csak egy rövid jelenet erejéig lesz említve a dolog, mélyebben nem taglalod a történetben, így azokat az olvasókat sem riasztod el, akik egyébként kerülik a slash-t.

Néhány SMS/chat/stb.-ben használt smiley még gond nélkül belefér, nem kell kivenned őket :) A szabály inkább arra vonatkozik, amikor a szerző indokolatlanul egy-egy leíró részben használná az emotikonokat.


Köszönöm szépen a válaszodat! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 december 11 (hétfő), 20:46 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Esmi írta:
Várom a választ... Bocsánat, csak látom, hogy más topicokban mennek a válaszadások, és tartok tőle, hogy az én kérdéseim beleolvadtak a többibe.

Szia! Fú, jó is, hogy írtál megint, el is felejtettük, hogy ez még megválaszolatlan maradt :oops:

Mivel főhősről van szó, én inkább azt javasolnám, hogy tedd ki a figyelmeztetést, de a leírásba pl. beleírhatod, hogy csak egy rövid jelenet erejéig lesz említve a dolog, mélyebben nem taglalod a történetben, így azokat az olvasókat sem riasztod el, akik egyébként kerülik a slash-t.

Néhány SMS/chat/stb.-ben használt smiley még gond nélkül belefér, nem kell kivenned őket :) A szabály inkább arra vonatkozik, amikor a szerző indokolatlanul egy-egy leíró részben használná az emotikonokat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 december 11 (hétfő), 14:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2014 június 10 (kedd), 14:27
Hozzászólások: 297
Várom a választ... Bocsánat, csak látom, hogy más topicokban mennek a válaszadások, és tartok tőle, hogy az én kérdéseim beleolvadtak a többibe.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 december 09 (szombat), 3:03 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2014 június 10 (kedd), 14:27
Hozzászólások: 297
Sziasztok!

Ismét szeretnék érdeklődni. Hamarosan megkezdem a regényem feltöltését, de két kérdés merült fel bennem.

1. Az egyik főhős homoszexuális, de ez csupán egyetlen fejezetben kerül megemlítésre. Egy néhány soros bekezdés foglalkozik a témával, azon belül az érzelmi részével, fizikai érintkezésből pedig csupán egy ölelés történik. Utána már nem merül fel, és a történet alakulásához sincs köze. Kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben is ki kell-e tenni a Slash figyelmeztetést, vagy elhagyható?

2. Olvastam a GYIK-ben, hogy a szöveg ne tartalmazzon szmájlikat. A regényemben négy darab szmájli bukkan fel (három mosoly és egy nyelvnyújtó), ebből kettő egy internetes beszélgetésben, kettő pedig SMS-váltásban. Szabályt sért-e ez a minimális adag, vagy ennyi még belefér? Amennyiben azt mondjátok, nem fér bele, természetesen kitörlöm őket.

Segítségeteket előre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 december 02 (szombat), 22:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 29 (szerda), 22:20
Hozzászólások: 8
G Lamaro írta:
Namito írta:
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy már 4-5 napja feltöltöttem a történetem első fejezetét, még nem lett lemoderálva, azonban van rajta 9 megtekintés? Akkor most 9 admin/9x megnézte egy admin? Elég régen töltöttem fel utoljára bármit, és akkor 1 nap alatt megvolt, ezért sosem láttam rajta kikerülés előtt megtekintést. Azért kérdezném, mert ha így van, és esetleg nem tudták volna eldönteni, hogy felmehet- e vagy sem, akkor gyorsan átolvastatnám egy barátommal hátha maradt benne valami olyan hiba, amit én nem vettem észre.

Szia!
Nem, az admini megtekintéseket nem számolja az oldal, azokat nem látod. A 9 megtekintés annyit jelent, hogy már kilencen "feltörték" a történetet, azaz megkerülve a rendszert megtekintették (elolvasták) a fejezetet.
A késlekedésnek pedig annyi az oka, hogy sok a feltöltés, az adminok pedig részben a Kívánság Üsttel, részben a Mai Országos Merengő találkozóval voltak/vannak elfoglalva, így kevesebb idő jutott moderálásra.


Köszönöm a választ!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 december 02 (szombat), 21:09 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Namito írta:
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy már 4-5 napja feltöltöttem a történetem első fejezetét, még nem lett lemoderálva, azonban van rajta 9 megtekintés? Akkor most 9 admin/9x megnézte egy admin? Elég régen töltöttem fel utoljára bármit, és akkor 1 nap alatt megvolt, ezért sosem láttam rajta kikerülés előtt megtekintést. Azért kérdezném, mert ha így van, és esetleg nem tudták volna eldönteni, hogy felmehet- e vagy sem, akkor gyorsan átolvastatnám egy barátommal hátha maradt benne valami olyan hiba, amit én nem vettem észre.

Szia!
Nem, az admini megtekintéseket nem számolja az oldal, azokat nem látod. A 9 megtekintés annyit jelent, hogy már kilencen "feltörték" a történetet, azaz megkerülve a rendszert megtekintették (elolvasták) a fejezetet.
A késlekedésnek pedig annyi az oka, hogy sok a feltöltés, az adminok pedig részben a Kívánság Üsttel, részben a Mai Országos Merengő találkozóval voltak/vannak elfoglalva, így kevesebb idő jutott moderálásra.

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 december 02 (szombat), 18:19 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 29 (szerda), 22:20
Hozzászólások: 8
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy már 4-5 napja feltöltöttem a történetem első fejezetét, még nem lett lemoderálva, azonban van rajta 9 megtekintés? Akkor most 9 admin/9x megnézte egy admin? Elég régen töltöttem fel utoljára bármit, és akkor 1 nap alatt megvolt, ezért sosem láttam rajta kikerülés előtt megtekintést. Azért kérdezném, mert ha így van, és esetleg nem tudták volna eldönteni, hogy felmehet- e vagy sem, akkor gyorsan átolvastatnám egy barátommal hátha maradt benne valami olyan hiba, amit én nem vettem észre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 november 29 (szerda), 3:18 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2014 június 10 (kedd), 14:27
Hozzászólások: 297
G Lamaro írta:
Esmi írta:
Sziasztok!

Egyelőre csak érdeklődnék. A regények fejezeteinél van felső határ a szószámokat tekintve? Csak mert amit jelenleg írok, abban előfordulnak elég hosszú, tizenhat-tizenhét word oldalas fejezetek, körülbelül 6700 szó. Ez még csak első kézirat, nem biztos, hogy így is marad, de ha mégis, akkor abban az esetben egyben töltsem fel a hosszabb fejezetet, vagy érdemes különszedni?

Előre is köszönöm a választ!

Van egy technikai felső határ, ami kb. 14000 szó. Ennyit tud egy fejezetben kezelni a Meri. (Ha túlléped, feltöltéskor az "Előnézet"-ben látni fogod, hogy levágta a program a fejezet végét.) Egyébként más felső határ nincs. :)
Az olvasók nem nagyon szeretik a nagyon hosszú fejezeteket, ez a 6-7000 szó nagyjából az a határ, amit még a többség viszonylag szívesen olvas. Ez felett már nagyon jó történetnek kell lenni, hogy belevágjanak a hosszú fejezetekbe. :)


Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Akkor majd ennek tudatában járok el a történet átfésülésekor :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 november 28 (kedd), 9:52 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Esmi írta:
Sziasztok!

Egyelőre csak érdeklődnék. A regények fejezeteinél van felső határ a szószámokat tekintve? Csak mert amit jelenleg írok, abban előfordulnak elég hosszú, tizenhat-tizenhét word oldalas fejezetek, körülbelül 6700 szó. Ez még csak első kézirat, nem biztos, hogy így is marad, de ha mégis, akkor abban az esetben egyben töltsem fel a hosszabb fejezetet, vagy érdemes különszedni?

Előre is köszönöm a választ!

Van egy technikai felső határ, ami kb. 14000 szó. Ennyit tud egy fejezetben kezelni a Meri. (Ha túlléped, feltöltéskor az "Előnézet"-ben látni fogod, hogy levágta a program a fejezet végét.) Egyébként más felső határ nincs. :)
Az olvasók nem nagyon szeretik a nagyon hosszú fejezeteket, ez a 6-7000 szó nagyjából az a határ, amit még a többség viszonylag szívesen olvas. Ez felett már nagyon jó történetnek kell lenni, hogy belevágjanak a hosszú fejezetekbe. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 november 28 (kedd), 2:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2014 június 10 (kedd), 14:27
Hozzászólások: 297
Sziasztok!

Egyelőre csak érdeklődnék. A regények fejezeteinél van felső határ a szószámokat tekintve? Csak mert amit jelenleg írok, abban előfordulnak elég hosszú, tizenhat-tizenhét word oldalas fejezetek, körülbelül 6700 szó. Ez még csak első kézirat, nem biztos, hogy így is marad, de ha mégis, akkor abban az esetben egyben töltsem fel a hosszabb fejezetet, vagy érdemes különszedni?

Előre is köszönöm a választ!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 október 19 (csütörtök), 19:09 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
FannyBrandyWise írta:
Sziasztok!

Kicsit úgy érzem már offolom ezt a topicot, de ezt még muszáj megkérdeznem. Original kategóriában novellák feltöltésére nincs lehetőség, vagy csak én vagyok vak és én nem látom?

A választ előre is nagyon köszönöm :3

De, van lehetőség original novellák feltöltésére közvetlenül az Original kategóriába. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 október 19 (csütörtök), 18:50 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 szeptember 08 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Kicsit úgy érzem már offolom ezt a topicot, de ezt még muszáj megkérdeznem. Original kategóriában novellák feltöltésére nincs lehetőség, vagy csak én vagyok vak és én nem látom?

A választ előre is nagyon köszönöm :3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 14 (csütörtök), 19:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
FannyBrandyWise írta:
Sziasztok!
Ha rövidebb részekből álló kisregény(szerű)t írok, és egy rész nincs meg 2000 szó, szóval normálisan nem tölthetem fel, akkor mit csináljak? Ha többet egybe töltök fel, az úgy bénának tetszik, pl prológus és első fejezet, a közepén átvált egy teljesen más szemszögbe... Mit tudtok javasolni, mi ilyenkor a módi? Vagy egyszerűen próbálkozzak a merengőn kívül ezzel az írásommal? Gondolom, nem én vagyok az első ezzel a problémával.
A választ előre is nagyon és kicsit kétségbeesve köszönöm!


Szia!

Miért tetszene bénának, ha többet egybe töltesz fel? :) Sokan csinálják. (Pl. fordításoknál ez elég jellemző. Sok külföldi ficoldalon nincsenek ilyen követelmények, ezért rövidebbek a fejezetek, és a fordító még csak változtatni se tud ugyebár a történeten, szóval nekik semmilyen más lehetőségük nincs is.)

Egyáltalán nem te vagy az első ezzel a gonddal, de ne ess kétségbe, és nem is kell Merengőn kívül próbálkoznod emiatt. :)
Az egyben feltöltés nem feltétlen azt jelenti, hogy egy fejezetként (tehát egybeillesztve, vagy akár összedolgozva) töltöd fel, hanem hogy egy feltöltésben többet töltesz fel. Ha kiírod az adott részek fölé, hogy Prológus, meg Első fejezet, néhány enterrel el is választod őket, látszani fog, hogy két különálló fejezetről van szó, egy feltöltésben, és nem lesz probléma szemszögváltással vagy bármi mással. Ez a módi ilyenkor. :)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 14 (csütörtök), 19:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 szeptember 08 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 4
Sziasztok!
Ha rövidebb részekből álló kisregény(szerű)t írok, és egy rész nincs meg 2000 szó, szóval normálisan nem tölthetem fel, akkor mit csináljak? Ha többet egybe töltök fel, az úgy bénának tetszik, pl prológus és első fejezet, a közepén átvált egy teljesen más szemszögbe... Mit tudtok javasolni, mi ilyenkor a módi? Vagy egyszerűen próbálkozzak a merengőn kívül ezzel az írásommal? Gondolom, nem én vagyok az első ezzel a problémával.
A választ előre is nagyon és kicsit kétségbeesve köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 13 (szerda), 22:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
FannyBrandyWise írta:
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az addig tiszta, hogy politikai töltetű írást nem lehet feltölteni, de ha a történetem egy Alternatív Földön játszódik, és abban a helyzetben lennének benne politikai utalások, és kemény gyűlölködés meg ilyesmik (de a végén a teljes kép értelmében mindenképp tanító, és jóra ösztönző jelleggel), az beleférne?
Köszönöm a választ! :D


Szia! :)
Ez a szabály az aktuálpolitika írásokra és állásfoglalásokra vonatkozik, a valós, jelenlegi és korábbi politikai helyzetekre reflektáló, propaganda-szagú történetekre.
Amiről te beszélsz, az rendben van. :) Hiszen számtalan történetben megjelenik a politika, fanfiction és original berkekben is. (Hogy messzebbre ne menjünk, a Harry Potter világa sem mentes politikai kérdésektől.) Az alternatív vagy fiktív világokban, fiktív politikai életről és annak kérdéseiről szóló történetek felkerülésének nincs akadálya.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 08 (péntek), 16:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 szeptember 08 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 4
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az addig tiszta, hogy politikai töltetű írást nem lehet feltölteni, de ha a történetem egy Alternatív Földön játszódik, és abban a helyzetben lennének benne politikai utalások, és kemény gyűlölködés meg ilyesmik (de a végén a teljes kép értelmében mindenképp tanító, és jóra ösztönző jelleggel), az beleférne?
Köszönöm a választ! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 12 (szombat), 22:26 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 augusztus 08 (kedd), 16:53
Hozzászólások: 4
Már látom. Köszönöm szépen!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 12 (szombat), 22:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Ambrus írta:
Sziasztok!
Lehet buta kérdés, és előre is elnézést, hogyha az, de eléggé újonc vagyok. Szval töltöttem fel egy történetet, ami első körbe még javításra szorult, ezért feltöltöttem még egyszer. Azóta tudom szerkeszteni, de amúgy nem hiszem hogy feltöltődött volna mert nem kaptam róla email, szóval gondoltam türelmesen várok, viszont a megtekintéseknél már ott van egy 7-es szám?


Épp most moderáltam le, a részleteket megtalálod a kiküldött e-mailben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 12 (szombat), 22:14 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 augusztus 08 (kedd), 16:53
Hozzászólások: 4
Sziasztok!
Lehet buta kérdés, és előre is elnézést, hogyha az, de eléggé újonc vagyok. Szval töltöttem fel egy történetet, ami első körbe még javításra szorult, ezért feltöltöttem még egyszer. Azóta tudom szerkeszteni, de amúgy nem hiszem hogy feltöltődött volna mert nem kaptam róla email, szóval gondoltam türelmesen várok, viszont a megtekintéseknél már ott van egy 7-es szám?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 július 31 (hétfő), 12:55 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 május 05 (péntek), 19:26
Hozzászólások: 11
Nagyon szépen köszönöm! :D

_________________
Üdvözlettel:
Izzy

"Meghitt világomat, saját mitológiám sárkányai védik."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 július 31 (hétfő), 12:22 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Isobelagross írta:
Sziasztok!

Pár napja töltöttem fel egy történetet (Madam Puddifoot kávézója, Draco/Harry) és szerettem volna szereplőnek megjelölni Albus Perselus Pottert.

Szia! Véletlenül kimaradt abból a kategóriából a karakter a legutóbbi frissítésnél, köszi, hogy szóltál! Javítottam, most már be tudod állítani :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 július 31 (hétfő), 12:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 május 05 (péntek), 19:26
Hozzászólások: 11
Sziasztok!

Egy aprócska problémával fordulnék hozzátok, és csak reménykedni tudok, hogy jó helyre küldöm az üzenetet.

Pár napja töltöttem fel egy történetet (Madam Puddifoot kávézója, Draco/Harry) és szerettem volna szereplőnek megjelölni Albus Perselus Pottert. Nem tudom, hogy az én gépemmel van-e probléma vagy, hogy másnak is akadt-e ilyen gondja, de nem találtam meg a szereplők között. Keresőben igen, de feltöltésnél már nincs ott. Érdekelne, hogy ebben az esetben mit tudok tenni. :)

A választ előre is nagyon szépen köszönöm!

_________________
Üdvözlettel:
Izzy

"Meghitt világomat, saját mitológiám sárkányai védik."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 július 30 (vasárnap), 10:34 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 július 13 (hétfő), 21:52
Hozzászólások: 4
Szia!

Ó, értem --- azt hittem én állítottam el valamit esetleg a gépemen...
Köszönöm a választ!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 július 30 (vasárnap), 10:16 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Szia!

Igen, tudunk erről a problémáról. A levelek karakterkód-táblája állítódik el, és ez okozza az olvashatatlan leveleket. Dolgozunk a probléma megoldásán, de ez még időbe telhet, mire stabil megoldásra találunk...

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 július 29 (szombat), 23:02 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 július 13 (hétfő), 21:52
Hozzászólások: 4
Helloooo!!!

Remélem ide való a kérdésem, ha mégsem előre is bocsi.
Szóval, kétszer is feltöltöttem egy történetemet és mindkétszer két különböző moderátor vissza is dobta (--- oké megértettem a célzást, továbbra sem tudok helyesen írni.... mentem is keresni magamnak egy bétát) a kérdés nem is erre vonatkozik, hanem arra, hogy:
mindkét e-mailben az üzenet szövegéből hiányoznak az ékezetes betűk :S .... ami eléggé megnehezít mindenféle olvasását, értelmezést, javítást. Na már most fogalmam sincs, hogy ez miért történik, ugyanis soha nem fordult elő még ilyen. Vipmail-es címem van.... nem tudom, hogy esetleg előfordult e másnál is ilyen helyzet, vagy van e valami tanácsotok, hogy mit tudok tenni.

Előre is köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 18 (vasárnap), 21:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 november 26 (kedd), 17:23
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: szocializmus city
Jó, mondjuk nekem a hivataloskodásból,
az üzenet felépítéséből és abból ítélve, hogy egy szót nem ejtettek saját magukról, nekem ez csak a huszadik olyan szerencsétlen társulásnak tűnik, ahol pár ismeretlen, és a megfelelő háttérrel egyáltalán nem rendelkező amatőr író úgy gondolja, hogy megcsinálja a saját szerencséjét, és saját kiadót meg professzionalitást meg világhírt akarnak csinálni maguknak a semmiből. Uhh, hát hadd ne mondjam, hogy ismerem a jelenséget. :haha:

Mindenesetre e-mail címeket lelesni és aztán pénzt kérni, és ilyen sok logikai bukfenccel leírni a lényeget baromira nem elegáns dolog.

_________________
"Az igazi művészek maguktól idéznek." - /Gigi685/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 06 (kedd), 22:59 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2016 szeptember 21 (szerda), 18:18
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: MCU főleg
Én is kaptam üzenetet. Azért megírtam nekik, hogy kösz nem, és nem tehetik ki semmilyen írásomat, csak a félreértések elkerülése végett.

Egyébként tényleg kulturált a megfogalmazás és a stílus, lehetne sokkal rosszabb (agresszívebb, primitívebb, stb.) is. (Viszont épp emiatt lehet néhányaknak becsapós.)

Ronin: automatás kávé kábé ennyi és sokan élnek vele :D Off vége.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 06 (kedd), 20:56 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2016 május 29 (vasárnap), 19:11
Hozzászólások: 70
Mindössze hetven forint naponta, és nyersz egy belépőt a paradicsomba... ja, hogy kicsit rossz a szaga, mintha meglenne rohadva? Nem számít, hisz elvégre csak hetven forint, amit mindenféle semmiségre elköltünk naponta(amúgy árulja már el valaki, mit lehet venni manapság hetven forintból? még egy csomag rágó is drágább! :D)...

Jó, akkor ha engem is betámadnak, akkor megkérdezem, hogy megveszik-e tőlem a regényemet? Hetven forint/karakterért kitehetik az oldalukra... a szerződést havonta újítjuk, mert a tagság is havi. :evil:







Vagyis dehogy, persze, majd arra pazarlom az időm, hogy velük fogok szórakozni, naná, hogy törlöm majd a vírusmarketinggel fertőzött levelüket! :D :D :D

_________________
"Reklámok parancsára kocsikra gyűjtünk, hogy legyen pénzünk a sok felesleges cuccra. A történelem zabigyerekei vagyunk. Nincs se célunk, se helyünk. Nincs világháborúnk, se válságunk. A mi háborúnk szellemi háború, a mi válságunk az életünk. A tévé elhitette velünk, hogy egy szép napon milliomosok, filmcsillagok és rocksztárok leszünk. Pedig nem leszünk. Erre lassan rádöbbenünk, és nagyon, nagyon berágunk."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 06 (kedd), 14:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 április 26 (kedd), 11:35
Hozzászólások: 49
Szerintem ennyire túlaggódni is felesleges, mert egy kimondottan udvarias levelet küldtek, ahol külön kiemelték, hogy csak saját kérésre kerülnek fel írások. Első ránézésre egy nagyon új oldalnak tűnik, valahol mindenkinek el kell kezdenie. Ez a tagdíjas dolog… Szerintem ezt úgy értik, hogy ha egyszer fizetsz, akkor mindig élvezheted a tagság előnyeit. De ezt csak én gondolom. :) Viszont ha nem érdekel a dolog, akkor kitörlöd az emailt, többe nem gondolsz rájuk, ennyi. Nem kell ebből boszorkányüldözést csinálni, vannak idegesítőbb dolgok, ez semmi. Például, hogy a win minden frissítés után különféle ürüggyel az adatainkra vadászik. Na, az gáz...;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 06 (kedd), 14:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2016 november 20 (vasárnap), 18:41
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: A képzelet "jeges" tömlöcében.
Szintúgy csatlakozom, már nálam is landolt az e-mail. :roll:

_________________
Üdv: Rose


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 06 (kedd), 14:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 december 30 (szerda), 22:41
Hozzászólások: 28
Csatlakozom, ma délben kaptam tőlük levelet. Én is ignorálni fogom, nem volt valami szimpatikus az a propaganda szöveg, amit lenyomtak... :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Melodie 2017 június 06 (kedd), 14:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 06 (kedd), 12:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Akkor már én is csatlakoznék azokhoz, akik jelzik, hogy kaptak ilyen levelet. Én nemes egyszerűséggel ignoráltam, gondolom, csak nem fognak lopkodni, ha már ilyen kedvesen megkérdeztek előtte. :lol: Mindazonáltal számomra kicsit MLM szagú-ízű a dolog, mármint a szövegezést tekintve, az ilyen direkt marketinges előadásokon lehet ilyesféle fogalmazásmóddal találkozni. Ami még szemet szúrt, az az alábbi mondat:

Idézet:
A meghívó elutasítása nem jelent semmilyen szankciót a számodra (írásaid akkor is megjelenhetnek az oldalunkon, sőt, szívesen fogadjuk műveidet), elfogadásával viszont WayersFantasy Klubtaggá válsz, ami örök érvényűvé válik már egyhavi tagdíj megfizetése után is.


Nem vagyok jogász, de elég aggályosnak tűnik egy havi tagdíj megfizetésével örök életre valami tagjává válni, különösen, hogy én se egy impresszumot, se semmi ilyesmit nem leltem az oldalukon...

Köszi, hogy utána néztek! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 06 (kedd), 12:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 09 (csütörtök), 17:46
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: A Föld Pusztaságán, valahol Westeros környékén, a Roxfot kastélyában, Stiles szobája mellett.
Én is kaptam ilyen levelet, amit kedvesen visszautasítottam, és sok sikert kívántam nekik, de számomra sem volt túl pozitív ez az élmény, sőt!

Úgy tűnik akkor minden (vagy legalábbis minden második) merist megkörnyékeznek... Szóval tényleg nem ártana utána nézni, hogy honnan jött ez a kóbor lélek.

_________________
Kép

"I have stood at the very edge. I have looked into the abyss. If I'd have taken one more step, I would have fallen.
But no matter how far I ran away from God, he was still waiting ahead."
(Penny Dreadful)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 06 (kedd), 10:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Mi is kaptunk Ritsu Tonksszal ilyen levelet, tanakodtunk is, hogy honnan vették a címünket, és hogy mi ez, de akkor ezek szerint a Meriről.

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 06 (kedd), 1:16 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2014 június 10 (kedd), 14:27
Hozzászólások: 297
Én is kaptam ilyen levelet ettől az oldaltól. Nekem valahogy elég negatív érzéseim voltak az üzenetüket olvasva, olyan "elhúzzuk az orrod előtt a mézesmadzagot" dolog, felsorolva azt a mindenféle földi jót, amivel a leendő klubtagokat kecsegtetik, majd a végén mintegy visszahúzódva odabiggyesztik, hogy "de persze nem kell klubtagnak lenni, anélkül is szívesen feltesszük az írásaidat!" Számomra nem túl bizalomgerjesztő. Örülök, hogy Capable behozta ide ezt a dolgot!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 03 (szombat), 23:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 április 16 (vasárnap), 14:19
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Végállomásváros
Köszi, és igazán nincs mit. Aggódtam, de talán feleslegesen. Majd eldöntitek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz az adminoktól!
HozzászólásElküldve: 2017 június 03 (szombat), 22:45 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Én most hallok erről először, de lehet, hogy más hallott már róla.

Önmagában az, hogy a Merin "vadásznak" leendő tagokra nem ad okot aggodalomra. Frissen induló oldalaknál előfordul, hogy ezt a módszert választják. (Anno 2004-ben a Meri alapítója, Kristie is kb. 300 hasonló emailt küldött ki, próbálva idecsábítani a felhasználókat más oldalakról. :) )
Egyelőre nincs különösebb tennivaló szerintem. Az engedélyetek nélkül nem tehetik fel az oldalra az írásaitokat. A klubba való belépést feleslegesnek tartom, van Magyarországon több olyan oldal, csoport, amely ingyenesen kínál lehetőséget a fejlődésre, esetleg művek kiadására. Nem egy merisnek jelent meg már műve a segítségükkel.
Személy szerint nem mondom azt, hogy határolódjatok el az oldaltól, ez mindenkinek a saját döntése. De egy új oldal, amely kapásból tagdíjat emleget, nagyratörő terveik ellenére semmit nem lehet tudni az üzemeltetőiről, és látogatásom során elsőként egy kiadott könyv első két fejezetébe botlok, ami szerintem biztosan nem a kiadó engedélyével van fent az oldalon, hát számomra nem egy pozitív első benyomás... sőt!

Mindenesetre utána nézünk jobban a dolognak. Köszönjük a jelzést! :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 194 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség