Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:11

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 44  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 november 14 (szerda), 1:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 március 22 (vasárnap), 17:10
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Hungary - Veszprém megye
Halihó! Inata vagyok, írótársam pedig Illi, egy egyenlőre nem merengős, saját sztorinkhoz keresünk bétát, aki egyben előolvasónk is lenne. A sztori halad, a hibák gyűlnek, még a javítgatások ellenére is. A mostani forma afféle piszkozat lesz a későbbi terveinkhez... ;)

Fandom: Saját történet, saját szereplőkkel
Műfaj: japán fantasy, harccal és romantikával
Figyelmeztetés: szex, kínzás, gyilkolás, minden, mi szemnek szájnak ingere...
Korhatár: 18+
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: Regény, melyből már készen van 34 fejezet, amiket mi magunk is átnézünk, nincs külön frissítési/javítási idő, írunk, mikor kedvünk és időnk van, a leendő béta pedig egy ideig biztos ellesz a meglévőkkel. Fontos, hogy nincs nagy kikötésünk, a béta a saját tempójában haladhat a javítással.
Elérhetőség: lizyy097@gmail.com vagy a facebookon Aliz Szücs néven is elérhető vagyok.

Lényeg a lényeg, 34 fejezet várakozik, javításra készen, friss fejezetek idő és kedv szerint mindig jönnek, havonta maximum, amikben segítséget keresünk pontosabban:

- vesszők, összetett mondatok, elírások, szóismétlések javítása
- nyitottak vagyunk logikai bukfencekre való felhívásra is
- a javítással nyilván együtt jön, hogy afféle előolvasót is keresünk a béta személyében
- nem árt kedvelni a japán vonalat, démonokat (ayakashikat - igen, ez a szó sokszor előfordul majd...)

Előre is nagyon várjuk, ha bárki érdeklődik, facen és emailben is kereshettek! :china:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 november 09 (péntek), 22:41 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 szeptember 19 (szerda), 17:46
Hozzászólások: 5
Halló, bétát keresek! (mily meglepő!) :roll:
krisyta vagyok és nagyon kezdő. Ráadásul nem egyszerű lélek.
Originalban írok, de van egy-két fandom írásom is.
Ezek ellenőrzéséhez kérnék a segítséget, leginkább a helyesírás ellenőrzéséhez és logikai bakik kiszűréséhez. De tanácsokat és ötleteket is szívesen fogadok.

:idea: Figyelmeztetés: kicsavart gondolkodás, mely néha mondtokban is megnyílvánul. Lassan írok, és néha elég hosszúra sikerednek a történetek. Gyilkosság, kínzás és halál gyakori.
Korhatár: maximum 16 (nem tervezek e fölé menni, de előfordulhat, hogy feljebb csúszik-ha ilyen lenne akkor szólok előre!)
HA fandom: Harry Potter, vagy más
műfaj: mindenféle (kivéve talán a sötétet, depressziós történetek)
Várható hossz: a történettől függ.Vannak hosszabb és rövidebb történeteim.

Nem írok túl gyakran, bár szeretnék, sajnos a munka és az iskola ezt megnehezíti.
Akit mindezek után szeretne még segíteni, az a bkrisyta@gmail.com-on elér. :yes:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 november 01 (csütörtök), 20:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2018 november 01 (csütörtök), 19:45
Hozzászólások: 6
Sziasztok! :) Állandó bétát keresnék, nem egy, hanem több Harry Potteres sztorimhoz (nem feltétlen csak ehhez a fandomhoz, ezt majd lejjebb kibővítem :) )
Vannak régi, illetve lesznek új történeteim (novellák főleg)
Egy olyan ember jelentkezését várom, akivel jól áttudom beszélni a dolgokat, ha pl hibázok (igazából bármiben; párbeszéd, helyesírás) mondjuk őszintén remélem ezzel sok dolga nem lesz, ugyanis mindig próbálok odafigyelni, és többször átolvasom egy adott írásom.., vagy ha esetleg sablonosnak gondolja a sztorim. (ötleteknek is örülnék)

Fandom: HP (ebből bőven), A Végzet Ereklyéi,
Műfaj: általános, akció, dráma, romantikus, (ilyen műfajokkal dolgoznék)
Figyelmeztetés: ami belefér
Korhatár: 12 - 16 (a Scorpius regényem ilyen korhatárnak jelölném)- ritkábban 18
Párosítás: HP; Scorpius(mint főszereplő)/Lily (ők egy hosszabb kisregényhez lennének központban, de egy Nagytermes írásnak szánom)
Rövidebb novella gondolatok: Hermione/vki.
A Végzet Ereklyéi Simon/Isabelle (most nem terveztem, csak felhívom a figyelmet a kedvencre :D )
Várható hossz és frissítési idő: Mivel dolgozok így elég laza lenne, hetente tudnék írni egy fejezetet, mellé - néha - ha több időm van egy-egy novellát. A visszaküldés is lényegtelen mert előre dolgoznék pár fejezettel és csak utána kezdeném kitenni a részeim :D (azt heti renderességgel minimum)
Scorpius írásom hosszúra tervezem 20-25 (de ha hosszabbra sikerül, hát hosszabbra, vagy ha rövidebbre, hát rövidebbre) Így ezt most nem tudom megmondani. Nemrég kezdtem bele.
Elérhetőség: Majd, mert most itt fogom figyelni a privátot és ha sikeresen mindent megbeszéltünk természetesen úgyis megfogom adni. :)

:D Remélem így megfelel

szerk.

Találtam, már tárgytalan :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 október 22 (hétfő), 23:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2018 szeptember 20 (csütörtök), 1:16
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: elmerülve a gondolataiban
Sziasztok! Bétát keresek Galambok a jégkalitkában c történetemhez!! Mivel a történet egy papneveldében szövődő szerelmről szól (fiú x fiú), fontos, hogy ne legyél se vallás- se melegellenes. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, üziben tudsz megkeresni. ;;)

Fandom: original
Műfaj: dráma, romantikus, slash
Figyelmeztetés: -
Korhatás: 18
Párosítás: titok ;)
Várható hossz és frissitési idő: titok

:beee: :beee:

_________________
Ethant borzongás járja át, amit nem tud megmagyarázni. Jules kinyújtja felé a kezét, és ellenállhatatlanul mosolyog. Ethan lesüti a tekintetét, és a bőröndjével a háta mögött megindul a fiú irányába. Egy pillanatra érzi az illatát, ahogyan behalad mellette a kapun, és majdnem a testét is. Csak pár centire vannak. - Galamb a jégkalitkában, első fejezet ^^ OLVASSÁTOK!! https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=138798


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 október 19 (péntek), 9:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 október 19 (péntek), 9:38
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Már több éve dolgozok egy fantasy regényen és szeretném egyszer majd be is fejezni. :D Szeretnék egy kiméletlenül őszinte bétát, aki (ha lehetséges) a tartalomra is kitérne a regény kapcsán. Egyáltalán nem kell visszafognia magát, jól kezelem a kritikát.

Fandom: Saját történet és világ
Műfaj: Original
Figyelmeztetés: mindenféle mocskosság (gyilkosság, incest, szex etc.) előfordul benne amit csak el lehet képzelni, de nem ezek halmozása a regény célja.
Korhatár: +18
Várható hossz és frissítési idő: Nagyjából 10-12 fejezet hosszú lesz, de a fejezetek hossza változó. Dolgozom és egyetemre is járok, így a kommunikáció sűrűsége nagyon alacsony intenzitású lesz (félévente 1 fejezet a maximális sebesség), kivéve addig, amíg az első 2 fejezeten végig nem érünk és ki nem kerül erre az oldalra. (A 2 fejezet kész van, csak javítani kell.)
Elérhetőség: korpas.zoltan@hotmail.com

Lécci lécci segítsetek. Nagyon hálás leszek annak aki vállalja és ha végeztünk az első 2 fejezettel meghívnám egy sörre/borra (Budapesten), hogy személyesen is megismerjük egymást! <3

Lényeg röviden: Egy humoros, de tragikus fantasy, amelynek a főszereplője nárcisztikus, mégis szerethető. A világ a kőkemény valóság és a fantasy ütközőpontján helyezkedik el, így a mindennapi életünk apró mozzanatai is helyet kapnak a történetben: a közöny, a szerelem, a szex, az erőszak, a természetszeret, a lelki sebek és még megannyi más dolog. A történet maga (ahogy egy fantasytól azt várni lehet) az ideák világában mozog, így szórakozásból sem lesz hiány a tartalom mellett (remélhetőleg).

Üdv:
Zoli


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 október 01 (hétfő), 16:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 október 01 (hétfő), 15:51
Hozzászólások: 1
Sziasztok! OriNetty vagyok, és az egyik könyvemhez (Wattpadon már majdnem befejezett, Merengőre tegnap raktam fel az első fejezetet, azonban jelenleg még csak adminisztrátori ,,szűrőn" vesz részt) keresnék egy kíméletlenül őszinte bétát, aki segít rávilágítani a helyesírási, illetve logikai hibákra.

Fandom: anime (Naruto)

Műfaj: Dráma

Figyelmeztetés: OOC karakterek (ez remélem nem túl gyakran lesz jellemző, viszont biztos vagyok benne, hogy ha véletlenül is, de lesz rá példa), gyilkosság, erotikus tartalom (ritka), durva nyelvezet (ritka), szereplő halála

Korhatár: 14

Párosítás: Itachi/OC

Várható hossz és frissítési idő: kb 55-60 rész, hetente-kéthetente frissítem

A történetről:
Egy átlagos életet élő, kissé szeleburdi, valódi kis csajszi mindennapjait felbolygatja két Akatsuki tag felbukkanása. Főhősnőnk, Sayuri őszintén szólva magasról tesz rá, hogy kik ők és mit akarnak, ugyanis túlságosan lefoglalja őt, hogy megfeleljen a nevelőapja némán leszögezett elvárásainak, és persze, hogy lépten nyomon kiálljanak Tentennel a jogaikért.
Az egyik ilyen eset után Sayuri megtudja a kegyetlen valóságot arról, miért hagyták el őt a szülei, és abban a pillanatban rádöbben, hogy ő mennyire, de mennyire gyűlöli az Uchiha klánt.

Elérhetőség: ordogtimi12@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 29 (szombat), 16:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Sziasztok! :-h
Készülőfélben lévő original regényemhez keresnék egy bétát (nyilván ezért írok ebbe a topicba :haha: ), aki kiszűri nekem az elgépeléseket/vesszőhibákat/logikai bukfenceket (az utóbbira nagyon hajlamos vagyok :oops: )


De beszéd helyett itt is van a történet adatlapja:

Fandom: Original, természetesen.
Műfaj: (urban) fantasy, ifjúsági, tiniregény (Jobban belegondolva, totál ötvözhető mindhárom műfaj :lol: ), slash mellékszálként.
Figyelmeztetések: durva nyelvezet (Bár ezt próbálom mellőzni, a főszereplők mégis csak tizenévesek, ebből egyértelműen adódik, hogy iszonyú mocskos a szájuk.), (kivételesen nem explicit) gyilkosság, ebből adódóan pedig szereplő halála. Meg hát, a TDB-féle humor :lol:
Korhatár: nem tudok biztosat mondani, de egy bő 16-ost mindenképp rávágnék.
Párosítás: Hát az van, csak spoileres, szóval...
Várható hossz és frissítési idő: Pfff... Ha minden jól megy, kábé harminc fejezetes lesz, de persze lehet, hogy összeforrasztok párat. Frissítési idő, meg... Biztosat semmiképp sem akarok mondani, de sacc per kábé olyan havonta-kéthetente közötti időszakonként tudnám küldeni. Meg persze a béta idejétől is függ, szóval ez most ilyen bizonytalan :?
Elérhetőség: thomasdanielbones@gmail.com avagy privát üzenet, ízlés kérdése.

Osztán itten van egy összefoglaló, hogy mire kell számítani a plot felől:
"Egy víziszonyos sellő, egy piromániás démon, egy örökbefogadott boszorkány, a félelem megtestesülése, egy kitagadott szuperhős, egy filozofikus farkasember, és egy lélekzabáló. Meg egy iskolányi belőlük."

A segítséget nagyon szépen köszönöm! :give:

Szerk.: a történet első fejezete itt megtalálható az oldalon, hátha azt elolvasva kedcet kap valaki.

_________________
#Ittjártam


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TDB 2018 november 01 (csütörtök), 20:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 24 (hétfő), 8:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 október 31 (csütörtök), 18:23
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Elkészült a következő regényem, amihez gyors segítséget keresnék. Helyesírás és logika tekintetében is olvasta már két csodálatos béta, de mivel mindkettő végigkövette a sztori kialakulását, hozzám hasonlóan túl sok változatát ismerik már. Szeretném, ha valaki egyben is foglalkozna a sztorival, hogy a jelenlegi állapotot véleményezze.

Fandom: Original
Műfaj: Regény, urban fantasy
Figyelmeztetés: Néhány levágott végtag és egy kis vér.
Korhatár: Legyen 16, mert néha elszaladt velem a ló.
Párosítás: Mondjuk egy jó bort ajánlanék hozzá. Nem, bocsi, 16-os karika, szóval mustot ;)
Várható hossz és frissítési idő: kb. 150 oldal, ami már teljesen elkészült. 1 fejezet kóstolót adok (egyébként itt is olvasható: https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=136915&i=1), ha tetszik, november elejére kellene elolvasni az egészet.
Elérhetőség: zeulogus@gmail.com

Egy kis leírás: A sztori egy szellem és egy távirányító kapcsolatát meséli el egy család három generációjának segítségével. Mindezt egy olyan világban, ahol mindennapos a varázslás és a lakosság zombi része végzi a kemény fizikai munkákat.

Ha még ezek után is érdekel a feladat, keress emailen és egyeztetünk.
Előre is köszönöm :)
Zeulogus

_________________
Az interneten terjedő idézetekről sosem tudni, valójában kitől származnak, és mit jelentettek a fordítás előtt" - Petőfi Sándor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 22 (szerda), 23:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 február 18 (szombat), 19:22
Hozzászólások: 2
Sziasztok, az első történetemhez, regényemhez keresek bétát, aki javítaná, de főként véleményezné is a sztorit. :)

Fandom: saját történet - saját szereplőkkel
Műfaj: dráma, humor, romantikus
Figyelmeztetés: talán szex-jelenet lesz benne...
Korhatár: 16
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: kéthetente, talán még ritkábbam
Elérhetőség: elso.levai@gmail.com

Ízelítő belőle:
- Baba, biztosan ezt akarod? – emelte rám a tekintetét, a karomat simogatta. Sajnálatot olvastam ki a tekintetéből. Igent intettem a fejemmel. A szemem sarkából láttam, hogy szólásra nyitotta a száját, de végül nem mondott semmit. Egy ideig egyikünk sem szólt semmit. Nem tudom, mennyi idő telik úgy el. Közben az eső felerősödött, és még jobban hullt. Dávid egyszer csak megunta a üldögélést, és felállt.
- Jössz? – kérdezte, és felém nyújtotta a kezét.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 19 (vasárnap), 21:18 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 augusztus 19 (vasárnap), 21:12
Hozzászólások: 3
Sziasztok!
Fandom: original
Műfaj: dráma, romantikus
Figyelmeztetés: -
Korhatás: 14
Párosítás: -
Várható hossz és frissitési idő: kb. 20 fejezet, ritka kivétellel hetente ill. kéthetente frissül
Elérhetőség:
Egyszerű, kis romantikus szösszenet, a helyesírással vannak kisebb (esetleg nagyobb) problémák.
Előre is köszönöm!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pálma215 2018 szeptember 08 (szombat), 17:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 13 (hétfő), 12:02 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 10 (szerda), 10:00
Hozzászólások: 78
Tartózkodási hely: Out of my mind. Back in 5 minutes.
Sziasztok!
UnicornFairy néven találtok meg Merengőn, és segítséget szeretnék kérni a történetem bétázásához.
Fandom: Harry Potter
Műfaj: romantikus, bár kissé sötét
Párosítás: Draco/Saját szereplő
Figyelmeztetés: időnként felbukkan erőszak, néhol némi erotikus tartalom, és csúnya beszéd is előfordulhat, de nem olyan durva
Korhatár: 18
Várható hossz, és frissítési idő: na, erre én sem tudom a biztos választ, erről lentebb majd még írok, de pár fejezet erejéig heti-kétheti frissítés várható
A történetről: Igyekeztem a könyv történéseit követni, ez a rész már a 7. könyv idején játszódik. Mivel ez a kötet nagy szabadságot ad a roxforti történések alakítására, már csak a fő vonalakban kell figyelni a könyvhűségre. A saját szereplő nyilván változtat kicsit, de a vele kapcsolatos dolgokat igyekeztem korábban is a háttérben meghúzni.
Elérhetőség: namedsoul@gmail.com
Cím: Sally Moon III. - Emlékezz!

Ezt a történetet nagyon régen kezdtem el írni, még gimis koromban (azóta már az egyetemen is túl vagyok :haha: ), viszont azóta sem hagy nyugodni. Valamikor két éve elkezdtem folytatni, és nagyon élvezem az írását, azonban kisebb-nagyobb formai, fogalmazási hibáim akadnak, amik miatt feltölteni nem tudom, így azóta megint nem lett frissítve. Munka mellett pedig örülök, ha írni jut időm, az átbogarászásra viszont még annyi se. :cry:
A korábbi két rész legalább annyira gyerek, mint én voltam anno, de úgy döntöttem, nem írom újra. Remélem, kicsit a sztori is komolyodik velem együtt, mindenesetre én szeretem írni. :xx:
Az előző részeket olvashatjátok a Merengőn, ha érdekel: https://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=10019

Ha valaki kedvet érez magában, hogy segítségemre legyen a bétázással, az keressen nyugodtan, örömmel fogadok minden segítséget! :give:

_________________
Kép

Nem látlak, tehát ne tégy úgy, mintha ott lennél!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 03 (péntek), 14:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 augusztus 03 (péntek), 13:02
Hozzászólások: 1
Sziasztok, Ashla vagyok, és segítséget szeretnék kérni a történetem bétázásához.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: általános, semmi extra
Figyelmeztetés: durva nyelvezet itt-ott, és egy két gyilkosság, de semmi véres
Korhatár: 16
Várható hossz, és frissítési idő: frissíteni heti rendszerességgel szeretném, a hossz még bizonytalan, de olyan 30 fejezetesre saccolom
Elérhetőség: ashlabaratheon@gmail.com
Röviden a történetről: eljátszottam azzal a gondolattal, hogy mi sülne ki abból, hogyha egy fiatal magyar boszorkát kiküldenénk Angliába, hogy állítsa helyre a családja becsületén esett csorbát.
Cím: A Félvér Hercegnő és Hollóháti tőrei

Aki mindezek után úgy gondolja, hogy szívesen segítene, írjon nekem. Hálás lennék a hibák javításáért, és az esetleges logikai buktatókra való rámutatásért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 július 20 (péntek), 13:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 július 20 (péntek), 13:46
Hozzászólások: 1
Üdv, Kenneth vagyok, és segítséget szeretnék kérni a történetem bétázásához. Leginkább helyesírási figyelmetlenségekről lenne szó :)

Fandom: Original
Műfaj: Humor, dráma, akció, sötét
Figyelmeztetés: erőszakos jelenetek, durva nyelvezet
Korhatár: 16
Elérhetőség: ssj3kenny@gmx.com

Cím: MotDR - Sand Motel


A Tucson városában élő tizenhárom éves Barbara egy teljesen átlagos napra ébredt. Azonban a nap végére szembesülnie kell vele, hogy az általa ismert világ teljesen kifordult önmagából és már fogalma sincs, mi az, ami valóság és mi az, ami valami egészen más, mint amit addig ismert... Teljesen egyedül kell rájönnie, mi áll az egész hátterében, vagy megbízható társakra lel?

A MotDR - Sand Motel, Démonokkal, varázslattal, kalanddal és rejtélyekkel teletűzdelt akció történet, némi érzelemmel és egy sor felkavaró eseménnyel megspékelve. A kiszámíthatatlan páros, Dem és Jonah, a hozzájuk szegődő Barbarával együtt, egy sor furcsábbnál furcsább kaland és alak után megkísérlik megválaszolni a legnagyobb kérdést, ami nem hagyja őket nyugodni: van még célja a létezésüknek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 július 09 (hétfő), 7:48 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 július 09 (hétfő), 7:12
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Shadoe12 vagyok és egy kis segítséget szeretnék kérni az első fordításomhoz. Többnyire elgépelési és helyesírási hibáim lehetnek, ezekben kérnék egy kis segítséget. Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget! :D

Fandom: Original
Műfaj: Slash, Romantikus, Humor, dráma
Figyelmeztetés: néhol a nyelvezet, esetleges erotikus jelenetek( nem részletesek)
Korhatár: 16
Elérhetőség: shalman958h@gmail.com

Cím: Broken Hope - Törött remény

Történet:

Keegan egy szeretettre vágyó, életerős, és nagyon játékos fiú, vagyis az volt, amíg nem fordult ellene az egész világ. Érzelmeit magába zárta. A világ zajaitól pedig olyan távol próbált maradni, amennyire csak lehetett. Mindezt azért, hogy megkímélje magát a további szenvedésektől. Egy idő elteltével azonban megunta ezt a gyalázatos életet, és eldöntötte, hogy változtatni fog rajta. Erre volt tökéletes alkalom, az egyhetes iskolai kirándulás, ahol azonban olyan helyzettel nézett szembe, amire nem is számított.

Theo egy laza, sportoló srác. Könnyen feltudják bosszantani, és szeret főnökösködni mások felett. Általában a barátaival tölti az idejét, és kedves lelkű személy. Az élete azonban nem egyszerű, tele van hektikus eseményekkel és idegesítő emberekkel. A szülei nincsenek tapintattal a magánéletére, a barátai pedig állandóan hangosak, és rajta lógnak. Az iskola többi része pedig a lábai előtt hever, nem mintha ő ezt annyira élvezné. Ő egyszerűen csak egy kis egyedüllétre vágyik. Miután bejelentés nélkül egy kirándulás miatt maga mögött hagyja a ragaszkodó és hangos barátait, arra számít, hogy végre eltölthet egy kis időt nyugalomban. Azaz egy hét azonban olyan meglepetéseket tartogat számára, ami talán az életét is képes megváltoztatni.

Vajon mit tartogat ennek a kettőnek a sors? Boldogságot, vagy kétségbeesését?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 június 24 (vasárnap), 21:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2018 március 22 (csütörtök), 19:21
Hozzászólások: 1
Sziasztok! :)
Camille vagyok és egy kis segítséget szeretnék kérni az első történetemhez. Többnyire elgépelési hibák javításához kérnék segítséget, általában 2x átolvasom, de így is van benne, amit nem veszek észre. Mellette szívesen fogadok a történet szempontjából is észrevételeket. :)

Fandom: HP (időutazós > Tom alternatív hatodévéről lenne szó)
Műfaj: Slash, Romantikus, Humor, Akció/Kaland, Hurt/Comfort, OOC
Figyelmeztetés: HP7 Spoiler, erotikus tartalom (kb a történet 1/3-tól); lesznek véres jelenetek (de nem durván)
Korhatár: 16/18
Párosítás: Fő páros Tom/Harry, de lesz érintőlegesen Dumbledore/Grindelwald és még sok más is (nem csak slash párok)
Várható hossz és frissítési idő: kb 60 fejezet körülire tervezem, frissítést nem tudok rendszereset ígérni októberig, mert államvizsgázok. Jelenleg 2 fejezet van készen és az első fejezetet leszámítva a többi 5000 karakter körül lenne majd.
Elérhetőség: clareo.hoshi@gmail.com

Szeretettel várom a jelentkezőket! :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 június 24 (vasárnap), 18:09 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 június 24 (vasárnap), 17:59
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Kezdetleges Sci-fi (Cyberpunk) regényemhez keresek olyan bétákat, akik segítenek a nyelvi hibák és logikai buktatók kiküszöbölésében, és akik szívesen mondanának róla véleményt. :) Az első fejezet megtalálható fent a Merengőn, Cyber gésa címmel.

Tehát:
Műfaj: sci-fi, cyberpunk, dráma.
Figyelmeztetés: Gyilkosság, szex, durva beszéd
Korhatár: 16
Várható hossz és frissítési idő: Írás alatt álló regény, hossza előreláthatólag 150-200 oldal wordben. Frissítése bizonytalan egyelőre, heti, kétheti frissítés várható.
Elérhetőség: yumezuke@gmail.com

Szívesen várom a jelentkezőket, nem harapok! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 június 18 (hétfő), 15:20 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 június 18 (hétfő), 15:12
Hozzászólások: 6
Sziasztok. Első történetemhez szeretnék segítséget kérni feltöltés előtti átolvasáshoz, javításhoz.
Fandom: Harry Potter
Műfaj: romantikus, általános, dráma
Figyelmeztetés: Kínzás és erotikus tartalom említése a későbbi fejezetekben.
Korhatár: 16-os
Párosítás: Draco/Hermione
Várható hossz és frissítési idő: kb 30 fejezet, ebből 17 készen van, frissíteni hetente gondoltam.
Elérhetőség: dorikaaa93@gmail.com

Sokszor átnyálaztam a feltöltési szabályokat, így is akadtak hibák, ezeknek a kiküszöböléséhez kérnék segítséget. Köszönöm! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 június 18 (hétfő), 11:19 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 június 18 (hétfő), 11:09
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Fordításomhoz keresek bétát, aki a szöveg gördülékenységét és helyesírását ellenőrizné.

Cím: A hetedik Horcrux
Fandom: HP
Műfaj: akció/kaland
Figyelmeztetés: némi erőszak és gyilkosság, teljesen az eredeti hetedik résszel megegyező mértékben
Korhatár: 16
Párosítás: Harry/Ginny, Ron/Hermione
Várható hossz és frissítési idő: 34-35 fejezet, ebből 8 van készen. Egy fejezet 15-19 oldal, heti frissítés várható
Elérhetőség: spidermike18@gmail.com

A történet Melindaleo, egy amerikai írónő által megálmodott alternatív hetedik rész fordítása. A teljes mű 35 fejezetből áll, és hűen követi az első hat rész által bemutatott világot.
Ennek megfelelően Harry/Ginny és Ron/Hermione párosítást találtok benne. A főszereplők kamaszok, ennek köszönhetően néha megfeledkeznek magukról - teszik ezt azonban maximálisan a jó ízlés határain belül.
A történetben előfordulnak halálesetek, de semmivel sem komorabb a történet, mint az igazi hetedik rész. Fontos még megjegyezni, hogy a Hetedik horcrux a Halál ereklyéi előtt jelent meg, illetve lett feltöltve a legnépszerűbb fanfiction oldalakra.

Üdv:

Spider


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 június 11 (hétfő), 22:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 október 06 (péntek), 18:53
Hozzászólások: 4
Sziasztok, Rosalienne volnék, és egy bétát keresek, aki helyesírás és tartalom szempontjából is átnézné a sztorimat ^^

Már kilenc fejezet fent van merengőn, szóval itt bele lehet kukkantani:

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134363

Fandom: Anime - Naruto
Műfaj: Általános, Romantikus, Humor, Dráma
Figyelmeztetés: Durva nyelvezet, olykor elég sok (legfőképpen Hidan miatt, de a többiek is elszólják magukat néha.) Továbbá OOC karakterek, és gyilkosság is ide sorolható, de semmi részletes ebből a szempontból.
Korhatár: 16
Párosítás: Deidara x Saját szereplő lenne a fő fókusz ^^
Várható hossz és frissítés idő: Ez elég labilis, jelenleg egy fejezet vár átnézésre, és ahogy az időm engedi, úgy írok :') Nem tudom, hogy ez kinek mennyire kényelmes, a fentebb megadott linken meg lehet lesni, hogy körülbelül milyen hosszúra sikerülnek a fejezetek.
Elérhetőség: : rosaliennenikki@gmail.com

_________________
"Nem vagyok mérges, sem agresszív, csak órára megyek."

Mood 24/7:
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 június 11 (hétfő), 12:43 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 június 11 (hétfő), 12:32
Hozzászólások: 1
ulrichkata01 vagyok, és egy fordításomhoz szeretnék keresni bétát, aki átnézni, főleg helyesírási és stilisztikai szempontokból.
Fandom: SKAM
Műfaj: Slash, Romantikus, Sötét, Humor, Angst, Hurt/Comfort, AU, Fantasy
Figyelmeztetés: Vannak benne véresebb gyilkosságok, és elég részletesen leírt szexjelenetek, esetleg erősebb káromkodások.
Korhatár: 18
Párosítás: Even Bech Næsheim/Isak Valtersen
Várható hossz és frissítés idő: 21 részes, nagyjából hetente jönne ki az új rész.
Elérhetőség: ulrichkata01@gmail.com

Nagyon örülnék a segítségnek, és hálám üldözné azt a kedves bétát, aki rám tudna szánni az idejébl annyit, hogy elolvassa, kijavítja és ajó tanácsokkal lát el a történetemmel kapcsolatban. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 június 07 (csütörtök), 15:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 augusztus 23 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 2
Sziasztok

Bétát keresnék a történetemhez aki nagy lelkesedéssel javítaná ki a hibáimat elgépeléseimet. Sajnos rengeteg dolgot többszöri elolvasás után sem veszek észre.

Fandom: HP
Műfaj: Romantikus
Figyelmeztetés: SLASH, erotikus tartalom, Akció/Kaland
Korhatár: 16/18
Párosítás: HP - Drarry
Várható hossz és frissítési idő: 15 fejezet körül tervezek és körülbelül 2 hetes frissítéssel a történet 40-50 % már készen van.
Elérhetőség: alexandra.emes@gmail.com
Előre is köszönöm a segítséget


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 május 24 (csütörtök), 22:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 január 14 (szerda), 19:52
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Dögrováson.
Sziaszrok!

Akasztják a hóhért, hiszen többnyire bétázni szoktam, ám most magam is bétát keresek, aki egy apró segítségért cserébe hatalmas köszönöm-áradatot kapna.

Fandom: Trónok harca
Műfaj: A/K, dráma
Figyelmeztetés: meglepő fordulat
Korhatár: 12
Páros: - Azonban van benne Jon és Sam
Hossz: Azt hiszem, 1000 szó alatt van.
Ez a történet egy Fordítás!, tehát elsősorban az érdekelne, hogy mennyire érthető, élvezhető az írás.
Elérhetőség: aliz_vizi@citromail.hu
Vagy itt pü.

Köszönet!
Üdv:
Zia010

_________________

"Why do all good things come to an end?"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 május 21 (hétfő), 21:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2018 február 01 (csütörtök), 11:03
Hozzászólások: 6
Üdvözlet!
Pár napja egy másik téma alatt ezt már kiposztoltam, de egy tanács alapján átjöttem ide a kéréssel, hátha több sikerem lesz vele.

Van énnekem egy könyvem. Régóta dolgozok rajta, de csak nemrég kezdtem el írni az első kötetet, amennyire időm engedi. (Hogy eddig mit csináltam vele, az most nem fontos). Egy amolyan ifjusági fantasy-sci fi könyv lenne. A 14. fejezet készül el hamarosan, de még lesz sokkal több. Nem akarom feltölteni a Merengőre, mert néhány fejezet nem üti meg az alsó szóhatárt, pláne azok, amiket "mini-fejezeteknek" szoktam nevezni. Ehelyett majd a kiadatáson gondolkoznék.

Fandom: Az nincs, vagyis egyelőre még csak álom, hogy saját fandomja lesz.
Műfaj: Akció, Kaland, nyomokban Humort és Drámát és mókust tartalmazhat.
Figyelmeztetések: Erőszak, egy-két elejtett szuggesztív megjegyzés, és nem spórolok a vérrel sem (mármint ha egy-egy sérülés leírásáról van szó).
Korhatár: Mondjuk 16, de nem szenved tartós traumát, aki 12 és 16 között elolvassa.
Párosítás: Parancsolsz?
Várható hossz: Amint írtam egy-két héten belül elkészül a 14. fejezet, az eddigi vázlatban 21 fejezet van, és még ott sem értem a végére.
Frissítési idő: A 15. fejezetet elkezdem (rosszabbik esetben a 14. fejezetet befejezem) augusztus végén, és akkor küldöm (kivételt képez, ha az illető azt mondja, hogy inkább ne is folytassam, olyan penetra, de hát reménykedek a legjobban.)
Elérhetőség: vekonydaniel36@gmail.com.

Azért írok, mert nyárra külföldre megyek dolgozni, és nem viszek magammal laptopot, ezért nem tudom tovább írni, amíg augusztusban vissza nem jövök. Szeretnék kérni egy-két vállalkozó tinédzsert, vagy egyéb, fiatalos lelkű művésztársat, hogy hadd küldjem el nekik a kész fejezeteket, ők a három hónap alatt elolvassák, és ha visszajöttem (vagy akár közben, lesz nálam mobil és wifi) elmondja, hogy tetszett-e, miért igen, miért nem, mi kéne még, mi nem kell bele? Jutalmat vagy fizetséget ajánlani nem tudok, hacsak nem az olvasással járó esetleges szórakozást.
Köszi, ha végigolvastad, és aki esetleg jelentkezne, annak előre is köszönöm.
Vörösszakáll


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 május 20 (vasárnap), 18:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 október 19 (vasárnap), 10:05
Hozzászólások: 672
Tartózkodási hely: Féllábbal Neverlandben
A küldetés sikerrel járt, köszönöm! :)

Sziasztok!
Az előkészületben levő regényemhez keresek bétát, aki át tudná nézni a fejezeteimet elírások, valamint nyelvtani hibák után kutatva, amelyek valamilyen úton-módon elkerülték a figyelmem az átolvasás során. :)

Fandom: HP - nextgen, saját szereplő központú
Műfaj: általános, akció/kaland, némi humorral megfűszerezve
Figyelmeztetés: enyhe sötét vonulat, durva beszéd itt-ott
Korhatár: 16
Párosítás: saját szereplő/James Sirius, de nem ez fogja képviselni a fő vonalat
Várható hossz és frissítési idő: körülbelül egy negyven-ötven fejezetes regényről lenne szó, heti egy frissítéssel július elejétől.
Elérhetőség: farkaslany.gica@gmail.com

_________________
Csak a hangom miatt nem lettem énekes.
Influenza: jobb adni, mint kapni.
Egy macskát mindenre megtaníthatsz, amit ő szeretne.


A sikerhez vezető út – karbantartás miatt – zárva.
Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1wolfgirl1 2018 május 31 (csütörtök), 12:50-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 május 20 (vasárnap), 11:06 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 január 05 (péntek), 15:14
Hozzászólások: 2
MÁR TALÁLTAM
[color=#FFBFFF]Sziasztok :D

Egy alig 900 szavas kis novellához (aminek még nem döntöttem el, lesz-e folytatása) keresek bétát.

[b]Fandom: [/b]SLASH
[b]Műfaj:[/b] Hurt/Comfort
[b]Figyelmeztetés:[/b] nemi erőszak
[b]Korhatár: [/b]18+
[b]Várható hossz és frissítési idő: [/b]ha lesz is folytatása, maximum 1-2 fejezet hetente
[b]Elérhetőség:[/b] liqueurplacebo@gmail.com [/color]

Előre is köszönöm :xx:
sll.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 május 16 (szerda), 12:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 május 15 (kedd), 6:50
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: A Foltozott Üst, Roxfort, vagy valahol az isten háta mögött.
Sziasztok!

A Herceg és a Liliom című egyperces gyűjteményemnek keresek bétát. Megint... Már néhány történet felkerült, de ezt a helyesírásom miatt, nem akarják felengedni.

Fandom: HP

Műfaj: Romantikus, egyperces

Figyelmeztetés: a legtöbbnél nincs, de lehet felkavaró tartalom és szereplő halála

Korhatár: nem korhatárostól 14+-ig

Párosítás: Lily/Piton és esetleg Lily/Potter

Várható hossz és frissítési idő: még nem tudom hány egyperces lesz, de elég sokat tervezek! Hetente bőven elég, ha egy vagy két fejezet kerül fel.

Elérhetőség: eszter6624@gmail.com


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Esztella 2018 június 23 (szombat), 19:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 május 03 (csütörtök), 10:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 május 03 (csütörtök), 10:07
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Bétát keresnék egy (viszonylag, hiszen sosem lehet teljes biztonsággal kijelenti) kész fantasy regényemhez. Bevallom pályázatra készülök vele, aminek sajnos hamar itt lesz a határideje.

Tipus: Original
Műfaj: regény, saját világú fantasy
Figyelmeztetés: -
Korhatár: -
Hossza: 204 A/4-es oldal, 117 ezer szó körül.
Elérhetőség: sz.zsofia0125@gmail.com

Nagyon köszönöm előre is annak aki belekukkantana :) Sokat segítene.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 május 02 (szerda), 10:52 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2016 december 17 (szombat), 19:58
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Veszprém megye, Marvel univerzum, Dean Winchester árnyékában, Deadpool rajongótáborában
Sikeresen találtam :)
Sziasztok! A Három Seprű történetem maradék fejezeteihez keresnék egy bétázót. Valamelyest fejlődtem a vesszők és más finomságok terén, de van, ami sehogyan se akar sikerülni.

Típus: HP, Draco/Hermione
Műfaj:főleg romantikus, csöppnyi humor, néhol angst, néhol sötét
Figyelmeztetés: kis mértékben kínzásra utalás
Korhatár: 16
Várható hossz és frissítési idő: Még pontosan nem tudom, de kevesebb, mint 10 fejezet várható még. Heti 1 fejezet, max 2.
Elérhetőség: goczan.t@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 május 01 (kedd), 17:35 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2016 december 17 (szombat), 19:58
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Veszprém megye, Marvel univerzum, Dean Winchester árnyékában, Deadpool rajongótáborában
Sikeresen találtam. :)
Bétát keresek egy nagyjából kész történethez. A történetet a Teen Wolf ihlette. Fanficnek indult, de annyira OOC és AU lett, hogy már csak kapcsolódási pontok maradtak.
Szívesen fogadnék segítséget, főleg a vesszők terén.

Tipus: Original
Műfaj: regény, akció, romantikus, humor, thiller
Figyelmeztetés: slash, erotikus tartalom, gyilkosság, durva beszéd
Korhatár: 18
Várható hossz és frissítési idő: 400 oldal (A3 oldalméret) környéke. Heti 1 fejezet.
Elérhetőség: goczan.t@gmail.com


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bunny91 2018 május 03 (csütörtök), 8:01-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 április 29 (vasárnap), 23:32 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Maou írta:
Sziasztok!

Nem találtam a fórumban a sablonra vonatkozó szabályzatot, ezért a korábbi hozzászólások alapján írom a sajátomat. Remélem adekvát lesz.


Pedig itt vannak a topic felett, nézd csak meg: Fogó ;)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 április 29 (vasárnap), 20:15 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 április 29 (vasárnap), 16:20
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Nem találtam a fórumban a sablonra vonatkozó szabályzatot, ezért a korábbi hozzászólások alapján írom a sajátomat. Remélem adekvát lesz.
Tehát a saját regényem első fejezetéhez keresnék bétákat, akik megkritizálnák.

Korhatár: 14
Fandom: Original
Műfaj: Kaland, Fantasy, Akció, Alternatívvilág, Humor, Szupererő,
Várható hossz: 16 oldalas, 5000 körüli szó.
Figyelmeztetés: Nem tartalmaz felkavaró elemeket.
Elérhetőség: johntitor@indamail.hu

Remélem megfelelő lesz a formátum, és nem kerül újra törlésre a hozzászólásom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 április 22 (vasárnap), 20:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 január 05 (péntek), 15:14
Hozzászólások: 2
Sziasztok! :D
Az egyik rövid kis oneshotomoz keresnék bétát, főleg a vesszőkkel vagyok nagy gondban, meg kissé elvontan fogalmazok. :D

Fandom: Hunter x Hunter
Műfaj: dráma
Figyelmeztetés: felkavaró tartalom, SLASH, erőszak
Korhatár: 16+
Párosítás: Illumi x Hisoka
Elérhetőség: liqueurplacebo@gmail.com

Tudom, nem népszerű párosítás, de azért remélem, lesz, aki bevállja :)
Előre is köszönöm :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 április 09 (hétfő), 7:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 január 29 (vasárnap), 19:58
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Prythian
Sziasztok!
Jöttem én is bétáért kuncsorogni.
Szóval The_Mockingjay, röviden Jay vagyok, és egy kész Percy Jackson songfictionhöz keresnék bétát ha akad :3
Egy 2069 szavas novelláról/songfictionről lenne szó, ami Thália Grace halálát írja le az ő szemszögéből, mindezt a Green Day - Still Breathing dalszövegének kiegészítésével.

Fandom: Percy Jackson
Műfaj: talán a sötét dráma kifejezést használnám.. :D
Figyelmeztetés: szereplő halála, felkavaró tartalom
Korhatár: 14
Párosítás: nincs
Várható hossz és frissítési idő: egészen pontosan 2069 szó, és novella tehát nincs folytatása
Elérhetőség: the_mockingjay@freemail.hu

Remélem felkeltettem az érdeklődésedet kedves leendő bétám, és várom hogy írj :3

_________________

The_Mockingjay/Jay

Multifandomista könyvmoly, Kaltain Rompier-fanatikus

Főállású könyvtárbajáró és alkoholosfilc-tetkó készítő, mellékállásban haldokló gimnazista

"You could rattle the stars. You could do anything if only you dared."



Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 március 17 (szombat), 4:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 december 24 (kedd), 21:56
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!
Rien vagyok és egy lelkes potterfant keresek, egy készülő történetemhez. Leginkább amiatt kell segítség, hogy a karaktereim, elég karakter hűre sikerülnek-e.
Fandom: Harry Potter
Műfaj: AU,Akció/Kaland, Dráma
Figyelmeztetés: Gyilkosság, Kínzás, (talán szex, de lehet hogy csak említés szintjén),Slash
Korhatár:16/18
Várható hossz: Még nem alakult ki.
Elérhetőség: nardarion@gmail.com
Előre is köszönöm a segítségeteket. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 március 13 (kedd), 14:25 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 március 13 (kedd), 14:11
Hozzászólások: 2
BeyondTheWritten vagyok, egy kreatív álmodozó, aki tovább lát az elmesélt történeteken. Erősségem a fogalmazás és a hangulat festés, gyengém a !!!!nyelvtan!!!!! Hatalmas Star Wars rajongó vagyok, a komolyabb, sötétebb oldalát kedvelem az univerzumnak, ezért is vagyok oda a mandalori kultúráért, ami a művem alapját fogja képezni. A néhai Lylthia munkásságát nagyon kedveltem, szeretnék belőle meríteni.
Fandom: Star Wars
Műfaj: Akció/ Kaland ; Dráma; Science Fiction
Figyelmeztetés: Gyilkosság, Kínzás és egyéb felkavaró tartalom előfordulhat.
Korhatár:14/16/18
Várható hossz: Ötletem sincs, 2 hetente 1 rész a terv.
Elérhetőség: mihalyi.mor@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 március 11 (vasárnap), 14:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
Sziasztok! Bétát keresek ;;) A helyesírásommal nincs túl nagy probléma, de leírásokon belül néha jelenről (indokolatlanul) múltidőre váltok, ezt kéne kiszűrni és megjelölni, vagy javítani, illetve örülnék ha valaki megjegyzéseivel, véleményével, tanácsaival segítené az alkotói folyamatot :D az utóbbi nem kritérium.

Fandom: Original
Műfaj: regény
Figyelmeztetés: néha csúnya beszéd, kicsi erőszak, apró bűnözés
Korhatár: a fent említett tartalmak miatt 16-18 is lehet néhány fejezet
Várható hossz és frissítési idő: szeretnék egy több fronton bevethető bétát, de most elsősorban a regényhez keresek segítséget, 20-25 fejezetesre tervezem, a frissítéssel kicsit hektikus vagyok, de célozzuk meg a másfél hét/fejezet rendszert, ha esetleg temérdek szabadidő szakad a nyakamba (nem fog), és napi szinten legyártok egy fejezetet, türelmesen fogok várni a javításra :D
Elérhetőség: ariannakyla@gmail.com, de itt privátban is elérhető vagyok :D

Ha bevállalsz, ígérem nagyon megbecsüllek, illetve amiben tudok, én is nagyon szívesen segítek, akár bétázásban is ;)

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 március 10 (szombat), 18:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2018 március 10 (szombat), 18:12
Hozzászólások: 3
Üdv! Amynta Bryce vagyok és egy bétát keresek, aki át tudná nézni rövid irományomat.

Fandom: Original
Műfaj: novella, dráma, sötét
Figyelmeztetés: nagyon-nagyon enyhe erotikus tartalom, szereplők halála, gyilkosság
Korhatár: 16
Párosítás: Saját szereplők
Várható hossz és frissítési idő: novella (egy fejezet)
Elérhetőség: amynta.bryce@gmail.com

Már nem aktuális.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Amy2.0 2018 április 17 (kedd), 18:01-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 február 21 (szerda), 9:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 december 04 (szerda), 16:59
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Eger
ELKELT ! :)


Sziasztok!
D_W néven vagyok fenn. Tíz év után keresek bétát. 2015 óta egy sort sem írtam, így sokat felejtettem.
Vesszők a gyengéim, elírások is lehetnek benne.

Fandom: Original.
Műfaj: Horror, sötét, általános…
Figyelmeztetés: Sok szex, vér és gyilkosságok. Na meg csúnya szavak.
Korhatár: 18
Párosítás: Saját szereplők
Várható hossz és frissítési idő: Befejezett, 210 oldalas (Öt oldalt át kell írnom, de kész van) történethez keresem türelmes bétámat. A történet nincs fejezetekre bontva, csak a jeleneteket jelöltem külön.
Elérhetőség: fejer.aniko@gmail.com

A történet már volt fenn, emlékeim szerint tíz éve. Amolyan igazi első írás, azt dolgoztam át, javítottam fel. :D

_________________
https://www.facebook.com/ronniewenanne
https://moly.hu/tagok/wen
http://www.deltavision.hu/a-roka-vere/


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára D_W_ 2018 március 21 (szerda), 19:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 február 15 (csütörtök), 21:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 január 31 (szerda), 19:05
Hozzászólások: 1
Már nem aktuális!

Sziasztok!

Krisztina vagyok,egy kezdő "íróféle" lennék, és a történetemhez szeretnék segítséget kérni. :)
Még csak az első fejezete van készen, úgy, hogy már a merengőn is fent van. Viszont sikerült megírnom a másodikat is, de bétát sajnos nem találtam.

Fandom: HP
Figyelmeztetés: Nincsen
Korhatár: Igazából nem vagyok ezzel teljesen tisztában, de nem tervezek semmi olyasmit beleírni, emiatt 12
Párosítás: Dramione
Várható hossz: Ezt még nem tudom, sajnos előre megmondani. (Jelenleg egy fejezetet kéne bétázni)

Nagyon örülnék, ha valaki mindezek után szívesen elvállalná a második fejezetem bétázását.
Nagy szükségem van a segítségre, emiatt is nagyon hálás lennék a hibák javításáért, és az esetleges logikai buktatókra való rámutatásért, valamint egy őszinte vélemény is segítene a történetről.
Elérhetőségem: korosikrisztin@gmail.com


A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára kkrisztina 2018 április 07 (szombat), 10:23-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 február 15 (csütörtök), 15:14 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 február 15 (csütörtök), 15:02
Hozzászólások: 2
Sziasztok! Fiatal, kezdő íróféle lennék. Fanfiction írásra adtam a fejem. Mivel az első változatom ( haverjaim által bétázott ) visszadobták, gondoltam egy a témában is jártas személy segítségét kérném. Olyanra lenne szükségem aki szívesen lebétázna egy rövidebb történetet ( 5-6-7) fejezet lenne. Az elsőnél járok. Leginkább helyesírási és formai hibáimat kén ellenőrizni, de persze a logikai buktatókra és az unalmas részekre is oda kéne figyelni. Ebben kérném a segítségeteket. Ha valaki tudna segíteni nekem kérem írjon: anna.queen.dec.5@gmail.com

fandom: Loki
kombináció: Loki egy saját szereplőmmel
figyelmeztetés: néhol trágár beszéd esetleg szereplő halála
korhatár: 12-16 de inkább 12, nem lenne egy durva darab
a hosszát már mondtam kb. hetente lenne egy-egy fejezet
Kérlek ha valaki tud segíteni írjon!
:xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 február 12 (hétfő), 21:29 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 február 12 (hétfő), 21:11
Hozzászólások: 1
-----


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Emma10 2018 február 15 (csütörtök), 21:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 február 11 (vasárnap), 12:02 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2008 március 01 (szombat), 16:20
Hozzászólások: 77
Helló.

Keresem bétámat, aki átnézné történetem, ami még nincs kész, most íródik.
Crossover vagy miafene, tehát filmből jönnek szereplők Harry Potter világába.
Volt egy bétám, sokáig inaktív voltam, elvesztettem email címét, ha megtalál,
kérjem írjon rám, köszönöm.

Fandom:HP, vegyes
Műfaj: AU, crossover, ha ez azt jelenti, hogy más filmből jönnek karakterek és humoros, paródia.
Nem igazán értek a kategóriákhoz, én csak írni szoktam és szeretnék egy bétát.
Korhatár: 14-16
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: hetente frissül, vagy ahogy időm engedi és lehet előveszem régi történeteimet és folytatom.
Elérhetőség: dekany1.norbert@gmail.com

--------

Hát nem lett a legjobb béta keresés, de értitek amit akarok, csak kezdő vagyok, adminoktól meg bocsánatot kérek, hogy ilyen ügyetlenül oldottam meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 január 27 (szombat), 14:18 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 január 27 (szombat), 14:03
Hozzászólások: 1
Sziasztok! :matrixb:

Én is az az elveszett író lennék, akinek egy kis támogatásra lenne szüksége. Nem csak egy embert keresek, akinek van egy szép piros tolla, és megfelelő szigorral és oda figyeléssel meg akarja váltani a helyesírási és nyelvhelyességi hibáim. Szeretném valakivel megbeszélni a történetet. Egy olyan ember, aki nem alakítani, hanem tanácsolni akar. A történet nagy része fejben már megvan és vannak dolgok, amikhez ragaszkodom.

Fandom: saját :xx:

Műfaj: akció, fantasy, dráma, humor

Figyelmeztetés:gyilkosság, trágár beszéd, szereplő halála, stb.

Korhatár: én úgy vagyok vele, ha fájni kell fájjon, szóval: 16-18 :pbunny:

Szereplők: természetesen saját szereplők, kevesebbel nem is érném be

Várható hossz, és frissítés: a hossza még nincs kidolgozva, minden a folytatástól függ. Annyi biztos, hogy minimum egy kisregényt szeretnék. Egy-két hetente egy fejezetről lenne szó.

A cél egy igényes, jól kidolgozott történet lenne. Aki esetleg kedvet kapott a bétázáshoz az a szul.zsofia@gmail.com email címen elér.

Köszönettel: Szuli


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 január 26 (péntek), 22:43 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 június 04 (vasárnap), 14:27
Hozzászólások: 2
Halihó!

Vannak még az "éterben" olyan béták, akik nem teltek be?? :-<
Kezdem feladni a keresést. Az előző bétám "angolosan" távozott, így minden erőfeszítésem ellenére sem tudom tovább folytatni, amit elkezdtem :-( Tényleg próbáltam egyedül, segítség nélkül folytatni, de egyszerűen nem megy.
Szeretnék találni egy olyan személyt, aki szívesen segítene, akinek nem jelent gondot, hogy nem vagyok tökéletes író (elvégre ezért van szükségem bétára!), aki türelmet szentel nekem, és őszintén viszonyul hozzám!
Cserébe minden erőmön azon leszek, hogy fejlődjek, és ne keljen minden egyes fejezetben ugyanazokra a hibákra felhívni a figyelmem.
Ha valakit érdekel, és persze szabad (amit ilyen reakcióval fogok fogadni :shock: :taps: ), akkor kérem írjon egy üzenetet, és a továbbiakat megbeszéljük.

Fandom: Supernatural
Műfaj: akció, fantasy, humor, dráma, stb.
Figyelmeztetés: felkavaró tartalom, gyilkosság, kínzás, trágár beszéd, szereplő halála, erotikus tartalom. Minden figyelmeztetés csak olyan "winchesteresen" ;)
Korhatár: A sorozatból kiindulva 16-18
Szereplők: Sorozat alapú történet, így idővel fellelhetőek lesznek benne a fontosabb karakterek, természetesen a Winchester testvérek a középpontban, + saját szereplő(k)
Várható hossz, és frissítés: A hatodik évad vége felé kezdtem bele, de nem tudom még előreláthatólag a végét. Frissítéssel kapcsolatban, ha találok egy bétát, akkor igazodnunk kell egymáshoz, nem foglak naponta zaklatni, hogy mikor lesz már kész a fejezet.
Elérhetőség: horvathviktoria18@freemail.hu

Előre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 január 08 (hétfő), 22:08 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 november 03 (szombat), 23:17
Hozzászólások: 20
SW, Shadowhunters, Egyiptom hercege és Hobbit elkelt!

Sziasztok,
rendhagyó módon most több sztorikát ömlesztek ide. Úgy alakult, hogy megjött az ihletem felpakolni őket a merire megint, és kéne egy/több béta, aki hajlandó vállalni (engem és történeteket is). Főleg helyesírás/központozás szükségeltetne, de a véleményektől sem zárkózom el. Előre is köszi, ha úgy vagy. :-*

Fandom: HP, SW, Egyiptom hercege, 1D, Hobbit, Pál utcai fiúk, Shadowhunters
Műfaj: vicces/romantikus, angst/slash, angst/slash, vicces/romantikus, vicces/slash/AU, vicces/slash/AU, slash/hurt comfort
Figyelmeztetés: durva nyelvezet, erotikus tartalom az összesben leginkább
Korhatár: 16, 18, 16, 16, 16, 16, 16
Párosítás: saját karakter/Tekergők, Ben Solo/Kylo Ren, Ramszesz/Mózes, saját karakter/Harry Styles, Thranduil/Bard Bilbo/Thorin, Boka/Csele Geréb/Pásztorok, Jace/Alec
Várható hossz és frissítési idő: HP- regény lesz már van száz oldalam még kétszer ugyanennyi tervezve heti frissítés, SW - novella kész van, Egyiptom Hercege - novella két részben tervezve, 1D - kisregény harminc oldal megvan még ennyi tervben heti frissítés, Hobbit - novella utolsó fejezet kerül fel, PUF - kisregény a fele megvan heti frissítés tervben, Shadowhunters - novella kész van
egyébként a frissítés ahogyan a bétának jó, én nem sietek :)
Elérhetőség: lianamaylad@gmail.com

_________________
Woman: The guy who killed her was short, wore fancy clothes and walked funny.
Jim: Shiiiiit. Sounds like my boyfriend...
♡♡♡

[gobblepot u;u]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 január 06 (szombat), 21:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
A Harry Potter és Teen Wolf fandom elkelt, amit köszönök! :give:

Sziasztok! :-)
Lizzie01 vagyok, lelkes író, és a történeteimhez szeretnék segítséget kérni. Főleg a helyesírási hibák és logikai buktatók kiszűréséhez szeretnék egy bétát, de szívesen fogadom a véleményét is. :-)


Fandom: HP, Teen Wolf, Marvel, Glee
Műfaj: leginkább slash, fluff és AU történeteim vannak
Figyelmeztetés: szex jelenet előfordul, a gyilkosság általában csak említés szintjén van jelen, az Mpreg gyakori, de nem hosszas ecseteléssel.
Korhatár: 16, 18-as korhatár jellemző a történeteimre leginkább
Párosítás: HP - Drarry, Voldemort/Harry; Teen Wolf - Sterek, Steter, Thiam; Marvel - Tony/Steve; KurtBastian
De írok Severitust is a HP-n belül, amiben inkább Harry/Ginny, vagy Harry/Hermione szokott megjelenni.
Várható hossz és frissítési idő: több történettel is foglalkozom, a hosszabbak általában 15-20 fejezetesek. 2-3 hetente szeretném frissíteni őket, de egyeztethetünk más időpontot is, ahogy a bétának megfelel. :-) A szöszgyűjteményeim frissítése pedig az ihlettől függ.
Elérhetőség: lizzie0000001@gmail.com


Ha csak egy fandomban szeretnétek bétázni, akkor is írhattok, szívesen fogadom a segítséget. :-)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Lizzie01 2018 április 09 (hétfő), 14:21-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 január 06 (szombat), 18:42 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 január 06 (szombat), 18:23
Hozzászólások: 1
Sziasztok! Dakini vagyok.
Az Utolsó Jedik óta Star Wars lázban égek, ami írásra inspirált, így elkezdtem egy romantikus fanfictiont, ami majd terveim szerint főként ebből a szemszögből, de egy elképzelt folytatását/befejezését adja a mostani trilógiának .
Leendő bétámnak főként a vesszőkkel és egyéb helyesírási dolgokkal kapcsolatos problémáimat kellene segítenie orvosolni. Annak is nagyon örülnék, ha hozzászólna a dramaturgiához, logikai hiányosságokhoz, ahhoz, hogy hová tegyek több leírást, ami, attól tartok, nem tartozik az erősségeim közé.

Fandom: Star Wars
Műfaj: romantikus első sorban, de inkább az angst, hurt/comfort oldalon
Figyelmeztetés: későbbi fejezetekben erotikus jelenet
Korhatár: 18 - az erotika miatt
Párosítás: Rey/Kylo Ren (Ben Solo), avagy REYLO
Várható hossz és frissítési idő: regény, kb. 15 fejezet, fejezetenként 2000-3000 szó, frissítés hetente, kéthetente - utóbbi a valószínűbb
Elérhetőség: d.8.dakini@gmail.com

Köszönöm! :pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 január 04 (csütörtök), 20:56 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 január 04 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 2
Üdv, Bimli vagyok, s szeretnék segítséget a Kermai bajos kis családja cimű regényemhez.
Fandom: Original
Műfaj: dráma
Figyelmeztetés: van benne egy kis erőszak, de nem olyan durva (a kartörés a "legbrutálisabb", ami előfordul benne)
Korhatár: 12
Párosítás: nincs
Várható hossz, frissitési idő: Egy hetente egy fejezetről lenne szó. 2000 és 5000 szavas egy fejezet kábé
Elérhetőség: pestlaura@gmail.com
Nagyon hálás lennék, ha valaki elvállalná.
Előre is köszönöm.
MÁR NEM ÉRVÉNYES, ÉRDEKTELENSÉG ÉS TÖRTÉNET MÓDOSÍTÁS VÉGETT!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bimli 2018 július 12 (csütörtök), 11:40-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 január 04 (csütörtök), 15:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 23 (szerda), 18:41
Hozzászólások: 5
Sziasztok!
Bétát keresek két történetemhez, havi 1-2 fejezetről lenne szó, mert munka miatt változó, hogy mikor van időm az írásra. Sajnos a munkám miatt volt egy hosszabb kihagyás, de most folytatnám őket. :-)
1:
Fandom: Harry Potter
Műfaj: Romantikus
Figyelmeztetés: erotikus tartalom, csoportos párosítás
Korhatár: 18+
Párosítás: Harry/saját szereplő, Perselus/saját szereplő, ill. csoportos párosítás
Várható hossz és frissítési idő: A történet még nincs kész, tehát a hossza kérdéses, valószínűleg havi 1 fejezet.
Elérhetőség: szalayrachelkatalin@gmail.com

2:
Fandom: Percy Jackson és az Olümposziak
Műfaj: Romantikus
Figyelmeztetés: erotikus tartalom, testvér szerelem
Korhatár: 18+
Párosítás: Percy/ saját szereplő
Várható hossz és frissítési idő: Ez a mű sincs még készen, havi 1 fejezetről lenne szó.
Elérhetőség: szalayrachelkatalin@gmail.com

Előre is nagyon szépen köszönöm, ha valaki időt szán rám és elvállalja, hogy írásaimat átnézi! :give:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2018 január 01 (hétfő), 17:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 január 01 (hétfő), 16:53
Hozzászólások: 1
Sziasztok bétát keresek egy történethez
Fandom: Harry Potter
Műfaj: Romantikus
Figyelmeztetés: erotikus tartalom
Korhatár: 18+
Párosítás: Harry/pansy parkison, Hermione/Dráko
Várható hossz és frissítési idő: Ojan 30 fejezetesre tervezem de lehet hogy rővideb frisités 4 vagy 5 napon belül
Elérhetőség: sanyigo45@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség