Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:36

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 113 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2019 november 10 (vasárnap), 16:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Úristen, hát én csak most látlak titeket! És egyszerűen nem találok szavakat :x :x :x
Sajnos minden igyekezetem ellenére alig fér bele a Meri és az írás mostanában az életembe (most is csak az Üst miatt vagyok itt), és nagyon hiányzik is, és a ti kedvességetek is, ami mindig rengeteg erőt adott a hétköznapok túléléséhez :xx:

Egyébként egy hosszabb lélegzetvételű Marvelnek még a nyárom nekiugrottam, meglátom, hogy tudok haladni vele, remélem, el tud majd készülni :oops:

Nagyon-nagyon köszönöm a kedvességeteket, hatalmasat dobott a kedvemen :xx:



Mostanában én sem tudok annyi időt és energiát (lelkesedést) fordítani az írásra és a Merire, mint eddig, de igyekszem. Több-kevesebb sikerrel. :kitty:
Már alig várom, hogy olvashassam azt a történetet, amit írsz! :yes: :xx:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2019 október 29 (kedd), 12:37 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Úristen, hát én csak most látlak titeket! És egyszerűen nem találok szavakat :x :x :x
Sajnos minden igyekezetem ellenére alig fér bele a Meri és az írás mostanában az életembe (most is csak az Üst miatt vagyok itt), és nagyon hiányzik is, és a ti kedvességetek is, ami mindig rengeteg erőt adott a hétköznapok túléléséhez :xx:

Egyébként egy hosszabb lélegzetvételű Marvelnek még a nyárom nekiugrottam, meglátom, hogy tudok haladni vele, remélem, el tud majd készülni :oops:

Nagyon-nagyon köszönöm a kedvességeteket, hatalmasat dobott a kedvemen :xx:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2019 szeptember 09 (hétfő), 8:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2019 június 12 (szerda), 20:04
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Sötét helyek
Heyho!

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is nagyon hiányzol, drága Lauf! :beee: :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2019 szeptember 07 (szombat), 10:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Szia! :)

Gondoltam írok neked ide, mert nagyon hiányoznak a Marvel-történeteid.
Remélem, hamarosan olvashatok tőled néhány FrostIron vagy egyéb slash gyönyörűségeket. Nagyon szerettem őket! :kitty:


Üdv, Lizzie

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 december 28 (péntek), 23:46 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
No, csak gyorsan!

Először is boldog karácsonyt mindenkinek! xmrgreen :xdeer: xmasbox hát, ezt is túléltük valahogy. Az Üst nagyon-nagyon király volt, 100%, hogy megyek jövőre is^^
Na de, azzal hogy hivatalosan is vége a karácsonyi rohanásnak, ami azt jelenti, hogy bájos önmagam immár teljes odaadással visszatér. Ez azt is jelent, hogy van új Avengers egyperces (ami pedig azt jelenti, hogy csudigyorsak voltak az adminok (köszönöm, Assa :xx: ), mert alig 3 órája töltöttem fel) Ana kérésére Buckyval és egy macskával. Karácsonyra akartam volna, de kicsit megcsúsztam xred a szilvszteri szösszt igyekszem normálisan időzíteni (és lehetőleg egy A nagyobb jót beiktatni közbe).
Addig is vigyázzatok magatokra,óvatosan a karácsonyi maradékokkal ;)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 december 14 (péntek), 20:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
... aztán befejezem annak a szarnak a rátok szabadítását.

Illetve 18-a után tervezek visszatérni végre Anonim meme-re is, mert már nagyon hiányzik, úgyhogy reszkessetek x:P addig is kellemes karácsonyi készülődést mindenkinek, én most engedelmetekkel meghalok pár napra.


Szar?! Én még nem olvastam tőled olyan írást, ami ne lett volna nagyon jó. :what

Én már nagyon várlak anonimra, hiányoznak a történeteid. xgrin

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 december 14 (péntek), 19:13 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Huh, na, atyaúristen, el sem hiszem, de mindenen túlvagyok. Szóval e sorokat épp egy diplomás élelmiszermérnök és reménybeli marketingszakember gépeli pofátlanul büszkén és brutálisan megkönnyebbülve. Ezen felül az Üstöt is sikeresen abszolváltam, bár nem vagyok maximálisan elégedett magammal (persze mikor igen? :lol: ) éééééés, egy friss is volt a héten, mégpedig A hét fő 3. fejezete Lustasággal és Kapzsisággal. Úgyhogy már csak két bűn van hátra, aztán befejezem annak a szarnak a rátok szabadítását.

Illetve 18-a után tervezek visszatérni végre Anonim meme-re is, mert már nagyon hiányzik, úgyhogy reszkessetek x:P addig is kellemes karácsonyi készülődést mindenkinek, én most engedelmetekkel meghalok pár napra.

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 december 03 (hétfő), 12:18 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Hahó! Na, dolgok, mert mi mást is csináljon az ember, ha holnap szigorlatozik, minthogy ficblog bejegyzést ír?
Először is, végre valahára kipipáltam az Üstöt, remélem, a megajándékozottam legalább annyira értékelni fogja majd, mint amennyire én élveztem írni.
Ezen kívül van friss, A hét fő c. novellacsokor frissült Mohóság fejezetével, és valószínűleg hamarosan töltöm belőle a mégújabbat, mert eléggé a lap aljára van keveredve. Meg amúgy vannak még Avengers egyperceseim is (BuckyNat és WinterIronShield) feltöltetlenül és a kéréseket sem felejtettem el, de előreláthatólag dec. 14-ig még le fog kötni ez a rohadt hercehurca a diplomáért (wish me luck :lol: ), illetve megvan a következő levélváltás is A nagyobb jóhoz, mert valahogy ha tanulni kellene, sokkal jobban jön az ihlet :oops: :haha:

Na, de most eltűnök elmerülni a gazdaságtan és a fizika gyönyörteli rejtelmeiben $sick drukkoljatok :-SS

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 november 24 (szombat), 12:48 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Nocsak! Szóval volt az A nagyobb jó c. levélregényem, amivel kapcsolatban már hetek óta gondolkoztam, hogy le kéne törölni. De aztán eszembe jutott, hogy mi van, ha megnézem a Crimes of Grindelwaldot és kedvem támad tőle folytatni, úgyhogy hagytam. És jól tettem :haha: ugyanis pont így történt. Ígyhát magamat a legjobban lenyűgözve prezentálom a harmadik részt röpke kilenc hónapos kihagyás után. Ezután megpróbálom rendszeresebben frissíteni (nem, ezt én sem hiszem el, ne aggódjatok). Ezzel együtt viszont, ha jól számolom, négy történetem lesz ismét aktívan folyamatban. Meg persze az Üst. És az államvizsga.
Isten segíts! Öljetek meg! :j8:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 november 21 (szerda), 13:48 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Ahoy, nép!
Engem lepett meg a legjobban, de a novemberi kiemeltek között fellelhető egy az én történeteim közül (és lehet, hogy észre sem veszem, ha Gigi és Saszta nem írnak @-) úgyhogy itt is nagyon köszi mindkettőtöknek :give: ). A szóban forgó írás pedig nem más, mint a több, mint fél éve nem frissített, és általam azóta szinte el is felejtett Loki és az asgardiak, amit a kiemelés után visszaolvastam, és atyaég, meg vagyok vele elégedve, ami nálam elég ritkaság számba menő dolog, ha az írásaimról van szó. Úgyhogy ezúttal teljes szívvel tudom olvasásra ajánlani. A kiemelést pedig kikerekedett szemekkel és fülig érő szájjal köszönöm, bárkinek jutott is eszébe (főleg ennyi idő után) :x

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 november 18 (vasárnap), 13:08 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Üdv mindenkinek e csodás napfényes vasárnap reggelen, melyen ünnepélyesen ismét új írásba kezdek. Illetve egy régi feltöltésébe, mert túl sok Seven deadly sint néztem és eszembe jutott, hogy nekem van egy témába vágó dolgom, amit Nym egyperceseinek hatására és Saszta biztatására nekiálltam felszórni. Az első rész már fent is van, ITT tudjátok olvasni, ha nem riaszt el mindenkit kb egy fél percen belül a melodráma és az elvont randomshit generátorral képzett szöveg. Ha meg esetleg sikerülne átrágnotok magatokat rajta, a visszajelzéseknek nagyon örülnék ám^^

Egyébként 4 részesre tervezem és már meg van írva, szóval ha van rá igény, be fogom fejezni. Közben az Üsttel igyekszem haladgatni, és napirenden van egy fantasy novella is, amit már vagy egy hónapja próbáltam hiába elkezdeni, de most végre megjött az ihlet, csak hát az Üsttel kéne haladni előbb. Meg hát államvizsgára tanulni :roll:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 november 15 (csütörtök), 2:39 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Rendhagyó frissítéssel érkezem.
Talán hallottátok, hogy tegnapelőtt elhunyt Stan Lee, a Marvel atyja és legnagyobb szuperhőse, a cameók koronázatlan királya. Egy csodálatos ember, akinek minden verbális és gesztusértékű megnyilvánulásával azonosulni tudtam. Aki nem félt kiállni. És mindenek előtt aki megteremtette nekünk azokat a hősöket, akik nélkül most nagy valószínűséggel nem ugyanez az ember lennék. Akik nélkül most nem írnám ezen a felületen e sorokat, mert talán sosem keveredek a Merire, és sosem ismerek meg itt egy sor csodálatos embert.
Összetört a szívem, mert szentül hittem benne, hogy halhatatlan. Hogy ő egy istenség, aki azért van itt, hogy nekünk teremtsen, meséljen. Remélem, odaát majd elfoglalja méltó helyét Odin és a többiek mellett!
Az emlékére írt egyperces pedig ITT olvasható.

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 november 08 (csütörtök), 18:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Sziasztok! Nnnna, egy hosszabbacska szünet után részlegesen életre keltem :D ugyan új irományokkal egyelőre csak az októberi Anonim Meme-ről tudok szolgálni, igyekszem lassan visszarázódni az életembe és a kéréseket is teljesíteni, valamint pótolni a csillió kritika tartozásomat.
Addig is, már 2 napja fent pihen egy BuckyNat az Avengers egypercesek között, fogyasszátok szeretettel^^ én pedig igyekszem minél hamarabb válaszolni a kritikákra (Ana, bunny, nektek külön köszönöm a gyors reagálást :xx: Lizzie, neked pedig hogy (néha még nálam is gyakrabban) be-benézegetsz ide is^^ nagyon sokat jelent nekem)


Igazán nincs mit! :xx: Imádom az Avengers slash írásaidat!!! :yes:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 november 08 (csütörtök), 13:57 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Sziasztok! Nnnna, egy hosszabbacska szünet után részlegesen életre keltem :D ugyan új irományokkal egyelőre csak az októberi Anonim Meme-ről tudok szolgálni, igyekszem lassan visszarázódni az életembe és a kéréseket is teljesíteni, valamint pótolni a csillió kritika tartozásomat.
Addig is, már 2 napja fent pihen egy BuckyNat az Avengers egypercesek között, fogyasszátok szeretettel^^ én pedig igyekszem minél hamarabb válaszolni a kritikákra (Ana, bunny, nektek külön köszönöm a gyors reagálást :xx: Lizzie, neked pedig hogy (néha még nálam is gyakrabban) be-benézegetsz ide is^^ nagyon sokat jelent nekem)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 november 02 (péntek), 21:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:


No, viszont hírem is van, mégpedig az, hogy felkerült a beígért laza WinterIron is, természetesen a szeptemberi Anonim Meme-ről. ITT tudjátok olvasni.


Oh, hogy én mennyire szerettem már anonimon is ezt a történetet. Pedig az elején azt hittem nem lesz Happy end. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 október 17 (szerda), 16:23 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Wow, néha nem árt benézni ide is :oops: :lol: nagyon köszönöm a kedves szavakat, Nym, hihetetlenül feldobtad a napomat^^ elmondhatatlanul jól esett erre beesni ide.

No, viszont hírem is van, mégpedig az, hogy felkerült a beígért laza WinterIron is, természetesen a szeptemberi Anonim Meme-ről. ITT tudjátok olvasni.

Amúgy meg továbbra is szenvedek a szakdogámmal, es még mindig erre fogom a frissítések, kiritkák és kritikaválaszok hiányát. De majdcsak véget fog érni ez a madness is. Addig is nagyon köszönöm a sok-sok támogatást, amit tőletek kapok, akár aktívan, akár csak egy-egy kedves megnyilvánulásotok által. Rengeteg erőt tudok meríteni belőlük :×

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 október 12 (péntek), 18:37 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Laufreya írta:
Na, csodagyors admini munkának hála (mármint komolyan, 2 órán belül :o nagyon köszi! :x ) megérkezett a Második PUF egyperces^^

Szeressétek ;)


Hűha. Hát én nem is tudtam, hogy ennyire bejön nekem a PUF, míg el nem olvastam ezt a történetet. :D Szóval én szeretem! :xx:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 október 12 (péntek), 17:59 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Na, csodagyors admini munkának hála (mármint komolyan, 2 órán belül :o nagyon köszi! :x ) megérkezett a Második PUF egyperces^^

Szeressétek ;)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 október 10 (szerda), 12:26 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Lizzie01 írta:
Laufreya írta:
Illetve nemsokára hozok egy újabb WinterIront és egy Stonyt is, az már úgyis olyan régen volt.

Szép napot nektek! :kitty:


Nos, a PUF nem az én világom (kivéve Boka/Nemecsek páros), de a WinterIron és a Stony jöhet minden mennyiségben. :yes:
Neked is szép napot! ❤


A villámgyors admini munkának hála ( :x ) a Stony azóta meg is érkezett egyébként, ITT lehet olvasni, párszáz szavas semmi extra fluff.

Lizzie, Bunny, nagyon-nagyon köszönöm a szintén fénysebességgel érkezett kedves kritikáitokat! :xx:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 október 07 (vasárnap), 11:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Nnna, csak hogy bonyolítsam a saját életemet, belevágtam egy Pál utcai fiúk novellacsokorba is, az első részt, ami nyilvánvalóan egy Bolnay, ITT olvashatjátok. Illetve nemsokára hozok egy újabb WinterIront és egy Stonyt is, az már úgyis olyan régen volt.

Szép napot nektek! :kitty:


Nos, a PUF nem az én világom (kivéve Boka/Nemecsek páros), de a WinterIron és a Stony jöhet minden mennyiségben. :yes:
Neked is szép napot! ❤

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 október 07 (vasárnap), 11:00 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Nnna, csak hogy bonyolítsam a saját életemet, belevágtam egy Pál utcai fiúk novellacsokorba is, az első részt, ami nyilvánvalóan egy Bolnay, ITT olvashatjátok. Illetve nemsokára hozok egy újabb WinterIront és egy Stonyt is, az már úgyis olyan régen volt.

Szép napot nektek! :kitty:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 október 03 (szerda), 6:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Nagyon-nagyon köszönöm! Tökre meghatódtam :') :x


:xx:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 október 02 (kedd), 21:53 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Nagyon-nagyon köszönöm! Tökre meghatódtam :') :x

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 október 01 (hétfő), 22:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Boldog Születésnapot! :xx:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 október 01 (hétfő), 18:31 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Boldog szülinapot, Lauf! <:-P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 27 (csütörtök), 22:24 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Huh, sokkal-sokkal a tervezett után, de elkészült egy újabb Avengers-szössz Victoria2002 kérésére egy igen szokatlan és tőlem nem kicsit távol álló Steve/Loki párosítással, ami kicsit Stony is, kicsit Frostiron is, kicsit Steggy is, de végsősoron Steve/Loki a kérésnek megfelelően.

Illetve ha már itt járok, megragadnám az alkalmat, hogy egy kis mentegetőzésbe kezdjek. Az elmúlt 2-3 hétben kissé felfordult az életem a lehető legjobb értelemben, és valamelyest parkolópályára tolta nálam a merit és alapvetően az elvetemült rajongást is, amiből a ficek születni szoktak, de igyekszem majd bepótolni a lemaradásaimat. A másik, ennél sokkal kellemetlenebb helyzet az, hogy nekem egy bő hónapon belül színesszagosszélesvásznú szakdogát kéne virítanom, ami valószínűleg szívfájdító mennyiségű időmet fogja felemészteni az elkövetkező hetekben. Ha csúsznék kritikákkal, kritikaválaszokkal, folytatásokkal, az emiatt lesz, ne nyeljetek le keresztbe légyszi :oops:

Lizzie01 írta:
Pontosan az ellentétei egymásnak (kivéve, ha a Hydra előtti Buckyt nézzük) :)
Tony komolytalan, viccelődős, folyton beszél, míg Bucky kissé komoly, csendes.
De hát az ellentétek vonzzák egymást. :D


Én 1-2 dologban nagyon is hasonlónak látom őket. Mindketten sokkal többet szenvedtek, mint kellett volna, vannak emberek, akikért gondolkodás nélkül az életüket adnák, és mindkettőjüket le tudja nyűgözni a technológia. A régi Bucky persze valószínűleg sokkal jobban hasonlított habitusban Tonyra a komolytalan, szabad szellemével, csak az elszenvedett traumák tették hallgataggá és befelé fordulóvá, illetve az évek során Tony is sokat komolyodott szerintem. Lényeg a lényeg, szerintem nagyon jól kiegészítik egymást :)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 24 (hétfő), 8:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Szia, drága!^^
Nagyon jól esik, hogy írtál :) őket meg szeretni kell ám, bizony. Szerintem remekül ki tudják egészíteni egymást :D


Pontosan az ellentétei egymásnak (kivéve, ha a Hydra előtti Buckyt nézzük) :)
Tony komolytalan, viccelődős, folyton beszél, míg Bucky kissé komoly, csendes.
De hát az ellentétek vonzzák egymást. :D

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 23 (vasárnap), 20:05 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Lizzie01 írta:
Laufreya írta:
Tudom, tudom, azt ígértem, hogy lesz most már más is, de olyan szinten haldokoltam tegnap a melegtől, hogy kénytelen voltam előkaparni ezt a téli egypercest, hogy legalább egy pár fokkal elviselhetőbb legyen a hőmérséklet. Mission report December 16. 1991. címen tudjátok olvasni, és igen, ahogy e címből sejthető is, ez egy WinterIron, hiszen ugyebár olyan kevésszer fordul elő Bucky és Tony is ebben a gyűjteményben, hogy hiánypótló a dolog :haha:
Olvassátok, szeressétek ;)


Eleinte úgy voltam a WinterIronnal, hogy nem bántam, hogy van, de nem olvastam. Most viszont az egyik kedvenc Marvel-párosom. :)


Szia, drága!^^
Nagyon jól esik, hogy írtál :) őket meg szeretni kell ám, bizony. Szerintem remekül ki tudják egészíteni egymást :D

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 20 (csütörtök), 15:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Tudom, tudom, azt ígértem, hogy lesz most már más is, de olyan szinten haldokoltam tegnap a melegtől, hogy kénytelen voltam előkaparni ezt a téli egypercest, hogy legalább egy pár fokkal elviselhetőbb legyen a hőmérséklet. Mission report December 16. 1991. címen tudjátok olvasni, és igen, ahogy e címből sejthető is, ez egy WinterIron, hiszen ugyebár olyan kevésszer fordul elő Bucky és Tony is ebben a gyűjteményben, hogy hiánypótló a dolog :haha:
Olvassátok, szeressétek ;)


Eleinte úgy voltam a WinterIronnal, hogy nem bántam, hogy van, de nem olvastam. Most viszont az egyik kedvenc Marvel-párosom. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 11 (kedd), 16:36 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Laufreya írta:
illetve ma, ha minden jól megy, frissítésre kerül a Star Wras AU gyűjteményem is :fight:sw
Szeressétek őket és élvezzétek ki ami még a hétvégéből maradt ;)


Ja, ez amúgy a feltöltés után villám-Hirinek hála kb azonnal felkerült, ITTolvasható és kritizálható ;)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 09 (vasárnap), 15:21 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Fent egy újabb Avengers egyperces, pontosabban 5x100 szavas, ezúttal Ana kérésére, és a változatásság kedvéért Buckyról, pontosabban a Bukarestbe való érkezéséről és berendezkedéséről, illetve ma, ha minden jól megy, frissítésre kerül a Star Wras AU gyűjteményem is :fight:sw
Szeressétek őket és élvezzétek ki ami még a hétvégéből maradt ;)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 03 (hétfő), 16:54 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Nnnna, az össze-vissza zilált életritmusom okozta relative hosszú kimaradás után vééégre egyenesbe rázódva (remélem, most már aztán tényleg :-D ) hoztam kezdetnek egy kis PUF-ot, mégpedig az Emeletes ágy c. történet közkívánatra megírt folytatását. Ezen kívül éppen frissül az Avengers egyperces gyűjtemény egy könnyű kis Thor&Loki történettel, illetve a közeljövőben, ha minden jól megy, hozok még egy kis Star Wars-t, talán egy HP százszavas csokrot, de arról még kifaggatok egy-két embert, hogy érdemes-e feltölteni, illetve reményeim szerint mégtöbb PUF-ot, mert egy kissé sikerült rácsavarodnom a fandomra mostanában :haha:

Addig is zökkenőmentes évkezdést mindenkinek, akit érint (engem hálistennek már csak annyiban, hogy vééééééégre rendesen jár a 4-6-os, és lassan vége lesz a szutyadék szakmai gyakorlatomnak, úgyhogy sorry not sorry, én boldogan üdvözöltem a szeptembert :D ), és soha ne hagyjon el benneteket a remény ;)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 13 (hétfő), 7:55 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Tudom, tudom, azt ígértem, hogy lesz most már más is, de olyan szinten haldokoltam tegnap a melegtől, hogy kénytelen voltam előkaparni ezt a téli egypercest, hogy legalább egy pár fokkal elviselhetőbb legyen a hőmérséklet. Mission report December 16. 1991. címen tudjátok olvasni, és igen, ahogy e címből sejthető is, ez egy WinterIron, hiszen ugyebár olyan kevésszer fordul elő Bucky és Tony is ebben a gyűjteményben, hogy hiánypótló a dolog :haha:
Olvassátok, szeressétek ;)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 10 (péntek), 13:02 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Laufreya írta:
a kedves megjegyzést pedig nagyon köszönöm Elynek! :xx:

>:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 10 (péntek), 12:15 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
És ismét egy egypercessel, pontosabban százszavassal érkezem :) ITT tudjátok olvasni :) aztán, ígérem, lassan lesz már más is :haha:
A javítást és a kedves megjegyzést pedig nagyon köszönöm Elynek! :xx:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Újabb szeretetáradat
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 09 (csütörtök), 12:56 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Épp táborszervezés közben ért a hír, hogy kikerültek a Penna eredmények. Azóta keresem a szavakat, amikkel le tudnám írni, hogy mennyire elmondhatatlanul hálás vagyok minden egyes szavazatért, és mennyire meghatott már az a puszta tény is, hogy egyáltalán eszetekbe jutottam a jelölések során. Legmerészebb álmaimban sem mertem volna remélni, hogy helyezést érhetek el. Szóval köszönöm! Nem tudok mást mondani, csak hogy mennyire hálásan köszönöm nektek ezt a csodálatos kitüntetést. *könnyeket törölget*

Illetve nagyon-nagyon gratulálok a többieknek is, hatalmas örömömre szolgált a győztesek között látni egy csomó nevet (khm, Gigi és a Lányregény (azt mondtam már, hogy olvassatok Lányregényt?) :beee: , Hiri Bolondjai és a versei, amik után öröm másodiknak lenni, Nym (a novellagyűjteményét olvastátok már? :O ha nem, akkor zsa!) , Saszta (akinek akkor is helye van a legjobb kritikaírók között! :p ), Kia, Mena/Bucky Barnes (minden. Minden is. De azért főleg a Hiszel a hazugnak, ha még nem hivatkoztam volna le elégszer), lidercke minden létező írása, GwenPage, Adele... mindenki. Túlcsorduló szeretet, meg ilyesmi :haha: nagy erőkkel szurkoltam ám nekik :)
Szóval ezek. Bocsánat, hogy képtelen vagyok szebben vagy hosszabban írni, de még mindig nem tértem egészen magamhoz.
Nem tudok mást mondani, csak hogy mennyire elképesztően köszönöm nektek. A legjobbak vagytok :x

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 31 (kedd), 7:34 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Sziasztok! Helyzetjelentek :kitty:

A következő egy hétben szinte teljesen fel fogok szívódni, aki esetleg keresne, Tiszapüspöki világvárosában megtalál :p Ahova tartozom még kritikával vagy kritikaválasszal, sajnos csak ezután fogom tudni pótolni.

A Guminyúl legyen veletek addig is! :pbunny:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 29 (vasárnap), 22:52 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Remélem, nem nagyon unalmas még, de mostanában egyszerűen csak úgy dőlnek kifelé belőlem az Avengers egypercesek, úgyhogy Ana és bunny91 kérésére érkezett egy újabb, a kettővel ezelőtti Vallomás című (mert amúgy ilyen elképesztően béna és semmitmondó címeket is csak én tudok kitalálni :D ) Stucky párosítású írásom folytatása, amit ITT tudtok elolvasni :)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 28 (szombat), 13:25 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Lizzie01 írta:
Laufreya írta:
Halihó! :)
Az egyperces, amit senki sem kért, de mindenki kap :lol: avagy elborult pillanataim egyikének terméke, a Titkos tárgyak, titkolt vágyak című Avengers szösszenet már olvasható is az egypercesgyűjteményemben. Crack. Egy kicsit. És multiship. Kábé :mrgreen: De én elég jól szórakoztam a megírása közben. Fogadjátok szeretettel!



Imádtam azt a szösszenetet, és ha lehetne kérni folytatást hozzá, akkor légyszi, légyszi, légyszi... :D :kitty:
*Lizzie alig kap levegőt nagy lelkesedésében ;;) *


Úristen, és én ezt csak most látom?! Nem is tudok mit mondani, csak hogy :xx: :xx: :xx:
A folytatással meg meg fogok próbálkozni, ígérem, de nem vagyok biztos benne, hogy sikerülni fog :labi:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 25 (szerda), 19:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Halihó! :)
Az egyperces, amit senki sem kért, de mindenki kap :lol: avagy elborult pillanataim egyikének terméke, a Titkos tárgyak, titkolt vágyak című Avengers szösszenet már olvasható is az egypercesgyűjteményemben. Crack. Egy kicsit. És multiship. Kábé :mrgreen: De én elég jól szórakoztam a megírása közben. Fogadjátok szeretettel!



Imádtam azt a szösszenetet, és ha lehetne kérni folytatást hozzá, akkor légyszi, légyszi, légyszi... :D :kitty:
*Lizzie alig kap levegőt nagy lelkesedésében ;;) *

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 25 (szerda), 11:55 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Halihó! :)
Az egyperces, amit senki sem kért, de mindenki kap :lol: avagy elborult pillanataim egyikének terméke, a Titkos tárgyak, titkolt vágyak című Avengers szösszenet már olvasható is az egypercesgyűjteményemben. Crack. Egy kicsit. És multiship. Kábé :mrgreen: De én elég jól szórakoztam a megírása közben. Fogadjátok szeretettel!

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 22 (vasárnap), 17:33 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Hát, ezt is megszültem végre! Egy új, hónapok óta tervben lévő Bosszúállók egypercessel érkezem ma, kivételesen a saját kihívásomra írva :haha:
Stucky, mert az IW óta azon pörgök, hogy mennyire kevés időt adtak kettőjüknek az MCU-ban, és szinte én éreztem rosszul magamat, hogy íróként belepofátlankodtam Steve dolgaiba, mert szerintem nagyon rosszul érintené, ha tudná, hogy valaki végignézte a vergődését :lol:
fogadjátok szeretettel :)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 20 (péntek), 17:23 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Szóval, most már erősen nyalizás szaga lenne, ha megjegyezném, hogy ismét fénysebesseggel dolgozták fel a feltöltésemet, úgyhogy nem teszem
De nem ám :-P
A lényeg, hogy felkerült egy egypercesem, ami kivételesen nem Marvel, hanem *dobpergés* Pál utcai fiúk, mégpedig egy túlcukrozott Bolnay enyhe pre-slash vonulattal a júniusi Anonim meme-ről.
Itt olvasható: Emeletes ágy

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 17 (kedd), 23:15 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Ismét hipergyors admini munkának lehettünk szemtanúi, ugyanis pár órával a feltöltés után már fel is került a Törések mentén összeillő darabjaink befejező része :) nagyon köszönöm a sok kedves kommentet, ami eddig érkezett, abszolút nem számítottam a nagy részükre :x

Illetve bárki is az a jótét lélek, aki felkerülés után szinte azonnal gyilkolja az üreseimet, ezúton szeretnék virtuálisan leborulni elé és köszönetet mondani, mert ez már a sokadik alkalom _U_ :xx:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 11 (szerda), 15:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Laufreya írta:
Naszóval, dolgok! Először is, örömmel jelentem, hogy felkerült a Törések mentén összeillő darabjaink második fejezete. A szemfülesek pedig észrevehették, hogy (ismét) sikerült címet módosítanom, mert nagyon nem voltam elégedett vele. Szerintem Hiri címadásai ihlettek meg, mert az tuti, hogy magamtól nem jutna eszembe ilyen. Úgyhogy őt köszönet illeti, hogy van, és ott is segít, ahol fogalma sincs róla :haha:

Awww, hánézzenekoda :o Miket tudok én :haha: (Deee valahogy sejtem, hogy honnan jött az ihlet, és ha igazam van, akkor fun fact: az nekem se saját címem, Sachitól csereberéltem el. xD Vagyis asszem kitaláltam, közölte h lol nagyonjóvagyok de az már az övé, mondtam pls gimme, és megkaptam, csak kellett a helyére összeköhögnöm valamit. :"D)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 11 (szerda), 12:02 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Naszóval, dolgok! Először is, örömmel jelentem, hogy felkerült a Törések mentén összeillő darabjaink második fejezete. A szemfülesek pedig észrevehették, hogy (ismét) sikerült címet módosítanom, mert nagyon nem voltam elégedett vele. Szerintem Hiri címadásai ihlettek meg, mert az tuti, hogy magamtól nem jutna eszembe ilyen. Úgyhogy őt köszönet illeti, hogy van, és ott is segít, ahol fogalma sincs róla :haha:

Egyéb közlendőm pedig az, hogy ha minden jól megy, egy Avengers-egypercest még fel tervezek szórni a mai nap folyamán, mert épp egy egész csinos rakat hányódik feltöltetlenül a gépemen, holnaptól azonban vasárnapig ne keressetek, mert eltűnök táborba (és ettől a ténytől úgy vigyorgok, hogy mindjárt szétreped az arcom :lol: )

Addig is, én Lauf voltam, vagyok, leszek, mindannyiótok őszinte híve :x

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 08 (vasárnap), 22:29 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Hopp, fent van egy egypercesem, ami nem Marvel, mert néha ilyen is kell :haha: Anonim meme-re íródott egyperces, főszerepben Alan Turinggal. ITT tudjátok elolvasni ;)

Lizzie01 írta:
Már hagytam is nyomot, választ is kaptam. :D
Imádtam!


Itt is nagyon-nagyon köszönöm :x

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 06 (péntek), 20:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Az adminok szupergyors munkájának hála ( :xx: ), villámsebességgel felkerült egy Bosszúállók egyperces: Tűzijáték. A ma 100. szülinapját ünneplő Captain America tiszteletére íródott ünneplős, fluffos, rossz dolgokat avoidolós írás sok Tonyval, Steve-vel, Buckyval, pre-slash-sel, meg minden :D



Már hagytam is nyomot, választ is kaptam. :D
Imádtam!

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Offolós és könnyekkel írt hálálkodóleveles bejegyzés
HozzászólásElküldve: 2018 július 06 (péntek), 10:12 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
RE: Aranypenna, avagy Offolós, könnyekkel írt hálálkodóleveles és túlpörgött szavazásra bíztatós bejegyzés

Gyerekek, nem találok szavakat! :-O :x
Jelölésből is legjobb esetben kettőre számítottam, és hét, HÉT! Bárki bárhol is gondolt rám... nem, tényleg képtelen vagyok kifejezni magamat. Szeretlek titeket! :xx: :x

Kis lelkemet a legjobban a legjobb canon mérföldköves Tony Starkom simogatta meg, arra egy eltévelyedett pillanatig sem számítottam, illetve a legjobb kritikaírói jelölésem, mert büszke KK-sként nagyon fontos nekem minden egyes kis virtuális sajtfecni, amit ott hagyok egy-egy történetnél és legalább annyira imádom olvasni a válaszokat, mint magukat a történeteket :) szóval bárki volt is, vigyázzon, mert ha megtalálom, könnybe, nyálba és szeretetbe fogom fojtani.

A pedig, hogy két kategóriában is továbbjutottam, egy olyan elérhetetlen dolognak tűnt, amiről álmodozni sem mertem.
Az egyik a Herceg-versek (mondjuk azokra én is kinda büszke vagyok :oops: úgyhogy irulva-pirulva, de nagyon szurkolok nekik).
A másik pedig, és ez nagyon-nagyon meglepett, az a Mikor ezt a levelet olvasod... (szerintem csak jókor volt jó helyen, de elmondhatatlanul jól esik a lelkemnek, hihetetlenül köszönöm nektek :xx: )

A következő fordulóban pedig
szavazzatok, szavazzatok, szavazzatok, no nem magam miatt mondom, hanem mert vannak csodás továbbjutók is (azt nem mondom el, kikre gondolok, mert már így is fuldokolnak a nyálamban szerintem =P~ :oops: :haha: )

Még egyszer elképesztően köszönök mindent, hihetetlenül szeretlek titeket, és hajrá mindenkinek! :x ;)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 04 (szerda), 22:35 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Az adminok szupergyors munkájának hála ( :xx: ), villámsebességgel felkerült egy Bosszúállók egyperces: Tűzijáték. A ma 100. szülinapját ünneplő Captain America tiszteletére íródott ünneplős, fluffos, rossz dolgokat avoidolós írás sok Tonyval, Steve-vel, Buckyval, pre-slash-sel, meg minden :D

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 113 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség