Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:03

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1957 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 november 19 (hétfő), 15:11 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Hickory írta:
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy kitegyem-e a Durva nyelvezet figyelmeztetőt a fejezetre, ha a történetet magát már alapból 14-esre korhatároztam, és csak egy durva káromkodás van a fejezetben.

Én amondó vagyok, hogy egy szem káromkodás miatt nem szükséges a figyelmeztetés, de ha valaki nem ért egyet, kijavít :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 november 18 (vasárnap), 20:03 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2018 november 04 (vasárnap), 17:12
Hozzászólások: 83
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy kitegyem-e a Durva nyelvezet figyelmeztetőt a fejezetre, ha a történetet magát már alapból 14-esre korhatároztam, és csak egy durva káromkodás van a fejezetben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 november 13 (kedd), 14:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
G Lamaro írta:
Lizzie01 írta:
Sziasztok! :)

Nem tudom, ide való kérdés-e, de mivel a szószám kapcsolódik a feltöltéshez, ide teszem fel.
Miért van az, hogy a word kevesebb (vagy több) szószámot ír ki, mint az online szószámláló? :shock:

Egy kissé logikátlan nekem. :labi:

Szia! :)

Ez azért van, mert a Word és a Meri valószínűleg más algoritmussal és más szabályok szerint számolja a szavak számát. :sherlie: Emiatt a Meri kb 1,4-1,5-ször többet ad meg szószámként, mint a Word. Hasonló eltérés volt a Lumosnál is, a fanfiction.net viszont a tapasztalataim szerint csak 5-8 százalékkal ad meg nagyobb szószámot. (Valószínűleg a számolási algoritmusa és szabályai jobban hasonlítanak a Wordéhez.)


Köszönöm a választ. :)
Még azon gondolkodtam, hogy talán a gondolatjel-kötőjel párost is szónak számolja.

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 november 12 (hétfő), 21:40 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lizzie01 írta:
Sziasztok! :)

Nem tudom, ide való kérdés-e, de mivel a szószám kapcsolódik a feltöltéshez, ide teszem fel.
Miért van az, hogy a word kevesebb (vagy több) szószámot ír ki, mint az online szószámláló? :shock:

Egy kissé logikátlan nekem. :labi:

Szia! :)

Ez azért van, mert a Word és a Meri valószínűleg más algoritmussal és más szabályok szerint számolja a szavak számát. :sherlie: Emiatt a Meri kb 1,4-1,5-ször többet ad meg szószámként, mint a Word. Hasonló eltérés volt a Lumosnál is, a fanfiction.net viszont a tapasztalataim szerint csak 5-8 százalékkal ad meg nagyobb szószámot. (Valószínűleg a számolási algoritmusa és szabályai jobban hasonlítanak a Wordéhez.)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 november 12 (hétfő), 19:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Sziasztok! :)

Nem tudom, ide való kérdés-e, de mivel a szószám kapcsolódik a feltöltéshez, ide teszem fel.
Miért van az, hogy a word kevesebb (vagy több) szószámot ír ki, mint az online szószámláló? :shock:

Egy kissé logikátlan nekem. :labi:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 november 04 (vasárnap), 17:59 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Hickory írta:
Á, értem! Nagyon köszönöm a választ. :)

Nincs mit. Időközben felengedtem a fejezetet is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 november 04 (vasárnap), 17:48 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2018 november 04 (vasárnap), 17:12
Hozzászólások: 83
Elyes írta:
Hickory írta:
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudok szereplőket társítani a feltöltött ficekhez. Már feltöltöttem az első fejezetet (jelenleg moderálás alatt), azonban sehol nem láttam opciót a szereplők megjelelölésére.

Szia!

A Crossover kategóriában sehogy, ott nincsenek külön szereplők felvéve, hisz kábé végtelen lenne a számuk, ha elkezdenénk az összes létező (vagy legalábbis Merengőn megnyitott) fandombéli szereplőt felvenni. A leírásban jelölheted a fontosabb szereplőket, ha szeretnéd.


Á, értem! Nagyon köszönöm a választ. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 november 04 (vasárnap), 17:44 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Hickory írta:
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudok szereplőket társítani a feltöltött ficekhez. Már feltöltöttem az első fejezetet (jelenleg moderálás alatt), azonban sehol nem láttam opciót a szereplők megjelelölésére.

Szia!

A Crossover kategóriában sehogy, ott nincsenek külön szereplők felvéve, hisz kábé végtelen lenne a számuk, ha elkezdenénk az összes létező (vagy legalábbis Merengőn megnyitott) fandombéli szereplőt felvenni. A leírásban jelölheted a fontosabb szereplőket, ha szeretnéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 november 04 (vasárnap), 17:15 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2018 november 04 (vasárnap), 17:12
Hozzászólások: 83
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudok szereplőket társítani a feltöltött ficekhez. Már feltöltöttem az első fejezetet (jelenleg moderálás alatt), azonban sehol nem láttam opciót a szereplők megjelelölésére.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 október 17 (szerda), 21:51 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2012 március 26 (hétfő), 19:29
Hozzászólások: 65
mellons írta:
A felkavaró tartalom kicsit kézen fogva jár adott esetben a szereplő halála, kínzás figyelmeztetésekkel is. Felkavaró lehet egy grafikusabban leírt kínzás, egy pszichológia helyzet, ha az egyik karakter őrült, és az ő fejében járva mondjuk ocsmányságokon gondolkodunk. Felkavaró egy baleset, egy sebesülésekkel járó üldözéses helyzet, egy nemi erőszak, valakinek a halála, mint ahogy a cicát is írtad példának.
Általánosságban a felkavaró tartalom figyelmeztetést akkor célszerű használni, ha az arra okot adó eseményt részletesebben vázoljuk a történetben, mert az sokkal átélhetőbb, mint ha valamit csak említünk.
A Drarry párosítás viszont egyértelműen nem ez a kategória, mert arra ott a slash figyelmeztetés, ami felkészíti az olvasót az azonos neműek kapcsolatára, amiből eldöntheti hogy kér, vagy nem kér. Természetesen megint más, ha egy eleve Drarry történetben is grafikus kínzás van, ami ott is igényli a felkavaró tartalom figyelmeztetést, de nyilván nem a slash miatt.


Értem, köszi. Az én történetemben elég határeset szerintem a felkavaró tartalom, de akkor inkább kiteszem ilyenkor, biztos ami biztos.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 október 17 (szerda), 20:58 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
A felkavaró tartalom kicsit kézen fogva jár adott esetben a szereplő halála, kínzás figyelmeztetésekkel is. Felkavaró lehet egy grafikusabban leírt kínzás, egy pszichológia helyzet, ha az egyik karakter őrült, és az ő fejében járva mondjuk ocsmányságokon gondolkodunk. Felkavaró egy baleset, egy sebesülésekkel járó üldözéses helyzet, egy nemi erőszak, valakinek a halála, mint ahogy a cicát is írtad példának.
Általánosságban a felkavaró tartalom figyelmeztetést akkor célszerű használni, ha az arra okot adó eseményt részletesebben vázoljuk a történetben, mert az sokkal átélhetőbb, mint ha valamit csak említünk.
A Drarry párosítás viszont egyértelműen nem ez a kategória, mert arra ott a slash figyelmeztetés, ami felkészíti az olvasót az azonos neműek kapcsolatára, amiből eldöntheti hogy kér, vagy nem kér. Természetesen megint más, ha egy eleve Drarry történetben is grafikus kínzás van, ami ott is igényli a felkavaró tartalom figyelmeztetést, de nyilván nem a slash miatt.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 október 17 (szerda), 15:52 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2012 március 26 (hétfő), 19:29
Hozzászólások: 65
Lehet, hogy nyilvánvalót kérdezek, de amit lehet, szeretek a lehető legjobban letisztázni. A "felkavaró tartalom" pontosan mit takar? Engem például felkavar egy kiscica halála, de van, akit már a Harry/Draco párosítás is felkavar, ezért kíváncsi lennék van-e valami konkrétum erre a figyelmeztetésre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 13 (csütörtök), 9:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
G Lamaro írta:
A Merengőn html kóddal kell képet beilleszteni, és engedélyezve is van a képbeillesztés kódja. Innentől az argomentumok is teljes mértékben használhatók. A fórumon phpbb kóddal kell képet beilleszteni, és még nem sikerült rájönnöm, hogy az argomentumokat miért nem fogadja el a fórum. Sajnos durván bonyolult adminfelülete van a fórumnak, így könnyen lehet hogy valahol egy eldugott beállítás hibás, vagy ütközik egy másik beállítással valahol teljesen más helyen. Már nem egyszer találkoztunk ebből fakadó problémával. (Persze az is előfordulhat, hogy programhiba okozza, és egy másik verzió simán engedi...)


Rendben. Köszönöm a segítséget! :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 13 (csütörtök), 1:47 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lizzie01 írta:
G Lamaro írta:
Lizzie01 írta:
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Itt, fórumon, ha képet akarok beilleszteni, és át kell méretezni, azt hogyan kell? Addig tiszta, hogy az img-t kell használni, és hogy a kép linkjét hova kell beilleszteni, de az átméretezés nem megy. Sajnos, a kép túl nagy.

Tudna nekem valaki segíteni?

Szia!

Próbálkoztam már én is a képbeillesztésnél átméretezéssel, de valamiért nem megy. Eddig nem jöttem rá, miért...


Szia!
A Merengőn megy, de itt a fórumon nem...

A Merengőn html kóddal kell képet beilleszteni, és engedélyezve is van a képbeillesztés kódja. Innentől az argomentumok is teljes mértékben használhatók. A fórumon phpbb kóddal kell képet beilleszteni, és még nem sikerült rájönnöm, hogy az argomentumokat miért nem fogadja el a fórum. Sajnos durván bonyolult adminfelülete van a fórumnak, így könnyen lehet hogy valahol egy eldugott beállítás hibás, vagy ütközik egy másik beállítással valahol teljesen más helyen. Már nem egyszer találkoztunk ebből fakadó problémával. (Persze az is előfordulhat, hogy programhiba okozza, és egy másik verzió simán engedi...)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 12 (szerda), 23:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
G Lamaro írta:
Lizzie01 írta:
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Itt, fórumon, ha képet akarok beilleszteni, és át kell méretezni, azt hogyan kell? Addig tiszta, hogy az img-t kell használni, és hogy a kép linkjét hova kell beilleszteni, de az átméretezés nem megy. Sajnos, a kép túl nagy.

Tudna nekem valaki segíteni?

Szia!

Próbálkoztam már én is a képbeillesztésnél átméretezéssel, de valamiért nem megy. Eddig nem jöttem rá, miért...


Szia!
A Merengőn megy, de itt a fórumon nem...

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 12 (szerda), 21:41 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lizzie01 írta:
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Itt, fórumon, ha képet akarok beilleszteni, és át kell méretezni, azt hogyan kell? Addig tiszta, hogy az img-t kell használni, és hogy a kép linkjét hova kell beilleszteni, de az átméretezés nem megy. Sajnos, a kép túl nagy.

Tudna nekem valaki segíteni?

Szia!

Próbálkoztam már én is a képbeillesztésnél átméretezéssel, de valamiért nem megy. Eddig nem jöttem rá, miért...

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 12 (szerda), 20:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Itt, fórumon, ha képet akarok beilleszteni, és át kell méretezni, azt hogyan kell? Addig tiszta, hogy az img-t kell használni, és hogy a kép linkjét hova kell beilleszteni, de az átméretezés nem megy. Sajnos, a kép túl nagy.

Tudna nekem valaki segíteni?

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 25 (szombat), 21:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
mellons írta:
Van limit, amit maga az oldal diktál.
A 14 ezer már biztosan nem megy fel, a merinek egyébként is van egy saját szorzója a szószámot illetően, amivel megemeli a wordben lévő értéket.
Nagyjából 8500 az a wordben számolt szószám határ, ami még egyben fel fog menni, és nem nyesi le a végét az oldal. Látni fogod, hogy a meri ezt több mint 12 ezernek veszi majd.
Szóval tanácsos 8500 alatt maradni, és még akkor is megnézni az előnézetet, hogy biztosan megvan-e a fejezet vége, ahogy szeretted volna.


Ayy, télleg, én meg ezt mind elfelejtem :oops:
:haha: *fejrepacsi*
(Majd jövőre meglesznek a kikezdhetetlen válaszaim mindenre xD)

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 25 (szombat), 19:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 18 (csütörtök), 23:34
Hozzászólások: 35
Minden tiszta, köszönöm :)

Akkor jól emlékeztem, hogy (wordben számolt) nyolcezres szószám felett már csalafintaságok történnek.

_________________
" Ha jön az igazi azt két nap alatt megunom
Ha kicsit szenvedhetek nem öl meg az unalom..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 25 (szombat), 18:40 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Van limit, amit maga az oldal diktál.
A 14 ezer már biztosan nem megy fel, a merinek egyébként is van egy saját szorzója a szószámot illetően, amivel megemeli a wordben lévő értéket.
Nagyjából 8500 az a wordben számolt szószám határ, ami még egyben fel fog menni, és nem nyesi le a végét az oldal. Látni fogod, hogy a meri ezt több mint 12 ezernek veszi majd.
Szóval tanácsos 8500 alatt maradni, és még akkor is megnézni az előnézetet, hogy biztosan megvan-e a fejezet vége, ahogy szeretted volna.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 25 (szombat), 17:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Nem admin, de kórosan szereti beleütni mások dolgába az orrát*

Szia! Igen, van felső határ, azt hiszem, ilyen 14 000 körül lehet, úgyhogy a fejezeted simán belefér :D
Ha pedig a határ fölötti a szószám, általában két részbe szokták szelni, és "darabokban" feltölteni.

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 25 (szombat), 16:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 18 (csütörtök), 23:34
Hozzászólások: 35
Sziasztok!

Amatőr kérdés, de a GYIK-ben nem találtam meg a választ - vagy elsiklottam felette -, hogy a fejezeteknél van-e felső szószámhatár?
Az alsó kétezer, de bizonytalan vagyok, hogy egy kb. nyolcezer szavas fejezet átmegy-e a rostán. Bocsi, ha ostoba kérdés, csak nem szeretnék dupla munkát se az adminoknak, se magamnak :).

Köszönöm a segítséget :)

_________________
" Ha jön az igazi azt két nap alatt megunom
Ha kicsit szenvedhetek nem öl meg az unalom..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-SZTRÁDA
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 22 (szerda), 16:26 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Rairla írta:
Sziasztok!

Ha olyan nyelvet használok a novimban, amihez speckó font kell, pl. Tünde nyelv, vagy kinglon, vagy Hyrule-i etc. .... azt tudja vinni a Merengő foruma?

Esetleg arra gondoltam, hogy In desingban (vagy egyéb) beteszem a szöveget, körvonalaira bontom és pdf-ben mentem el... majd ezt töltöm fel, .... ez esetben is látja a Merengő?

A GYÍKben nem nagyon láttam erre utalást, bár lehet, hogy elsiklottam felette :D

Szia!

Nem, a Merengő kizárólag txt szöveget fogad el, minden más formátum csak összezavarja a programot. A html kódokat még felismeri, de azokkal is csínján kell bánni, lehetőleg csak az alap formázásokra és az általunk engedélyezett kódokra kell szorítkozni.

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-SZTRÁDA
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 20 (hétfő), 12:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 05 (péntek), 12:14
Hozzászólások: 6
Sziasztok!

Ha olyan nyelvet használok a novimban, amihez speckó font kell, pl. Tünde nyelv, vagy kinglon, vagy Hyrule-i etc. .... azt tudja vinni a Merengő foruma?

Esetleg arra gondoltam, hogy In desingban (vagy egyéb) beteszem a szöveget, körvonalaira bontom és pdf-ben mentem el... majd ezt töltöm fel, .... ez esetben is látja a Merengő?

A GYÍKben nem nagyon láttam erre utalást, bár lehet, hogy elsiklottam felette :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 július 31 (kedd), 22:28 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Assa írta:
Kadma írta:
Sziasztok!
Csak a biztonság kedvéért kérdezem meg: saját ficblogban hogy tudok szavazást indítani? Csak rámegyek a fejléc alatt az "új téma" gombra?



A topicnyitó hsz-t kell szerkesztened hozzá. :)
Ha a Szerkesztés opcióra mész, alul ott lesz a szavazásindítós rész (mi a kérdés, mik a válaszlehetőségek, hány választható stb.).

Köszi :)

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 július 31 (kedd), 20:42 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Kadma írta:
Sziasztok!
Csak a biztonság kedvéért kérdezem meg: saját ficblogban hogy tudok szavazást indítani? Csak rámegyek a fejléc alatt az "új téma" gombra?



A topicnyitó hsz-t kell szerkesztened hozzá. :)
Ha a Szerkesztés opcióra mész, alul ott lesz a szavazásindítós rész (mi a kérdés, mik a válaszlehetőségek, hány választható stb.).

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 július 31 (kedd), 19:45 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Sziasztok!
Csak a biztonság kedvéért kérdezem meg: saját ficblogban hogy tudok szavazást indítani? Csak rámegyek a fejléc alatt az "új téma" gombra?

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 július 29 (vasárnap), 14:24 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2018 május 10 (csütörtök), 17:42
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Valahol Európában ;)
G Lamaro írta:
Szia!

Kérdések: mindig ugyanott vágja le a szöveget? Nincs valamilyen megnyitott/elrontott html kód azon a részen? (A Meri kifejezetten rühelli pl a szív smilie-t: "< 3" és bármit, ami "<"-rel kezdődik és nem zárja ">", mivel ezen jelek között szereplő karaktersort html utasításként értelmezi. )
Ezeket nézd meg, illetve jó lenne látni a feltöltést, mert így csak találgatni tudunk a korábbi esetek alapján.


Oké. Megnézem, és megpróbálom újra feltölteni.
Egyébként igen, mindig ott vágta el.
Köszönöm :)
_________________________________________

Megnéztem, és igazad volt. Volt egy véletlenül lezáratlan html kód benne. Kijavítottam, és így már felengedte a többi részt is!
Köszi szépen! :D

_________________
Melinda93

"A róka csak a bundáját változtatja, nem a természetét."
"A macska az egyetlen állat, amely nem tehető a póráz szolgájává."
"A kutya az egyetlen olyan lény a Földön, aki jobban szeret ömagánál."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 július 29 (vasárnap), 14:08 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Szia!

Kérdések: mindig ugyanott vágja le a szöveget? Nincs valamilyen megnyitott/elrontott html kód azon a részen? (A Meri kifejezetten rühelli pl a szív smilie-t: "< 3" és bármit, ami "<"-rel kezdődik és nem zárja ">", mivel ezen jelek között szereplő karaktersort html utasításként értelmezi. )
Ezeket nézd meg, illetve jó lenne látni a feltöltést, mert így csak találgatni tudunk a korábbi esetek alapján.

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 július 29 (vasárnap), 11:41 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2018 május 10 (csütörtök), 17:42
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Valahol Európában ;)
Hali!

Valamiért nem tudok rendesen fejezeteket feltölteni! Miután bemásolom a részt (min. 5600 szó) és rákattintok az "előnézet" gombra, az oldal/program lecsapja a végét, és mindig csak az első pár bekezdés jelenik meg, és csak annyi marad a bemásolt szövegből is. Valami gond van az oldallal? Mert már tegnap óta próbálkozom, de sosem engedi fel az összes szöveget, amit bemásolok, és így a rész sem kerülhet ki!

Előre is köszi a segítséget!

_________________
Melinda93

"A róka csak a bundáját változtatja, nem a természetét."
"A macska az egyetlen állat, amely nem tehető a póráz szolgájává."
"A kutya az egyetlen olyan lény a Földön, aki jobban szeret ömagánál."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 július 04 (szerda), 18:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 augusztus 06 (hétfő), 21:56
Hozzászólások: 178
Tartózkodási hely: Bermuda-háromszög
G Lamaro írta:
Törölve. :)

Köszönöm szépen! :)

_________________
„− Nevetséges, Dudley még egy teát sem tud megfőzni, hogy tudna elkészíteni egy akármilyen kotyvalékot? Minek akarnak ezek gyufából tűt csinálni? Ha annyira kell nekik egy tű, vegyenek egy varrószaküzletben! Önvédelmi kalauz?! Petunia, ezek meg akarják támadni Dudleyt?! Vagy azt akarják, hogy Dudley harcoljon? De hát ő a légynek sem tudna ártani! Mibe akarják ezek belekeverni a mi fiunkat, heh? Ő is úgy fogja végezni, mint a semmirekellő nővéred, meg a munkanélküli férje!”
FELVÉVE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 július 04 (szerda), 18:20 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Törölve. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 július 04 (szerda), 18:09 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 augusztus 06 (hétfő), 21:56
Hozzászólások: 178
Tartózkodási hely: Bermuda-háromszög
Sziasztok!

Remélem, jó helyre írok; ez volt a legalkalmasabb arra, ahol megkérhetlek titeket, hogy töröljétek, kérlek, a szavazást az írói topicomból.

Link: https://fanfic.hu/meriforum/viewtopic.php?f=12&t=1108

Előre is nagyon szépen köszönöm! :)

_________________
„− Nevetséges, Dudley még egy teát sem tud megfőzni, hogy tudna elkészíteni egy akármilyen kotyvalékot? Minek akarnak ezek gyufából tűt csinálni? Ha annyira kell nekik egy tű, vegyenek egy varrószaküzletben! Önvédelmi kalauz?! Petunia, ezek meg akarják támadni Dudleyt?! Vagy azt akarják, hogy Dudley harcoljon? De hát ő a légynek sem tudna ártani! Mibe akarják ezek belekeverni a mi fiunkat, heh? Ő is úgy fogja végezni, mint a semmirekellő nővéred, meg a munkanélküli férje!”
FELVÉVE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 május 20 (vasárnap), 23:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2018 május 10 (csütörtök), 17:42
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Valahol Európában ;)
Sziasztok!

Most egy olyan dolgot kérdeznék, amit a Merengőről merengőknek útmutatóban nem írnak.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy a profilomba hogyan tudok linket/webcímet beszúrni úgy, hogy lehessen is rá kattintani, és elvigyen az adott oldalra?

-> Közben rájöttem, hogyan kell. Bocsi a kérdésért! ;;) Csak nem tudom, hogyan lehet hozzászólást törölni.

_________________
Melinda93

"A róka csak a bundáját változtatja, nem a természetét."
"A macska az egyetlen állat, amely nem tehető a póráz szolgájává."
"A kutya az egyetlen olyan lény a Földön, aki jobban szeret ömagánál."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 május 18 (péntek), 17:19 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2018 május 10 (csütörtök), 17:42
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Valahol Európában ;)
G Lamaro írta:
Az Elyaas esetében kötőjel nélkül kapcsoljuk a szóhoz a ragot, mivel a szó végén kiejtett betű van. Tehát pl.: Elyaast, Elyaasszal, Elyaashoz, Elyaasnak.
A Nailah esetében viszont kötőjellel ragozunk, mivel a szó végén a h nem kiejtett betű. Vagyis pl.: Nailah-t, Nailah-val, Nailah-hoz, Nailah-nak.

Egyébként erről is, és még sok más hasznos dologról olvashatsz Itt. :)


Szia!
Köszönöm a választ! :china: :xx:
Benézek majd oda is!

_________________
Melinda93

"A róka csak a bundáját változtatja, nem a természetét."
"A macska az egyetlen állat, amely nem tehető a póráz szolgájává."
"A kutya az egyetlen olyan lény a Földön, aki jobban szeret ömagánál."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 május 18 (péntek), 16:48 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Az Elyaas esetében kötőjel nélkül kapcsoljuk a szóhoz a ragot, mivel a szó végén kiejtett betű van. Tehát pl.: Elyaast, Elyaasszal, Elyaashoz, Elyaasnak.
A Nailah esetében viszont kötőjellel ragozunk, mivel a szó végén a h nem kiejtett betű. Vagyis pl.: Nailah-t, Nailah-val, Nailah-hoz, Nailah-nak.

Egyébként erről is, és még sok más hasznos dologról olvashatsz Itt. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 május 18 (péntek), 16:04 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2018 május 10 (csütörtök), 17:42
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Valahol Európában ;)
Sziasztok!

Gyors segítségre lenne szükségem ragozáshoz. Sikerült két olyan nevet választanom, amik közül az egyik néma h-ra, a másik s-re végződik, de angolosan, szóval sz-nek ejtjük.
A két név:
Elyaas (eliász)
Nailah (nájlá)
Tudnátok segíteni, hogy helyesen hogy tesszük ezekhez a ragokat?
- t, - val/vel, - tól/től, - hoz/hez/höz, - nak/nek, ...

Mert pl. gondolom olyan lehet, hogy Elyaast, de mi van akkor ha Elyaasszal/Elyaas-szal szeretnék valamit tenni?
És ha Nailahoz/Nailához/Nailah-hoz/Nailáh-hoz mennék? Szóval ilyenekre lennék kíváncsi a fenti ragokkal!

Előre is köszönöm a segítséget!

_________________
Melinda93

"A róka csak a bundáját változtatja, nem a természetét."
"A macska az egyetlen állat, amely nem tehető a póráz szolgájává."
"A kutya az egyetlen olyan lény a Földön, aki jobban szeret ömagánál."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 március 16 (péntek), 20:52 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Értem, az nagyon hasznos lesz majd. Köszönöm a magyarázatot. :)

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 március 16 (péntek), 20:39 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Suonjar írta:
Esetleg a GYIK-ba is be tudjátok rakni? Az volt még a másik gondolatom. :)

Épp a hetekben kezdtük összegyűjteni az összes ilyen infót, feltöltési szabályt ésatöbbit, hogy aztán egy helyre gyűjtve osszuk meg. Tudjuk, nem a legjobb megoldás a jelenlegi, hogy itt-ott, több felületen érhetőek el, nehéz így keresni bármit, úgyhogy szerintem egyelőre a GYIK-ot nem frissítjük, a helyére úgyis majd a 2.0 fog kerülni remélhetőleg a közeljövőben, és abban már minden benne lesz :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 március 16 (péntek), 20:35 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Oké, köszönöm! ^^ Rémlett, hogy valami ilyesmi a cím, de ááh... :D
A fórumon pont nem kerestem. Esetleg a GYIK-ba is be tudjátok rakni? Az volt még a másik gondolatom. :)

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 március 16 (péntek), 20:30 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Itt találod a fórumon, ha lejjebb görgetsz a fordításokkal kapcsolatos hsz-ig: viewtopic.php?f=5&t=1337 Egyébként nagyon kreatívak voltunk: forditas@fanfic.hu :mrgreen: A nefeleddgömb viszont jó ötlet, egy hozzáértő kiegészíti majd a címmel :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 március 16 (péntek), 20:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Sziasztok!

E-mailcímet váltottam, és nem találom azt a címet, ahová el kellene küldenem a fordításra kapott engedélyt. Valaki le tudná nekem írni? Nagyon köszönöm előre is! ^^

(Esetleg ki tudnátok írni a nefeleddgömbbe a főoldalon? :oops: Kerestem mindenhol, de vaksi vagyok...)

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 március 16 (péntek), 19:14 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
Nagyon köszönöm a gyors választ! Így működött, tüzetesen átnéztem, remélem nem hagytam figyelmen kívül egyet sem :)


Kasei írta:
Aryanna írta:
Sziasztok!

Új fejezetet szeretnék feltölteni, viszont amikor beillesztem a szöveget a szövegdobozba, néhány gondolatjel - de nem mind - helyén egy üres négyzet jelenik meg. Billentyűparancstól független, minden lehetséges kombinációt megpróbáltam, a technika ma nagyon ellenem van. ~x( Előnézetben is ugyanez a helyzet. Valaki segítene, hogy mi lehet a probléma? ;;)


Nem jöttem rá, mi a probléma. Általában hosszú gondolatjelnél vagy a rendszer számára ismeretlen karakternél csinálja ezt, de most szerintem nem erről volt szó, mert amikor kimásoltam az érintett szövegrészt, a szövegszerkesztőben rendesen megmutatkozott a gondolatjel, ami az oldalon négyzetként jelent meg. Jelenleg annyit tudok javasolni, hogy feltöltéskor másolással cseréld ki gondolatjelekre a négyzeteket. Elvileg ennek működnie kell. Ha mégsem, akkor szólj, és tovább keressük a megoldást. :)

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 március 16 (péntek), 18:58 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Aryanna írta:
Sziasztok!

Új fejezetet szeretnék feltölteni, viszont amikor beillesztem a szöveget a szövegdobozba, néhány gondolatjel - de nem mind - helyén egy üres négyzet jelenik meg. Billentyűparancstól független, minden lehetséges kombinációt megpróbáltam, a technika ma nagyon ellenem van. ~x( Előnézetben is ugyanez a helyzet. Valaki segítene, hogy mi lehet a probléma? ;;)


Nem jöttem rá, mi a probléma. Általában hosszú gondolatjelnél vagy a rendszer számára ismeretlen karakternél csinálja ezt, de most szerintem nem erről volt szó, mert amikor kimásoltam az érintett szövegrészt, a szövegszerkesztőben rendesen megmutatkozott a gondolatjel, ami az oldalon négyzetként jelent meg. Jelenleg annyit tudok javasolni, hogy feltöltéskor másolással cseréld ki gondolatjelekre a négyzeteket. Elvileg ennek működnie kell. Ha mégsem, akkor szólj, és tovább keressük a megoldást. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 március 16 (péntek), 18:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
Sziasztok!

Új fejezetet szeretnék feltölteni, viszont amikor beillesztem a szöveget a szövegdobozba, néhány gondolatjel - de nem mind - helyén egy üres négyzet jelenik meg. Billentyűparancstól független, minden lehetséges kombinációt megpróbáltam, a technika ma nagyon ellenem van. ~x( Előnézetben is ugyanez a helyzet. Valaki segítene, hogy mi lehet a probléma? ;;)

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 január 25 (csütörtök), 22:43 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 május 27 (péntek), 7:05
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Zárt osztály
Köszönöm a gyors választ! ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 január 25 (csütörtök), 22:02 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Szia!

Egyik sem. Nemrég volt egy vírustámadás az oldalon, és az okozta, hogy sokaknál a fejezetek megtekintései 100-150-nel megugrottak.

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 január 25 (csütörtök), 21:13 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 május 27 (péntek), 7:05
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Zárt osztály
Hali!

Ez nem probléma, csak kérdés, mert nem értem, és fura. Annyi van, hogy mikor utoljára mókoltam a történeteim sorrendjénél (kb egy héttel ezelőtt), a megtekintések száma kb minden történetnél egy laza száz-százötvennel lejjebb volt. Engem nem zavar, csak pusztán a tényen képedtem el, mert lássuk be, a fandom, amiben írok, manapság annyira nem pörög.
Ez most az, hogy valaki száz-százötvenszer ráfrissített minden történetemre, vagy csak a kiemeltség meghozta a gyümölcsét, és mindenki elkezdett olvasni? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 január 15 (hétfő), 15:23 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 18 (csütörtök), 23:34
Hozzászólások: 35
Szia!

Köszönöm a segítséget, a másik ctrl billentyűvel működik, kicsit kínos, hogy ez nem jutott eddig eszembe :D. Furcsa, és nem értem, de a lényeg az, hogy minden oké :).

_________________
" Ha jön az igazi azt két nap alatt megunom
Ha kicsit szenvedhetek nem öl meg az unalom..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítség!
HozzászólásElküldve: 2018 január 14 (vasárnap), 18:08 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Szia!

Hát, nem tudom, ilyen még nem fordult elő velem. Mivel nem tudom, mi lehet a gond, leírom hogy kell csinálni: az első figyelmeztetést simán rábökéssel választhatod ki, majd a további figyelmeztetéseket úgy, hogy nyomva tartod a ctrl billentyűt, és úgy böksz rá az adott figyelmeztetésre. (Igen, tudom, hogy ez evidens, "még az óvodások is tudják", de néha pont itt van a probléma. :) )
Ha van két ctrl billentyű a gépeden és nem megy a kijelölés, próbáld meg a másik ctrl billentyűvel, mint amit használsz. Előfordulhat (bár nagyon kis eséllyel), hogy a géped különbséget tesz a két ctrl billentyű között, és ezért nem mindegy melyikkel jelölsz ki.
Más nem jut eszembe hirtelen...

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1957 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség