Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 13:53

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2924 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 59  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2020 február 03 (hétfő), 19:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2016 augusztus 12 (péntek), 0:30
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Pottermore
Juvuccc írta:
Sziasztok!

Charon: Ahogyan ők írását szeretném elolvasni én is. Honnan kérjem, hogy meg is kapjam? Egyszer régen elkezdtem, most rámjött, hogy végigolvasnám.

Köszi ha segítesz.


Szia, emailbe eltudom küldeni. Írj pmet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2020 január 31 (péntek), 14:49 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 április 16 (hétfő), 22:20
Hozzászólások: 1
Sziasztok!Tudnatok nekem segíteni melyik az a törtenet Snarry amelyikben Pitont megakarjak ölni és Harry védelmére bízzák.Elmennek Harry házába amiben ki van neki alakitva egy gyakorló szoba téli résszel,esőerdővel meg dementorokkal.Ha valaki tudja a cimét vagy megvan eltudná nekem küldeni erre az email címre:renataordog23@gmail.com.Ha véletlenül az Again is meglenne valakinek azt is szivesen venném egyszer mar megvolt csak eltünk.Köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2020 január 31 (péntek), 2:25 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 február 12 (kedd), 22:16
Hozzászólások: 3
Sziasztok! Én olyan Snarry ficiket keresek amelyekben Harry és Piton összeházosodik érdekből. Több ilyet is olvastam és szeretném őket újra olvasni ^^ (A házasság kövét most olvastam) :xx: :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2020 január 25 (szombat), 16:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 május 05 (péntek), 19:26
Hozzászólások: 11
Sziasztok!

Egy rég olvasott Drarry ficet keresek. A történet a háború után játszodik. Harry a véletlenek köszönhetően összetalálkozik Dracoval és egy egyességnek hála megállapodnak, hogy Draco kihordja Harry gyermekét.

Tudnátok nekem segíteni egy címmel, esetleg? Hálás lennék érte! :-D

_________________
Üdvözlettel:
Izzy

"Meghitt világomat, saját mitológiám sárkányai védik."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 november 28 (csütörtök), 20:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 december 06 (péntek), 22:57
Hozzászólások: 9
Sziasztok!

Ha nem jó helyre írok, akkor bocsánat!

Tudja valaki Hiroki a Sun&Moon című történet írójának az e-mail címét?

Írta az oldalon, hogy üzenetben elküldi annak az történetet, aki kéri tőle, de a megadott e-mail címről visszapattan a levél kézbesítés nélkül.

Előre is köszönöm!

modszerk.

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem egy Harry Potteres történet megtalálásában. Mindössze részletekre emlékszem:
- az biztos, hogy időutazásos
- Harry a szülei korában tanít, és dementor köpenyt visel
- a történet egy csatával kezdődik, amiben Harry eltűnik, Molly Weaslyt vádolják (talán az összefoglalóban is van vmi hasonló mondat)
- Molly egy segítő célú varázslata összekapcsolódott a Harrynek szánt átokkal és a fiú eltűnik. Mollyt bíróság elé citálják, hogy elítéljék
- ha minden igaz van egy olyan jelenet is, ahol Molly és Harry a temetőben találkoznak és Harry felfedi a kilétét


Égre-földre keresem már több, mint 2 éve (egyszerűen már nem tudok több időutazós történetet elolvasni csak azért, hogy megtaláljam, mert begolyózok).
Hátha most szerencsém lesz és valaki ismeri.

Előre is köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 november 19 (kedd), 21:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 május 12 (vasárnap), 0:37
Hozzászólások: 14
Sziasztok.Nem tudom hogy jó helyre írom e ezt, de azért hátha. Pár éve olvastam egy történetet ha jól emlékszem blackwood volt a címe. Az írói ki szerették volna adni könyv formában ezért le vették az oldalról. Én viszont már nagyon szeretném újra olvasni. Nincs meg véletlen valakinek?
Ide kérném ha valaki megszánna vele: ibolya@freemail.hu
Előre is köszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 október 20 (vasárnap), 10:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Denelind88 írta:
Sziasztok!

Ismét elkapott a vágy a régi történetek újraolvasása, de mint mindig most se emlékszem címre/íróra.
Nem is sok mindenre emlékszem a történetből:
- Harry egy új menedékbe/házba viszik a nyár folyamán, a házba úgy lehetett bejutni, hogy egy koporsóba kellett befeküdniük. Aztán ott éldegélt (talán) hol Lupinnal, hol Billel (vagy Charlie volt? :-P ), és idővel bukkant fel Piton sebesülten (asszem rossz helyre hoppanált menekülés közben és kutyák megtámadták).
- Kb eddig maradt meg a fejemben. :oops: , nem tudom hogy ebben volt e az, hogy jött egy nő (talán SVK tanár) aki Dracora vigyázott a nyáron ( itt volt valami egy napos bezárása Draconak, mert nem evett meg egy almafajtát). De ennyi...semmi másra nem emlékszem, hogy mi volt az iskolai évben, mi lett a történet vége.

Nem sok minden ez, de hátha valakinek eszébe jut, hogy melyik történet ez. :D

Lehet, hogy tévedek, de ez szerintem Jinjang: Változások c. története.
Azt hiszem itt fellelhető.

http://furfangosfozetek.blogspot.com/?m=1

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 október 15 (kedd), 20:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 június 19 (szerda), 18:49
Hozzászólások: 3
Sziasztok!

Ismét elkapott a vágy a régi történetek újraolvasása, de mint mindig most se emlékszem címre/íróra.
Nem is sok mindenre emlékszem a történetből:
- Harry egy új menedékbe/házba viszik a nyár folyamán, a házba úgy lehetett bejutni, hogy egy koporsóba kellett befeküdniük. Aztán ott éldegélt (talán) hol Lupinnal, hol Billel (vagy Charlie volt? :-P ), és idővel bukkant fel Piton sebesülten (asszem rossz helyre hoppanált menekülés közben és kutyák megtámadták).
- Kb eddig maradt meg a fejemben. :oops: , nem tudom hogy ebben volt e az, hogy jött egy nő (talán SVK tanár) aki Dracora vigyázott a nyáron ( itt volt valami egy napos bezárása Draconak, mert nem evett meg egy almafajtát). De ennyi...semmi másra nem emlékszem, hogy mi volt az iskolai évben, mi lett a történet vége.

Nem sok minden ez, de hátha valakinek eszébe jut, hogy melyik történet ez. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 szeptember 16 (hétfő), 19:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 10 (csütörtök), 18:12
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Baker St 221/B
Sziasztok!
Még a Csodaidőkön olvastam a Bellatrix Black törtenete címő regényt, a szerző Reka De La Cool. Sehol sem találom a történetet. Valaki esetleg nem menetette le, vagy nem tud olyan oldalt, ahol fent van?
Előre is köszi!

_________________
''A vég, csupán a kezdet'' (Lord Blackwood, Sherlock Holmes 2009)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 szeptember 06 (péntek), 8:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Ero írta:
Lizzie01 írta:
Sziasztok! :)

Egy Snarry történetet keresek. Időutazós.
Harry egy félresikerült átok miatt a múltba jut, ahol megismerkedik a fiatal Perselus Pitonnal. Egymásba szeretnek, összeházasodnak (hát valami olyasmi van benne, hogy egymás családi címere lesz a hátukon).
De Harrynek el kell tűnnie, hogy a jövő ne változzon még drasztikusan, de vissza utazni nem tud az időben. Utazgat, és végül felnőttként (fiatalnak álcázva) megjelenik. Eltünteti Pitonról a jegyet, legyőzi Voldemortot... Ennyire emlékszem.
Sem cím, sem író (vagy fordító) nem jut eszembe.

Remélem, ismeri valaki. :)



Ez A tékozló fiú visszatér tothem fordítása, az LJ-s oldalán megtalálható.


Köszönöm! ❤

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 szeptember 01 (vasárnap), 11:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 szeptember 01 (vasárnap), 11:27
Hozzászólások: 1
LilyanMorningstar írta:
Sziasztok!

Elkapott a nosztalgia és próbálok régen olavsott történeteket megtalálni, de sajnos a címek annyira nem mennek. Az egyiknek az volt a lényege, hogy Harrynek és Draconak van egy féltestvére és hárman visszautaznak az időben az Alapítók (?) idejébe. A segítségükkel sokkal erősebbek lesznek, Draconak lesz egy sárkánya, Harrynek pedig talán főnixe. A másik egy Tekergők korabeli történet. A történet lényege, hogy talán hatodik év végén Lily és James nagyon csúnyán összevesznek és következő év elején James már kifejezetten ellenséges Lilyvel. Kiderül, hogy mindkettejüknek a családjában haláleset történt és mindketten megpróbálják feldolgozni, nem éppen egészséges módon. De természetesen happy end a vége. Előre is köszi a segítséget :-D



Szia! Nem ezt keresed?: http://fanfiction.csodaidok.hu/viewstory.php?sid=5719


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 31 (szombat), 23:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 január 15 (vasárnap), 1:45
Hozzászólások: 21
Sziasztok!

Egy snarry történetet keresek amit szerintem anno még a töviskapun olvastam. Vagy időutazás vagy amnézia állt a középpontban, de az biztos hogy Perselus nem emlékezett a Harryvel közös kapcsolatára és a közös kisfiúkra (talán mintha Patricnak hívták volna???) Az egyik jelenetben veszekedés után Harry a földön ült a gyerekszobában a kisfiúval az ölében... :D ez így nagyon kevés :-?
Valakinek ötlet?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 26 (hétfő), 18:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Lizzie01 írta:
Sziasztok! :)

Egy Snarry történetet keresek. Időutazós.
Harry egy félresikerült átok miatt a múltba jut, ahol megismerkedik a fiatal Perselus Pitonnal. Egymásba szeretnek, összeházasodnak (hát valami olyasmi van benne, hogy egymás családi címere lesz a hátukon).
De Harrynek el kell tűnnie, hogy a jövő ne változzon még drasztikusan, de vissza utazni nem tud az időben. Utazgat, és végül felnőttként (fiatalnak álcázva) megjelenik. Eltünteti Pitonról a jegyet, legyőzi Voldemortot... Ennyire emlékszem.
Sem cím, sem író (vagy fordító) nem jut eszembe.

Remélem, ismeri valaki. :)



Ez A tékozló fiú visszatér tothem fordítása, az LJ-s oldalán megtalálható.

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 25 (vasárnap), 7:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Sziasztok! :)

Egy Snarry történetet keresek. Időutazós.
Harry egy félresikerült átok miatt a múltba jut, ahol megismerkedik a fiatal Perselus Pitonnal. Egymásba szeretnek, összeházasodnak (hát valami olyasmi van benne, hogy egymás családi címere lesz a hátukon).
De Harrynek el kell tűnnie, hogy a jövő ne változzon még drasztikusan, de vissza utazni nem tud az időben. Utazgat, és végül felnőttként (fiatalnak álcázva) megjelenik. Eltünteti Pitonról a jegyet, legyőzi Voldemortot... Ennyire emlékszem.
Sem cím, sem író (vagy fordító) nem jut eszembe.

Remélem, ismeri valaki. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 19 (hétfő), 15:59 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 szeptember 19 (szerda), 17:46
Hozzászólások: 5
Hello!

Egy kis segítséget kérnék, egy snarry ficet keresek, sajnos sem az írójára, sem a címére nem emlékszem.
Annyi rémlik csupán, hogy Harry egyedül neveli Tonks és Lupin gyerekét, mert Androméda beleőrült a lánya elvesztésébe, és a kis Teddyvel együtt öngyilkos akart lenni. Harry később meg betegszik és Piton segít nekik, majd valahogy összejönnek.
Tudja valaki esetleg, hogy melyik történet ez?
Előre köszi a segítséget!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 július 12 (péntek), 7:43 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 november 01 (kedd), 0:29
Hozzászólások: 6
Shaqa írta:



Szia!
Sajnos nem :-(

_________________
Ültessünk egy almafát a sivatagba~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 július 12 (péntek), 2:48 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 szeptember 12 (szerda), 20:06
Hozzászólások: 7
Mikio írta:
Sziasztok!
Ezt lehet nem a megfelelő topikba írom, ha igen akkor bocsi :oops:
RekaDeLaCoolnak volt egy Bellatrixos története, amit egy ideje nem találok sehol. Nincs meg valakinek lementve véletlenül? :D


Szia :) erre gondoltál???

http://fanfiction.csodaidok.hu/viewstory.php?sid=6713


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 július 11 (csütörtök), 21:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 november 01 (kedd), 0:29
Hozzászólások: 6
Sziasztok!
Ezt lehet nem a megfelelő topikba írom, ha igen akkor bocsi :oops:
RekaDeLaCoolnak volt egy Bellatrixos története, amit egy ideje nem találok sehol. Nincs meg valakinek lementve véletlenül? :D

_________________
Ültessünk egy almafát a sivatagba~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 június 21 (péntek), 8:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 június 19 (szerda), 18:49
Hozzászólások: 3
Shaqa írta:
Denelind88 írta:
Sziasztok!

Régebben olvastam egy Tom/Harry slash történetet, igen sok fejezetes volt, sőt, ha jól tudom, volt folytatásos nagy története is.
Annyira emlékszem az elején Harry összefut a mugli Londonban Tommal (emberi alakban). Egy kávézó féleségben találkoztak mindig a nyár folyamán, majd össze is jöttek. A Roxfortba pedig Tom volt álruhában az aktuális SVK tanár. Az év haladtával szépen kiépítették a maguk kis "seregét" az iskola falain belül.
Tudom, nem sok minden maradt meg belőle, és még így is zavaros ahogy leírom, de hátha valaki tudja mirül beszélek. :-P



Szia :) nem zavaros amit írtál :) Elhagyva a címe és Enelen fordította :) https://m.fanfiction.net/s/2452933/1/
Van folytatása is Visszakövetelni címmel és Gabi-Rowena fordította, de ebből csak 3 részt ez nincs befejezve https://www.fanfiction.net/s/5157953/1/Visszakovetelni




És tényleg!! Köszi a választ! Most már értem miért nem találtam a Merengőn meg. :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 június 19 (szerda), 23:15 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 szeptember 12 (szerda), 20:06
Hozzászólások: 7
Denelind88 írta:
Sziasztok!

Régebben olvastam egy Tom/Harry slash történetet, igen sok fejezetes volt, sőt, ha jól tudom, volt folytatásos nagy története is.
Annyira emlékszem az elején Harry összefut a mugli Londonban Tommal (emberi alakban). Egy kávézó féleségben találkoztak mindig a nyár folyamán, majd össze is jöttek. A Roxfortba pedig Tom volt álruhában az aktuális SVK tanár. Az év haladtával szépen kiépítették a maguk kis "seregét" az iskola falain belül.
Tudom, nem sok minden maradt meg belőle, és még így is zavaros ahogy leírom, de hátha valaki tudja mirül beszélek. :-P



Szia :) nem zavaros amit írtál :) Elhagyva a címe és Enelen fordította :) https://m.fanfiction.net/s/2452933/1/
Van folytatása is Visszakövetelni címmel és Gabi-Rowena fordította, de ebből csak 3 részt ez nincs befejezve https://www.fanfiction.net/s/5157953/1/Visszakovetelni


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 június 19 (szerda), 18:54 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 június 19 (szerda), 18:49
Hozzászólások: 3
Sziasztok!

Régebben olvastam egy Tom/Harry slash történetet, igen sok fejezetes volt, sőt, ha jól tudom, volt folytatásos nagy története is.
Annyira emlékszem az elején Harry összefut a mugli Londonban Tommal (emberi alakban). Egy kávézó féleségben találkoztak mindig a nyár folyamán, majd össze is jöttek. A Roxfortba pedig Tom volt álruhában az aktuális SVK tanár. Az év haladtával szépen kiépítették a maguk kis "seregét" az iskola falain belül.
Tudom, nem sok minden maradt meg belőle, és még így is zavaros ahogy leírom, de hátha valaki tudja mirül beszélek. :-P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 június 15 (szombat), 14:18 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 június 15 (szombat), 13:54
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Charon: Ahogyan ők írását szeretném elolvasni én is. Honnan kérjem, hogy meg is kapjam? Egyszer régen elkezdtem, most rámjött, hogy végigolvasnám.

Köszi ha segítesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 május 22 (szerda), 20:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Fairy írta:
Lizzie01 írta:
Sziasztok!

Egy olyan történetet keresek, ami SLASH, Lucius/Harry párosítású, és Harry a Roxfort igazgatója.

Ha valaki tudja, előre is köszönöm! :)


Szia!

Ez hellya: A név kötelez című írása. https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=74331


Szia!

Köszönöm! :give:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 május 22 (szerda), 17:24 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Lizzie01 írta:
Sziasztok!

Egy olyan történetet keresek, ami SLASH, Lucius/Harry párosítású, és Harry a Roxfort igazgatója.

Ha valaki tudja, előre is köszönöm! :)


Szia!

Ez hellya: A név kötelez című írása. https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=74331


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 május 22 (szerda), 9:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Sziasztok!

Egy olyan történetet keresek, ami SLASH, Lucius/Harry párosítású, és Harry a Roxfort igazgatója.

Ha valaki tudja, előre is köszönöm! :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 május 06 (hétfő), 20:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Rafael0209 írta:
Sziasztok
Tudnátok olyan Harry Potter történetet ajánlani,ami párhuzamos világbanról vagy időutazásról szól?
Jöhet bármi, kicsit jobban örülnék, ha romantikus lenne, esetleg slash, és nem csak 1-2 fejezetes.
Előre is köszönöm.
Rafael


Nem vagyok benne biztos, de ha jól emlékszem a Verselő Harry és a Bölcsek Köve ilyen sztori. (Slash, azon belül is Drarry)
Van még a Szép új világ (Slash, azon belül Snarry)
Ami még eszembe jutott az Különös meglepetés, furcsa mellékhatás (Slash, Bill Weasley/Harry Potter párossal)
Mindhárom megtalálható Merengőn.

Ha bármi eszembe jut még, akkor írok.

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 április 19 (péntek), 17:08 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 február 01 (hétfő), 0:36
Hozzászólások: 32
Sziasztok
Tudnátok olyan Harry Potter történetet ajánlani,ami párhuzamos világbanról vagy időutazásról szól?
Jöhet bármi, kicsit jobban örülnék, ha romantikus lenne, esetleg slash, és nem csak 1-2 fejezetes.
Előre is köszönöm.
Rafael


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 április 07 (vasárnap), 23:37 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 január 14 (vasárnap), 0:26
Hozzászólások: 2
Sziasztok egy történetet keresek. Draco/Harry párosítású, iskola kezdésttől vagy kisebb kortól együtt vannak. Harry erőszakos személyíségű, uralkodik Draco felett ha jól enlékszem van olyan hogy meg is üti. Draco egy behódoló és lányos kinézetű férrfi
lesz, hosszú haj meg ilyesmi.
Tudom hogy nem sok minden , de reménykedek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 április 05 (péntek), 8:13 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Sziasztok!

Nincs meg valakinek és küldené el nekem Jellycrown: Osztálykép c. történetét?
(Tudom, hogy ki lett adva könyvben, meg is van nekem, de egy ismerős mesélte, hogy a Merengős verzió más volt és kíváncsi vagyok, vajon miben?)

Köszi előre is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 március 31 (vasárnap), 14:39 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
cami3897 írta:
Sziasztok!

Valaki e-mailben nem tudná nekem egészben elküldeni A szándék hangjai című művet? Vagy egy linket adni, ahol az egész mű egyben fent van?

Email: cami3897@gmail.com

Köszönöm!



Szia! Elküldtem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 március 31 (vasárnap), 14:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 március 31 (vasárnap), 14:13
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Valaki e-mailben nem tudná nekem egészben elküldeni A szándék hangjai című művet? Vagy egy linket adni, ahol az egész mű egyben fent van?

Email: cami3897@gmail.com

Köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 március 18 (hétfő), 15:43 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Sziasztok! Egy ismerősöm keres egy Snarryt, de annyira általános, amire emlékszik rá, hogy nem tudom melyikre gondolhat. Hátha tudtok párat, amire illik a dolog. Szóval: Voldemort még él, Harry még mindig utálja Perselust, akinek okklumenciára kell tanítania a fiút. És úgy jön rá, hogy Harrynek is milyen pocsék élete volt, hogy az okklumencia órák alatt egyre több emlékét látja a srácnak, míg végül egymásba szeretnek.
Valami ötlet? Tudom, hogy ez kb. minden x-edik Snarryre illik. De, ha adtok pár címet, amire ez ráillik, hátha köztük lesz. Amiket én adtam neki, azok közül egyik sem pont az volt. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 február 12 (kedd), 22:42 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Petrucman írta:
Sziasztok ^^
Én egy Snarry ficit keresek amit régebben olvastam. Azt nem tudom biztosan, hogy a merin olvastam-e de kb 97%, hogy igen. Ha jól emlékszem Lucius megerőszakolta Harry-t amely során teherbe esett. Ha jók az emlékeim akkor Nevil fontos szerepet játszik a történetben ráadást Severus először azt hiszi, hogy a kicsi Neville érdeme. Ha valaki tudja melyik fici ez előre is köszönöm ❤️❤️❤️❤️



Szia! Ez Erynnis: Gyötrelmeken keresztül vezet az út című története. Itt megtalálod: https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=99338


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 február 12 (kedd), 22:27 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 február 12 (kedd), 22:16
Hozzászólások: 3
Sziasztok ^^
Én egy Snarry ficit keresek amit régebben olvastam. Azt nem tudom biztosan, hogy a merin olvastam-e de kb 97%, hogy igen. Ha jól emlékszem Lucius megerőszakolta Harry-t amely során teherbe esett. Ha jók az emlékeim akkor Nevil fontos szerepet játszik a történetben ráadást Severus először azt hiszi, hogy a kicsi Neville érdeme. Ha valaki tudja melyik fici ez előre is köszönöm ❤️❤️❤️❤️


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 január 29 (kedd), 22:42 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 január 29 (kedd), 21:58
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Keresek egy történetet, sajnos a címére nem emlékszem (pedig biztos vagyok benne hogy ha látnám a címét beugrana valami), az írójára meg még annyira sem! Piton/Hermione párosítású, elég komoly/komor történet. Már végig néztem az összes PP/HG párosítású történetet, hátha megtalálom, nem hazudok, két nap alatt négyszer néztem végig az összes ilyen történetet, és nem találtam! Lehet, rossz kategóriában kerestem, de bele-belenéztem máshol is a történetekbe, próbáltam különböző módokon rákeresni, de hiába.

Kevés részlet maradt meg csupán az emlékeimben, de azok tisztán. Piton és Hermione is (meg lehet, hogy mások is, de erre nem emlékszem) Voldemort, vagy talán Lucius Malfoy fogságában vannak, kínozzák őt/őket, majd Piton többszörös Imperius-átok hatása alatt megerőszakolja Hermionét...
Nem sokkal később valahogy megszöknek a fogságból, visszatérnek a Roxfortba, elmondanak mindent Dumbledore-nak és McGalagony professzornak...
Aztán ez már jóval homályosabb információ a fejemben, de úgy rémlik kiderül, hogy különös büntetés vár Pitonra azért, amit Hermione-val tett, annak ellenére, hogy nem tehetett róla és a lány sem haragszik rá, és valamiféle "szertartás" keretében kell megbocsátást nyernie...

Hát, ennyi... =S tudom, nem sok, de hátha valaki be tudja azonosítani nekem!
Köszi előre is a segítséget! _U_

Modszerk

Hát, nem hittem volna, hogy valaha is magamtól - azt meg pláne nem, hogy ilyen gyorsan -, de végül is rábukkantam!

"Keserűség" a címe, ha bárkit érdekel a történet...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 január 28 (hétfő), 23:03 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 január 28 (hétfő), 22:52
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Hátha valakinek ismerős lesz.
Úgy kezdődik, hogy Harryt elfogják alaposan megkínozzák végül L Malfoy küld rá egy ismeretlen átkot aminek mintha nem lenne hatása, de annak hála Voldi hiába mondja ki rá az Avadát túléli bár azt hiszik nem, utánna talán Piton visszaviszi a Roxfortba de nem lehet gyógyítani mert minden fordítva hat és borzasztó fájdalmat okoz neki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 január 25 (péntek), 2:08 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 szeptember 12 (szerda), 20:06
Hozzászólások: 7
Igen :) ez volt köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 január 24 (csütörtök), 19:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Shaqa írta:
Sziasztok :)
Egy Harry Potteres sztorit keresek.Ahol Perselus és Remus együtt vannak, és közösen nevelik Harryt.

Köszi a segítséget :)


Szia! Erre gondolsz? https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=110554


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 január 23 (szerda), 22:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 szeptember 12 (szerda), 20:06
Hozzászólások: 7
Sziasztok :)
Egy Harry Potteres sztorit keresek.Ahol Perselus és Remus együtt vannak, és közösen nevelik Harryt.

Köszi a segítséget :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 január 20 (vasárnap), 21:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 december 02 (szombat), 21:31
Hozzászólások: 3
Haho!

Charon Ahogyan őkje mef mindig nincs meg senkinek?:( tobben is kerestek latom, teszek meg egy probat, hatha.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2019 január 19 (szombat), 1:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 január 19 (szombat), 1:15
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Elkapott a nosztalgia és próbálok régen olavsott történeteket megtalálni, de sajnos a címek annyira nem mennek. Az egyiknek az volt a lényege, hogy Harrynek és Draconak van egy féltestvére és hárman visszautaznak az időben az Alapítók (?) idejébe. A segítségükkel sokkal erősebbek lesznek, Draconak lesz egy sárkánya, Harrynek pedig talán főnixe. A másik egy Tekergők korabeli történet. A történet lényege, hogy talán hatodik év végén Lily és James nagyon csúnyán összevesznek és következő év elején James már kifejezetten ellenséges Lilyvel. Kiderül, hogy mindkettejüknek a családjában haláleset történt és mindketten megpróbálják feldolgozni, nem éppen egészséges módon. De természetesen happy end a vége. Előre is köszi a segítséget :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2018 december 26 (szerda), 22:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 december 26 (szerda), 21:56
Hozzászólások: 1
Sziasztok! Én tudom a fic címét, íróját is, viszont maga a sztori elég régóta eltűnt a netről sajnos. Kaimei -Bábmester című írását keresem, eddig sikertelenül. Harry/Tom(Voldi) páros. Nincs meg véletlenül valakinek lementve, vagy bármi infója hogy hol lelhető fel? Köszönöm előre is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2018 december 10 (hétfő), 17:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
krisyta írta:
Köszönöm a segítséget! xgrin :taps: :china:

Nincs mit. :xx:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2018 december 10 (hétfő), 17:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 szeptember 19 (szerda), 17:46
Hozzászólások: 5
Köszönöm a segítséget! xgrin :taps: :china:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2018 december 10 (hétfő), 15:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
krisyta írta:
Helló!
Nemrég olvastam itt, a merengőn, egy történetett, ami snarry-nek mondható, de inkább Voldemort és Piton nővére közötti szálal foglalkozik. És most sajnos nem találom. Annyira még emlékszem a storyból, hogy itt Voldemort nem lesz gonosz, hanem igyekszik jót tenni, de sajnos sem az írójára, sem a címére nem emlékszem.
Ha valaki tudna benne segíteni azt megkösszönném!


Nekem erről a Kígyó és Oroszlán jutott eszembe. S_N_HP írta.
https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=125974

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2018 december 10 (hétfő), 1:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 szeptember 19 (szerda), 17:46
Hozzászólások: 5
Helló!
Nemrég olvastam itt, a merengőn, egy történetett, ami snarry-nek mondható, de inkább Voldemort és Piton nővére közötti szálal foglalkozik. És most sajnos nem találom. Annyira még emlékszem a storyból, hogy itt Voldemort nem lesz gonosz, hanem igyekszik jót tenni, de sajnos sem az írójára, sem a címére nem emlékszem.
Ha valaki tudna benne segíteni azt megkösszönném!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2018 november 30 (péntek), 9:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 november 29 (csütörtök), 12:47
Hozzászólások: 5
Fairy írta:
Doraa írta:
Sziasztok :xx: Keresek egy történetet, amint kb 10 évvel ezelőtt olvastam itt a Merengőn. Tudom, nem sok esély van, hogy valaki emlékszik rá, az is lehet már senki nincs az oldalon, aki 10 éve itt volt, de hátha :xx: Szóval Draconia fanfic-je volt, drarry. Draco le akart ugrani a toronyból, de Harry felrepült hozzá és lebeszélte. És Szösz-nek hívta. Anno sokan keresték, népszerű íróvolt, aztán egyszer csak letörölt egy csomó mindent és eltűnt :cry: Esetleg valaki ráismer a sztorira? Elérhető még valahol? Vagy tudja valaki, hogy mi lett Draconiával? Ez a története nagy befolyással volt anno a tizenéves énemre, és azóta se megy ki a fejemből, mi történhetett vele...


Szia! Én még itt vagyok és szerintem ez a Legsötétebb önmagunk című írás. Ha kéred, írd meg az email címed és elküldöm neked. :)


Szia! El se hiszem, hogy valaki ennyiből ráismert :xx: Igen, nagyon megköszönném, ha el tudnád küldeni, az email címem doraakurucz@freemail.hu (igen, 2 a-val :-D )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2018 november 29 (csütörtök), 18:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Fairy írta:
Doraa írta:
Sziasztok :xx: Keresek egy történetet, amint kb 10 évvel ezelőtt olvastam itt a Merengőn. Tudom, nem sok esély van, hogy valaki emlékszik rá, az is lehet már senki nincs az oldalon, aki 10 éve itt volt, de hátha :xx: Szóval Draconia fanfic-je volt, drarry. Draco le akart ugrani a toronyból, de Harry felrepült hozzá és lebeszélte. És Szösz-nek hívta. Anno sokan keresték, népszerű íróvolt, aztán egyszer csak letörölt egy csomó mindent és eltűnt :cry: Esetleg valaki ráismer a sztorira? Elérhető még valahol? Vagy tudja valaki, hogy mi lett Draconiával? Ez a története nagy befolyással volt anno a tizenéves énemre, és azóta se megy ki a fejemből, mi történhetett vele...


Szia! Én még itt vagyok és szerintem ez a Legsötétebb önmagunk című írás. Ha kéred, írd meg az email címed és elküldöm neked. :)


Ezt én is szívesen elolvasnám. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2018 november 29 (csütörtök), 18:34 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Doraa írta:
Sziasztok :xx: Keresek egy történetet, amint kb 10 évvel ezelőtt olvastam itt a Merengőn. Tudom, nem sok esély van, hogy valaki emlékszik rá, az is lehet már senki nincs az oldalon, aki 10 éve itt volt, de hátha :xx: Szóval Draconia fanfic-je volt, drarry. Draco le akart ugrani a toronyból, de Harry felrepült hozzá és lebeszélte. És Szösz-nek hívta. Anno sokan keresték, népszerű íróvolt, aztán egyszer csak letörölt egy csomó mindent és eltűnt :cry: Esetleg valaki ráismer a sztorira? Elérhető még valahol? Vagy tudja valaki, hogy mi lett Draconiával? Ez a története nagy befolyással volt anno a tizenéves énemre, és azóta se megy ki a fejemből, mi történhetett vele...


Szia! Én még itt vagyok és szerintem ez a Legsötétebb önmagunk című írás. Ha kéred, írd meg az email címed és elküldöm neked. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2018 november 29 (csütörtök), 12:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 november 29 (csütörtök), 12:47
Hozzászólások: 5
Sziasztok :xx: Keresek egy történetet, amint kb 10 évvel ezelőtt olvastam itt a Merengőn. Tudom, nem sok esély van, hogy valaki emlékszik rá, az is lehet már senki nincs az oldalon, aki 10 éve itt volt, de hátha :xx: Szóval Draconia fanfic-je volt, drarry. Draco le akart ugrani a toronyból, de Harry felrepült hozzá és lebeszélte. És Szösz-nek hívta. Anno sokan keresték, népszerű íróvolt, aztán egyszer csak letörölt egy csomó mindent és eltűnt :cry: Esetleg valaki ráismer a sztorira? Elérhető még valahol? Vagy tudja valaki, hogy mi lett Draconiával? Ez a története nagy befolyással volt anno a tizenéves énemre, és azóta se megy ki a fejemből, mi történhetett vele...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2924 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 59  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség