Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 15:07

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 június 30 (vasárnap), 17:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Leanne Iris Price írta:
Lizzie01 írta:
Leanne Iris Price írta:
Sziasztok!
Nos, jelentem, mindenből sikeresen levizsgáztam, immár szabad vagyok, már csak magamat és az életemet kell összeszednem, közben pedig majd megpróbálok jelentkezni a beígért, vagy épp random tartalmakkal, mint most ez...


Szia!

Gratulálok a vizsgákhoz!
Mikorra várható FrostIron? Vagy bármilyen Marvel slash? :) Hiányoznak a történeteid... :-(


Szia!
Márciusban elkezdtem folytatni egy Forstiron egyperces gyűjteményt, amely Spektrum néven fut, hozzá várhatóak frissek a közeljövőben, előtte viszont egy egy vagy két részes Frostiron dolog várható. Persze előfordulhat, hogy hamarabb érkezik egy újabb Spektrum... A lényeg, hogy a közeljövőben lehet számítani valamire. :)



Szia! :) Már alig várom. Imádom Tonyt és Lokit együtt. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 június 29 (szombat), 14:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Lizzie01 írta:
Leanne Iris Price írta:
Sziasztok!
Nos, jelentem, mindenből sikeresen levizsgáztam, immár szabad vagyok, már csak magamat és az életemet kell összeszednem, közben pedig majd megpróbálok jelentkezni a beígért, vagy épp random tartalmakkal, mint most ez...


Szia!

Gratulálok a vizsgákhoz!
Mikorra várható FrostIron? Vagy bármilyen Marvel slash? :) Hiányoznak a történeteid... :-(


Szia!
Márciusban elkezdtem folytatni egy Forstiron egyperces gyűjteményt, amely Spektrum néven fut, hozzá várhatóak frissek a közeljövőben, előtte viszont egy egy vagy két részes Frostiron dolog várható. Persze előfordulhat, hogy hamarabb érkezik egy újabb Spektrum... A lényeg, hogy a közeljövőben lehet számítani valamire. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 június 28 (péntek), 12:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Leanne Iris Price írta:
Sziasztok!
Nos, jelentem, mindenből sikeresen levizsgáztam, immár szabad vagyok, már csak magamat és az életemet kell összeszednem, közben pedig majd megpróbálok jelentkezni a beígért, vagy épp random tartalmakkal, mint most ez...


Szia!

Gratulálok a vizsgákhoz!
Mikorra várható FrostIron? Vagy bármilyen Marvel slash? :) Hiányoznak a történeteid... :-(

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 június 23 (vasárnap), 19:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Sziasztok!
Nos, jelentem, mindenből sikeresen levizsgáztam, immár szabad vagyok, már csak magamat és az életemet kell összeszednem, közben pedig majd megpróbálok jelentkezni a beígért, vagy épp random tartalmakkal, mint most ez...
A Zanzibár Szerelemről szó sem volt c. dala ihlette, az Endgame eseményeit feldolgozó szöszöcske. Enyhe Tony-Natasha szálat tartalmaz, de semmi pikáns. Emellett az Endgame egyik nagy csavarát is tartalmazza, tehát spoileres.
Jellemzõk: Dráma, Sötét, Angst, Novella, Songfic
Figyelmeztetések: Szereplő halála, Spoiler, Felkavaró tartalom
https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=141012
Olvassátok sok szeretettel.
Puszi: Lea :*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 május 14 (kedd), 18:33 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Sziasztok!
Egyelőre nem tudok túl sokat mindent felmutatni, mert vizsga és zh időszak van, azonban ma egy verssel jelentkezem.
A Derniére Danse ismételten nem egy túl vidám mű, viszont kifejezetten büszke vagyok rá, még ha nem is tartom annyira jól sikerültnek vagy frappánsnak.
Megint csak azt tudom mondani, hogy nem szeretném, ha az én olvasatom befolyásolna titeket, mert mindig élvezet olvasni, ti mit bogoztatok ki ebből a néhány szóból. :)
Olvassátok sok szeretettel. Puszi: Lea <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 április 22 (hétfő), 14:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Sziasztok!
Szóval, néhányotoknak talán feltűnhetett, hogy Az igazi színeim utolsó fejezete hiányzik, nem csak Merengőről, hanem az összes platformról, ahol fent vannak az írásaim. Néhányotokat talán meg is lephetett a dolog, azokat főként, akik még nem olvasták esetleg. Mi is áll ennek a döntésnek a hátterében?
Az Endgame közeledtével (sokadjára) újranéztem a Polgárháborút, figyelmesen, kevésbé elvakultan, és arra jutottam, hogy nem a jó végéről fogtam meg a lovat. Ez már régóta érlelődik bennem, az az igazság, de most jutottam el odáig, hogy végül is, a tettek mezejére lépjek.
A végső szó tehát az, hogy egy új, teljesen más utolsó fejezetet kap majd a történet, remélhetőleg a közeljövőben. Nem merem állítani, hogy az Endgame előtt, de lehet, még jobb is, ha utána. Ha más nem is, az Endgame ihlette rohamom után biztosan.
Emellett szeretnék egy kicsit másfajta dologgal is foglalkozni ebben a kis naplóbejegyzésben. Talán néhányan, akik követik a blogomat, találkozhattak egy bejegyzéssel, amelynek az a címe: Mit jelent írónak lenni?. Talán kissé félrevezető címet adtam neki, azonban azt hiszem, ez fedi le a legjobban a témát, amit feldolgozok.
Na, de mi is ez, és miért ilyen "óvatosan" fogtam neki a felvezetésének? Azért, mert nem egy könnyen emészthető, könnyed téma. Nem másról van ugyanis szó, mint a kortárs irodalmárok egy csoportjáról, akikről nem is feltétlenül kellene véleményt mondanom, de nem annak az embernek ismerem magam, aki képes valamit szó nélkül hagyni, ami szerinte nincsen rendben. A téma tehát nem más, mint az alázat, a művészi öntudat, az egoizmus és a nárcizmus illetve a mai szerzők fúziója.
Emellett kiemelném, hogy ez a saját véleményem, lehet vele egyetérteni vagy épp nem. Úgy gondolom, nem fogja elnyerni mindenki tetszését, de ettől függetlenül az ellenvéleményt meg lehet kulturáltan is fogalmazni, ha esetleg erre kerülne a sor.
Köszönöm, hogy elolvastátok ezt a kis helyzetjelentőt. :)

Puszi: Lea :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 április 11 (csütörtök), 14:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Sziasztok!
Szóval... Ma Averse D'Avril címmel feltöltöttem egy verset a Rose Sauvage-hoz.
Régen is volt, mikor utoljára verset írtam, és azt hiszem, ki is jöttem a gyakorlatból, ezt nézzétek el kérlek.
Viszont egyszer csak jött az ötlet és nem bírtam ellenállni. Nem akarok túl sokat mesélni a tartalmáról, szeretném, ha mindenki azt látna bele, amit csak akar, főleg, hogy a valódi jelentés sokak számára kiábrándító volna.
Viszont vannak elég erős utalások benne, szóval ha meg kitaláljátok, jár a buksisimi.
Puszi: Lea :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 április 04 (csütörtök), 8:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Sziasztok!
Szóval... Nem is tudom, hol kezdjem. Szeretném leszögezni, hogy NEM a sérelmeimről akarok beszélni, nyugalom, arra megvan a saját kis fórumom. ;)
Tehát, tegnap kipattant a fejemből egy ötlet, mert kezdek torkig lenni. Nem feltétlenül azzal, nekem mit mondanak, hogy engem mennyire bánt valami, inkább azzal, hogy egyre gyakoribb az ilyen, hogy vannak emberek, akiknek egyedül kell megküzdeniük ezzel, nincsenek annyira erősek, hogy minderre csak vállat vonjanak. Hogy vannak olyanok, akiknek A Világát® blamálják le.
Szóval írtam a blogomra egy "cikket", vagy mifenét. Arról, hogy nem vagytok egyedül, hogy engedjétek el azokat az embereket, akik így viselkednek veletek, mert legyen bármilyen jó barátod is, hidd el, nem szeretetből, irántad való tiszteletből mondja, csinálja, amit.
Fontos még megjegyezni, ámbár nem írtam le, hogy fontos megkülönböztetni valaki véléményét, illetve azt, amikor valaki folyamatos jelleggel verbálisan és emocionálisan lehúz. A kettő között igenis nagy a különbség.
Olvassátok hát nagy szeretettel ezt a cikket. <3
https://atlastothestars.blogspot.com/2019/04/jogod-van-ahhoz-hogy-elengedj-valamit.html

Jogod van ahhoz, hogy elengedj valamit, ami többé már nem szolgálja a javadat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 április 02 (kedd), 19:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Sziasztok!
Ma ismét felkerült egy újabb fejezet a Spektrumhoz, ezáltal pedig ismét idejét éreztem egy kis helyzetjelentőnek.
Az új fejezet tehát nem olyan tragikus, mint az előző, és kérdezhetitek is, hogy mégis mi a fene történt. Nos, jelentem, az egyperces-gyűjtemény fejezetsorrendje nem egyezik meg az időrendi sorrenddel, valószínűleg nem fog kronológiai sorrendben haladni a történet. Mondhatnánk, nektek magatoknak kell majd összerakni, tulajdonképpen miről is szól az egész.
https://2.bp.blogspot.com/-ZERTL0fEDsQ/XKMwydSuZ5I/AAAAAAAACGc/qLegbptggnkzuomuJjeYPOtX4FYRTX4lACLcBGAs/s640/BeFunky-collage%25281%2529.png
Ezt a kis fejezet összefoglaló kollázst itt is hagynám.

Emellett rávilágítanék a tényre, hogy a beígért, hosszú, sokszor átgondolt és megrágott Frostiron nem fog a Végjáték előtt elkészülni, úgyhogy valószínűleg ismét újragondolás és sok-sok spoiler lesz a vége, azonban úgy érzem, hogy a legutóbbi nehézségeim után ez a jó döntés, nem spekulálgatni és teóriákra alapozni, hiszen a lényeget úgy is át tudom adni, meg tudom írni, ha előtte láttam a filmet. Sőt, valószínűleg így jobban is fog sikerülni. (Ettől függetlenül kicsit bánom, hogy nem lehetek annyira szabad, de így legalább elkerülhetőek az oltári nagy bakik, félrespekulálgatások - mert nyilvánvalóan nem az fog történni, amit én vagy mi gondolunk :P. Mert azért még így a saját mércémmel is volt egy-két jó ötletem. Talán majd írok egy összehasonlító posztot, ha 1.) végre láttam a filmet, 2.) végre megírtam a ficet. Azt még hozzátenném, hogy nem az attól való félelemből nem írom meg, hogy nem az fog történni, amit én kigondoltam, hanem mert szeretek precíz és a lehető leghűbb lenni. Már az első Endgame trailer teljesen összezavart, legalább két hónapig nem tudtam vele mit kezdeni. Így, amikor már végre tudtam volna valamit, megint csak özönleni kezdtek a trailerek, köztük ma is, közel van már az Endgame, nekem pedig nincs annyi időm, amennyit szeretnék, sem kedvem.) Szóval aki erre vár, annak van egy icipici rossz hírem, de megpróbállak kárpótolni titeket a Spektrummal. :x

További jó olvasást kívánok.
Puszi: Lea <3 :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 március 25 (hétfő), 19:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Sziasztok!
A nagy rohanásban jógára (ami btw elmaradt), nem tudtam ide írni, azonban az oldalra felraktam a Spektrum következő fejezetét.
wait a minute
Tessék? A Spektrum folytatását? Dehát az egy egyperces!
Nos, igen. :haha: Történt az, hogy majdnem két év után tovább gondoltam a dolgot, egészen odáig, hogy szeretném kiegészíteni egy nagyjából összefüggő, mégis független Frostiron egyperces-gyűjteménnyé gyarapítani.
Egy kis kedvcsinálóként (és persze a blogom kedvéért) csináltam egy montázst, amelyből sok mindenre lehet következtetni, többek között a sorrendre is. (Azonban utóbbi még változhat. )
https://2.bp.blogspot.com/-Gds6Ouf7BL0/XJkJReduQ5I/AAAAAAAACGE/Po9d4eUg8lAmG-eK6Oo0z-GBwGkTHaEggCLcBGAs/s320/BeFunky-collage%25285%2529.png
Szóval, lényeg a lényeg, megtaláljátok a főoldalon(egyelőre), és további hat részre lehet számítani.
Puszi Lea :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 március 18 (hétfő), 9:03 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Lizzie01 írta:
Leanne Iris Price írta:
Lizzie01 írta:
Szia!
Már alig várom. :-) Nem is kell áradoznod, már az is elég, ha tudom, hogy elérhető vagy, és nem hagytad abba az írást.


Nem, nem, nem, arról biztosan tájékoztatnék mindenkit. :P Néha az embernek szüksége van egy kis pihenőre, néha hosszabbakra is, vagy egyszerűen csak nincs ideje. Jelen esetben ez együtt áll fenn, és többnyire az utóbbi nyom a latba. Készül, készül, de nem tudom, mikor leszek igazán produktív. Holnap Élettan ZH-t írok, az elkövetkezendő hetekre is vannak ZH-k betervezve, szóval... Nem mostanában :-| :-|


Megértelek. Én is halogatom, halogatom, néha meg csak ülök felette, majd mire észbe kapok, már eltelt két hét úgy, hogy összesen két sort írtam. :-)
Sok sikert a ZH-khoz! :yes:


Köszönöm szépen :)
A sikerességet majd meglátjuk, de egyelőre túl vagyok rajta, szóval újult erővel vághat(nék)ok bele az írásba :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 március 14 (csütörtök), 9:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Leanne Iris Price írta:
Lizzie01 írta:
Szia!
Már alig várom. :-) Nem is kell áradoznod, már az is elég, ha tudom, hogy elérhető vagy, és nem hagytad abba az írást.


Nem, nem, nem, arról biztosan tájékoztatnék mindenkit. :P Néha az embernek szüksége van egy kis pihenőre, néha hosszabbakra is, vagy egyszerűen csak nincs ideje. Jelen esetben ez együtt áll fenn, és többnyire az utóbbi nyom a latba. Készül, készül, de nem tudom, mikor leszek igazán produktív. Holnap Élettan ZH-t írok, az elkövetkezendő hetekre is vannak ZH-k betervezve, szóval... Nem mostanában :-| :-|


Megértelek. Én is halogatom, halogatom, néha meg csak ülök felette, majd mire észbe kapok, már eltelt két hét úgy, hogy összesen két sort írtam. :-)
Sok sikert a ZH-khoz! :yes:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 március 13 (szerda), 20:55 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Lizzie01 írta:
Leanne Iris Price írta:
Lizzie01 írta:
Szia! :)

Üdv itt!
Már alig várom, hogy tudjam, mikorra várható egy-egy Avengers történeted.

Puszi! :xx:


Szia! Köszönöm, hogy írtál :)
Megpróbálok a lehető legtöbbet frissíteni itt is, meg beszámolni a dolgok haladásáról, bár többnyire itt valószínűleg csak a nem haladásról fogok áradozni. :P
Puszi :xx:


Szia!
Már alig várom. :-) Nem is kell áradoznod, már az is elég, ha tudom, hogy elérhető vagy, és nem hagytad abba az írást.


Nem, nem, nem, arról biztosan tájékoztatnék mindenkit. :P Néha az embernek szüksége van egy kis pihenőre, néha hosszabbakra is, vagy egyszerűen csak nincs ideje. Jelen esetben ez együtt áll fenn, és többnyire az utóbbi nyom a latba. Készül, készül, de nem tudom, mikor leszek igazán produktív. Holnap Élettan ZH-t írok, az elkövetkezendő hetekre is vannak ZH-k betervezve, szóval... Nem mostanában :-| :-|


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 március 13 (szerda), 19:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Leanne Iris Price írta:
Lizzie01 írta:
Szia! :)

Üdv itt!
Már alig várom, hogy tudjam, mikorra várható egy-egy Avengers történeted.

Puszi! :xx:


Szia! Köszönöm, hogy írtál :)
Megpróbálok a lehető legtöbbet frissíteni itt is, meg beszámolni a dolgok haladásáról, bár többnyire itt valószínűleg csak a nem haladásról fogok áradozni. :P
Puszi :xx:


Szia!
Már alig várom. :-) Nem is kell áradoznod, már az is elég, ha tudom, hogy elérhető vagy, és nem hagytad abba az írást.

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 március 13 (szerda), 13:23 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Lizzie01 írta:
Szia! :)

Üdv itt!
Már alig várom, hogy tudjam, mikorra várható egy-egy Avengers történeted.

Puszi! :xx:


Szia! Köszönöm, hogy írtál :)
Megpróbálok a lehető legtöbbet frissíteni itt is, meg beszámolni a dolgok haladásáról, bár többnyire itt valószínűleg csak a nem haladásról fogok áradozni. :P
Puszi :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 március 12 (kedd), 12:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Szóval, itt is lennék a beígért hosszabb lélegzetvételű poszttal, amit nem csak azért írok, hogy titeket tájékoztassalak, mi zajlik épp frontjaimon, hanem hogy legyen motivációm nem félbehagyni bizonyos projekteket...
Szóval, néhányan biztosan tudjátok, hogy van egy Frostiron, amely különösen régóta nyomja a koponyámban lévő kitöltetlen helyeket, és aminek legalább háromszor fogtam neki, azonban ebből egyet el is vetettem, a másik verzió pedig éppen készülőfélben van. A harmadikat, a kissé átalakított verziót pedig már ismeritek - bizony, ez a Veled nem veszíthetek.
Persze, nem kell folytatásra vagy éppenséggel valamilyen egyezésre számítani, a sztori teljesen más, viszont némely motívum visszatérő elem, és egészen hasonlóak. Viszont az élet nem kedvez bizonyos dolgoknak, így például az írásnak sem túlzottan. Volt egy pályázat, amelyre talán ha nagyon sietnék, még el tudnék készíteni valamit, azonban a jelenlegi helyzetemben erre nincsen lehetőségem, szóval azt is elengedtem.
Tehát, próbálok haladni a Frostironnal, amikor csak tudok és éppen nem vagyok zombi állapotban, azonban fogalmam sincs, hogy végül is mikor tudom majd befejezni. Viszont, mivel ez a projekt már legalább egy éve nyomja a kis agyvelőmet, biztosan nem fogom elengedni, előbb-utóbb úgyis jelentkezem vele.
Viszont továbbra is be tudok dobni kedvcsinálóként egy képet, amely kb összefoglalja, miről fog szólni. De csak finoman, nem elspoilerezve a dolgokat. ;)
https://imgur.com/a/9LwiJ0O
Aztán van egy kicsit személyesebb projektem, amelyről egyelőre szintén nem árulhatok el sokat, azonban kell a motiváció, hogy egyáltalán végig vigyem a dolgokat, szóval írok itt egy kicsit róla. Ennek is van egy előzménye, amely reményeim szerint nem olvasható sehol, mert igencsak cringe, és sokkal másabb aspektusát akarom megközelíteni a dolgoknak, teljesen más irányból. Többnyire a téma a főszereplő én keresése, a megbocsájtás, az elengedés, a második esély, a gyógyulás, a harag és a fájdalom elengedése, újrakezdés, elengedés címszavak köré csoportosul, egyszóval kicsit lélektani a dolog. :labi:
Ha valakinek van ehhez valamilyen zenei ajánlása, azt szívesen fogadom, mert abból sohasem elég. ;) :labi:
Az előzőhöz hasonlóan, ide is van egy kis "kedvcsinálóm", amelyeket alább találtok.
https://imgur.com/YBi8MjC
https://imgur.com/a/92tlmaG

Szóval, én Lea voltam, további kérdéseknek, óhajoknak, sóhajoknak helye mindig van, addig is puszilok mindenkit. :xx: :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 március 11 (hétfő), 20:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Szia! :)

Üdv itt!
Már alig várom, hogy tudjam, mikorra várható egy-egy Avengers történeted.

Puszi! :xx:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Lea panaszrovata - avagy Leanne Iris Price firkaműhelye
HozzászólásElküldve: 2019 március 11 (hétfő), 13:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Gondoltam, itt az ideje itt is nyitni egy panaszrovatot, amivel általában rossz időszakaimban bombázom a blogom olvasóit, de ugyebár, nem mindenki ismeri a blogomat, szóval ha kérdés, óhaj, sóhaj, panasz van főleg az, akkor azt itt fel lehet tenni, emellett pedig én is beszámolhatok az éppen aktuális rinyámról.
Nem akarom bőnyálra bő lére ereszteni a dolgot, arra szánok egy hosszabb, idő és úgy alapból igényesebb bejegyzést, amelyre ebben a pillanatban se időkeretem, se agyi kapacitásom nincs.
Szóval addig is puszilok mindenkit.
Lea :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség