Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:47

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 67 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2019 szeptember 18 (szerda), 15:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 15 (hétfő), 12:25
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: Az isten háta mögött
Szia Nessy!
Ma újból elolvastam az utolsó fejezetet, és csak hogy tudd, még mindig fáj. :c
De azért remek kis történet lett. :)
BaO2

_________________
„Don't look back! You're not going that way! ”
~Amy Rees Anderson
_________________________________________________________


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 24 (szombat), 15:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Aki még nem felejtette el, hogy létezik A helytartó utódai című ficem, annak azzal a jó hírrel szolgálhatok, hogy a mai napon az adminok felengedték az utolsó előtti fejezetet! :taps: Az utolsó fejezet, vagyis az epilógus is kész van, de a feltöltéssel még várok hétfőig.

Mivel lassan egy éve nem írtam (nem csak ficet, hanem úgy en bloc SEMMIT), nagyon szomorú vagyok, hiszen amióta az eszemet tudom, ez a kedvenc hobbim. Most úgy érzem, visszalendültem!

Ami a jövőre várható: igyekszem minden már fent lévő, befejezetlen ficemnek a végére járni, illetve Noloxyával belekezdtünk egy új, közös HP ficbe, ami az Alapítókról fog szólni. (erről korábban már meséltem, úgy hiszem, de most tényleg el is kezdtük!)

Legkésőbb hétfőn érkezem! Addig is, jó olvasást, és minden jót!
Üdv, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2018 július 25 (szerda), 19:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Csütörtökre ígértem az új ÉHO részt, és már lassan egy hete, hogy kések vele. Ennek az az oka, hogy bár írtam egy fejezetre valót, valahogy nem érzem az igazinak, nem vicces, és a csavarok sem lettek olyan csattanósak, mint vártam. :-< De nem adom fel, addig gyúrom, amíg nem hozza a régebbi fejezetek színvonalát, vagy jobbat. :)

A helytartó utódai ellenben folyamatban van, hétfőn töltöm fel rengeteg vérrel nyakon zúdítva, ugyanis épp a mindent eldöntő csata közepén járunk... $dead

Köszönöm a türelmeteket, addig is jó merengőzést! :)

Puszi, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2018 július 16 (hétfő), 22:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 15 (hétfő), 12:25
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: Az isten háta mögött
Juhúúú!

_________________
„Don't look back! You're not going that way! ”
~Amy Rees Anderson
_________________________________________________________


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2018 július 16 (hétfő), 14:23 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Halihó!

A nyári nagy melegben, táborokban és munkában lassabban megy az írás, mint sejtettem, de ma este már hozom A helytartó utódai 20. fejezetét, csütörtökig pedig szeretném feltölteni az új Az élet habos oldala részt is.

Köszi a türelmet, és jó merengőzést kívánok. :)

Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2018 május 21 (hétfő), 12:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Jelentem, megérkeztem A helytartó utódai 18. fejezetével, amit itt tudtok meglesni:
https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=129786
A következő részt pedig holnap délelőtt töltöm fel, számítsatok rá, hogy extra hosszúra sikerült, és alighanem a legtartalmasabb fejezet lett, amit valaha az AHU-hoz írtam. Éppen ezért is számítok majd a kritikáitokra, ne fogjátok vissza magatokat, mert mindig jól esik a visszajelzéseket olvasni. :)

A többi ficen is dolgozgatom, de most nagyon belelendültem a LOTR világba, ezért kicsit még várni kell az új ÉHOra.

Üdv, puszi: Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2018 április 29 (vasárnap), 18:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Két hónapja nem töltöttem fel semmit, és emiatt borzasztóan rosszul érzem magam. Nem csak azért, mert hiányzik, hogy írjak, hanem mert félbehagytam egy rakás történetet, amiknek várjátok a folytatását. Azt elárulom, hogy önhibámon kívül kerültem ilyen helyzetbe, először iskolai gyakorlat miatt, utána meg más projektek szakadtak a nyakamba. Most pedig, hogy végre letudtam a kötelezettségeimet, és újra a hobbimnak, a fanficeknek szentelhetném a szabadidőmet, tönkrement a laptopom. Az a laptopom, amin megszületett Blake Cooper történetének nagy része, az Egyéni szociális probléma és az Emlékvadászok, így hát okkal gyászolom szegényt. :cry:

Ennek ellenére mindent megteszek, hogy újra visszaszálljak a ringbe. Amint beszerzek egy új íróalkalmatosságot, jön az ÉHO, az AHU és a MÉSZ folytatása, még nem tudom, milyen sorrendben.

Remélem, senki nem neheztel rám a késedelmekért. Rajtam kívül, persze. :D
Üdv, puszi: Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2018 február 25 (vasárnap), 18:16 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Numeness írta:
Két új fejezettel gazdagodott Az élet habos oldala is, "Kiterített lapok" és "Csak Féregfark boldog és örül" címek alatt. ITT Sajnos a történet vígjáték jellege egy kissé drámába csap át, de ne aggódjatok, hamarosan fordul majd a kocka. :)


Óó, de jó! :yes: Már úgy vártam az új részeket! :xx: (Már csak a kritikaírásra kell rávennem magam. :labi: )

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2018 február 25 (vasárnap), 15:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Hellóbelló!

Régen jelentkeztem már itt a ficblogon... :-( :-( :-( Pedig nem is állok olyan rosszul feltöltések ügyében! Nézzük, minek a bejelentéséről maradtam le az elmúlt két és fél hónapban:

A helytartó utódainak épp most tettem fel a 17. fejezetét, ami a "Királyból bandita, fattyúból király" címet kapta. Akinek hiányzik Faramir, egyelőre még várnia kell, hogy felépüljön, de hamarosan visszatér, méghozzá nem is akárhogy! (Valaki már aggódott, hogy esetleg meghal, de pff ugyan már, sose tennék ilyet a kis kedvencemmel!) :x Ha le vagy maradva, gyorsan pótold be a hiányosságaidat, aztán ne felejts el kritikát írni! Katt! (Nem vagyok nyomulós, dehogy.) És külön köszönet jár Miriel Eryndisnek és BaO2-nek, amiért minden fejezetnél megörvendeztetnek egy szép és tartalmas véleménnyel! :give:

"Hátha érdekel valakit" alapon figyelmetekbe ajánlom a blogomat, ahol mostanában feléledt az a régi szokásom, hogy képeket szerkesztek össze a történeteimhez. Ezek a képek viszont nem a szereplőket ábrázolják, ahogy régebben, csak amolyan hangulatlefestők, amik illenek egy-egy fejezet mellé. Azt hiszem, a közeljövőben sok ilyen érkezik majd. :)

Két új fejezettel gazdagodott Az élet habos oldala is, "Kiterített lapok" és "Csak Féregfark boldog és örül" címek alatt. ITT Sajnos a történet vígjáték jellege egy kissé drámába csap át, de ne aggódjatok, hamarosan fordul majd a kocka. :)

Akinek viszont most azonnal szüksége van egy vicces sztorira, az olvassa az Emlékvadszok (próbálunk lenni) utolsó fejezetét, melyben Sallyé és Siriusé (meg Buksié, a patrónuskutyáé) lesz a főszerep. Hajrá! Egyébként az epilógus is fel lett már töltve, csak az adminok jóváhagyására vár, és ezzel végleg elbúcsúzunk ettől a fictől. Szomorkodásra azonban semmi ok, mert Noloxyával máris belevetjük magunkat a következő közös projektünkbe, amiről egyelőre csak annyit árulok el, hogy az Alapítókról fog szólni, és hasonlóan mulatságos jellegűre tervezzük. Persze ez még a jövő zenéje, és naaaaagyon (de tényleg nagyon) messze van.

Ennyi lett volna ez a kis összefoglaló, remélem sikerült örömet szereznem a frissítések hírével. :lol:
Üdv, puszi: Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2017 október 30 (hétfő), 18:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

A helytartó utódai 13. fejezete a tervezettel ellentétben nem lesz ma feltöltve, valamiért elment itthon az internet, csak mobilnetem van, ezért gondoltam felugrok szólni, hátha várná valaki az új részt.

Amint lehetőségem lesz, pótolom a dolgot!
Üdv, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2017 október 28 (szombat), 12:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Halihó!

Régen jártam erre, de úgy érzem, most már ideje egy rövid helyzetjelentésnek. Mióta utoljára posztoltam, felkerült néhány A helytartó utódai fejezet, jelenleg a 12. a legfrissebb, a történet főlapján megtalálhatjátok:
https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=129786
A következő rész csupa akció, minden sorát élvezet volt írni, szóval alig várom, hogy elolvassátok! Vasárnap vagy hétfőn kerül feltöltésre. :) :) :) Véleményekre ki vagyok éhezve, mint mindig, úgyhogy ne fogjátok vissza magatokat. :D

Ami a HP ficeket illeti:
A Mikor az ész kussolt úgy ígértem, nyáron befejezem, de csak nem akar összejönni az az utolsó fejezet. Bár az első felét ugyan megírtam, de eléggé erőltetettnek éreztem, és az úgy nem jó nektek se, nekem se. Szóval azoktól, akik már nagyon várják a folytatást, elnézést kell kérnem, mert fogalmam sincs, mikor száll meg újra a mardekáros életérzés, és a "Tekergő kultúra".

Az élet habos oldaláról sem mondtam le, de az mindig is ilyen félévente frissülő sztori volt... :D Valamit azért már illene felmutatnom, tervben van és igyekszem. Az ihletfelhő most Középfölde felett kering, talán majd jön egy fuvallat, ami tovább fújja Heloptrope közbe.

A Noloxyával közös írásom, az Emlékvadászok (próbálunk lenni) is frissült időközben egy fejezettel, érdemes belekukkantani annak, aki még nem olvasta. :D

Nos, tömören ennyi lenne az elmúlt néhány hónap. :) Köszönöm, hogy velem tartotok, és jó olvasgatást kívánok a Merengőn!
Üdv, puszi: Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 03 (csütörtök), 22:05 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Új A helytartó utódai fejezetet hoztam Nektek, amit itt találhattok:
https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=129786
Lesz benne vágtató ló hátán balettozó Legolas is, szóval tényleg ne hagyjátok ki! És ha elolvastátok, remélem kritikát is hagytok magatok után! Mostanában elég keveset írtok, és ettől nagyon búúús panda leszek... :cry:
De azért lankadatlan lelkesedéssel folytatom a következő részt. (Most komolyan, ilyen Trónok Harca epizódok mellett ki nem kap elég ihletet fantasyt írni?!?!)

Úgy tervezem, a 10. fejezet után tartok egy kis szünetet majd, hogy befejezhessem a Mikor az ész kussol című ficemet (kicsit hiányzik már Sirius), de aztán mindenképp visszatérek. Ha jól saccolom, épp ennyi fog beleférni a nyárba, a továbbiakat pedig még meglátjuk. :)

Addig is, köszi hogy velem tartotok! További szép nyarat!
Puszi, üdv: Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2017 július 25 (kedd), 18:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Halihó!

A helytartó utódai új része elérhető itt:
https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=129786

Látom azért vagytok még néhányan, akik olvasgatjátok ezt a történetet, nagyon örültem mikor rápillantottam a megtekintések számára. :D Persze egy-két véleménytől se szomorodnék el, de már azzal is boldoggá tesztek, hogy velem tartotok!
Jó olvasást kívánok!

(Ja és a kövi részt még péntek előtt szeretném feltölteni, majd meglátjuk, sikerül-e.)

Köszöntem! Puszi, üdv:
Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2017 július 09 (vasárnap), 21:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Hali! :-h

Feltöltöttem A helytartó utódai új részét, jelenleg elbírálásra vár. Remélem tetszeni fog majd, ha már ilyen sokat kellett várni rá. (Az elmúlt félévben egyszerűen csak nem volt időm és lehetőségem rá, hogy elmerüljek a LOTR világban/hangulatban, erőltetni pedig nem szerettem volna az írást, hisz olyan régóta dédelgetem már magamban ezt a történetet.) :oops:

A következő fejezet érkezése egyelőre még bizonytalan, csak annyit tudok biztosra, hogy valamikor pirkadatkor. Kelet felől. De amúgy jövő héten. :D

Addig is jó olvasást kívánok!

Üdv, puszi:
Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2017 június 29 (csütörtök), 8:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok! :)

Régen adtam már hírt magamról, most itt vagyok, mert végre számomra is elkezdődött a nyár, és az írói ringbe is sikerült visszakerülnöm.

Először is a Mikor az ész kussol lesz frissítve, a tavaszi szünetben feltöltött 11. fejezet után már igencsak érett a folytatás, ami nem kevesebb, mint 7751 szó lett, úgyhogy igen, mondhatjuk, hogy belehúztam. :D A bétám jelenleg dolgozni/szórakozni van egy gyerekek számára szervezett varázslótáborban, és csak egy hét múlva ér majd rá átolvasni az irományom, de szerintem nem várom meg a visszatértét, hanem még ma feltöltöm a 12. részt.

A következő frissíteni valóm A helytartó utódai lesz majd, már ennek is elkészült egy része, és ha egyszer elkezdem feltölteni, akkor már biztosított lesz a heti egy fejezet szerinti frissítés, mint ahogy elkezdtem hajdanán.

Mindeközben hébe-hóba érkezik majd Az élet habos oldala a maga megszokott rendszertelensége szerint, de most már annak is a legvégén járunk, úgyhogy igencsak illendő lenne befejezni még a nyáron.

Jobb híreim vannak az Elmékvadászokkal kapcsolatban, ugyanis olyan hosszúra sikerült írnunk Noloxyával a már alapból két résszé szedett utolsó fejezet második részét, hogy azt is rögtön kettébontottuk. Frissítés tehát hamarosan várható!

Köszi a türelmet, ha még ilyen hosszú kihagyás után is velem tartasz! :xx: Véleményeknek szokás szerint mindig örülök!

Üdv, puszi: Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2017 február 14 (kedd), 12:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok! :-D

Hoztam pár frissítést, de sajnos még mindig pofátlanul le vagyok maradva az ígéreteimhez képest. Remélhetőleg most már visszaáll minden a régi kerékvágásba és gyakrabban lesz időm leülni írni. Addig is, olvassatok Emlékvadászokat, az utolsó előtti fejezet itt található:
https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=130540&i=1

Aki pedig A helytartó utódaira várt, annak íme az 5. fejezet:
https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=130823&i=1

Jó olvasást és boldog Valentin napot kívánok! :xx: :xx:
Üdv, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 december 30 (péntek), 18:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Hellóka, csak beugrottam egy gyors helyzetjelentésre!

Az élet habos oldala új fejezete már a bétám kezében van, csak rajta és az adminokon múlik, mikor olvashatjátok.

A helytartó utódai 3. fejezete itt olvasható:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=130127&i=1
Az új fejezet kedden érkezik!

Mikor az ész kussol egyelőre várat magára, ellenben!

Az Emlékvadászok (próbálunk lenni) 9. fejezete már fel lett töltve, jelenleg elbírálásra vár!

Kellemes készülődést kívánok szilveszter estére!
Üdv, Nessy x:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 december 27 (kedd), 18:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok! xhihi

Feltöltöttem A helytartó utódai 3. fejezetét, már csak az adminok jóváhagyására vár. Ezúttal Daia és unokaöccsének menekülését követjük nyomon, és végre felbukkan az egyik kedvenc szereplőm, Éomer is. Remélem sikerült karakterhűen ábrázolnom őt, várom erről is a véleményeiteket!

BaO2-nek külön köszönet a szép kritikákért, el se hiszed, mennyire örültem nekik! ^^

Üdv, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 december 07 (szerda), 0:13 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 15 (hétfő), 12:25
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: Az isten háta mögött
Numeness írta:
Sziasztok! x:D

Ünnepélyes bejelentéssel érkezem, ugyanis pár perce sikerült feltöltenem A helytartó utódai című Gyűrűk Ura fanficemet, és már csak az adminok jóváhagyására vár. A visszajelzések miatt nagyon izgatott vagyok, sokat dolgoztam/dolgozom ezen a történeten, és nagyon reménykedem, hogy tetszésetekre lesz (még ha nem is egy nagy durranás az alapsztoriját tekintve), mivel egy elég régi és nagy vágyamat valósítottam meg most ezzel a feltöltéssel. :)
Puszi, Nessy


Szia! Ment is a lelkes kritika! :D

_________________
„Don't look back! You're not going that way! ”
~Amy Rees Anderson
_________________________________________________________


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 december 06 (kedd), 14:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok! x:D

Ünnepélyes bejelentéssel érkezem, ugyanis pár perce sikerült feltöltenem A helytartó utódai című Gyűrűk Ura fanficemet, és már csak az adminok jóváhagyására vár. A visszajelzések miatt nagyon izgatott vagyok, sokat dolgoztam/dolgozom ezen a történeten, és nagyon reménykedem, hogy tetszésetekre lesz (még ha nem is egy nagy durranás az alapsztoriját tekintve), mivel egy elég régi és nagy vágyamat valósítottam meg most ezzel a feltöltéssel. :)

Egyéb híreink:
Emlékvadászok (próbálunk lenni) friss is volt nemrég, hisz minden héten dobjuk fel Nolyval az új részeket, valamint december második felében a félbemaradt történeteimhez szintén érkezik új fejezet.

Jó olvasást kívánok, és persze ho-ho-hó, varázslatos hetet mindenkinek!
Puszi, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 november 04 (péntek), 11:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!
Azt hiszem, megint kicsit régen adtam hírt magamról, most igyekszem mindent pótolni. Lássuk, mivel hogyan állunk:

Emlékvadászok (próbálunk lenni)
Büszkén jelentem, hogy a Noloxyával közösen írt projektünk már olvasható a Merengőn, jelenleg is megtalálható az új feltöltések között, és néhány lelkes kritikaíró már véleményezte is. (Meglehetősen pozitívan, aminek borzasztóan örülök!) Jelenleg négy fejezetet olvashattok, de folyamatosan töltjük fel az új részeket, úgyhogy nem kell sokat várakozni a folytatásra. (Ellentétben az egymagamban írt történetekkel... bocsi.) Ha szeretnétek egy jót nevetni, és ti is odavagytok a Tekergőkért, mindenképpen kukkantsatok bele!

Mikor az ész kussol
A fasorban sincs. Nem azt mondom, hogy soha nem lesz befejezve, hiszen két vagy három fejezet van hátra a végéig, de egyelőre annyira nincs hangulatom hozzá, hogy inkább nem ígérek semmit. Januárra talán befejezem, de akkor még a vizsgaidőszak előtt neki kéne esnem, szurkoljatok, hogy jöjjön az ihlet! (Bár a történet már meg van a fejemben, csak szavakba kéne önteni.)

Az élet habos oldala
Már majdnem kész az új fejezet! Elsősorban a Lily-James-Piton konfliktust boncolgattam idáig, de Remus és Sirius is szerepet kapott. Már csak egy rövidke Bella/Rodolphus jelenet van hátra, és lövöm is fel Merire.

A helytartó utódai
Az első nagyobb volumenű LOTR fanficem jelenleg a kedvenc irományom, amin dolgozni szeretek. Kicsit félek, mert minden fejezet nagyon hosszú és információkkal teli, talán kicsit túl töményre sikerült a történet ahhoz képest, hogy csupán "fangirl csemegének" szánom. Mindenesetre szépen haladok vele, azt hiszem decemberben megérik a dolog odáig, hogy nekiálljak feltölteni a meglévő részeket.

Új sztorik jelenleg még nincsenek a láthatáron, mielőtt bármibe belevágnám a fejszém, szeretném lezárni a már megkezdett és a beígért fanficeket. Remélem, nem haragszotok a tökölésért, igyekszem minél gyorsabban hozni a feltöltéseket!

Üdv, heló: Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 03 (szombat), 20:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok! :)

Kicsit késve, de megérkezett a "Mikor az ész kussol" tizedik fejezete. Központban a kviddicsmérkőzés, és a fejezet végén Scott is visszatér egy jelenet erejéig. Remélem tetszeni fog Nektek, jó olvasást kívánok! Legközelebb ÉHO frissel érkezem. ;)

Puszi, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 17 (szerda), 16:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Hali! :)

Ma feltöltöttem "Az élet habos oldala" 20. fejezetét, és mellette készülget a "Mikor az ész kussol" új része is, két oldal már van belőle, tök jó lenne, ha a napokban elkészülnék, és a héten már olvashatnátok. Most ez a cél.

Jó olvasást, és köszi, hogy benéztél!
Üdv, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 11 (csütörtök), 17:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Tudom, rémes vagyok, hogy ilyen sokáig nem adtam hírt magamról. Az igazság az, hogy... (most megkíméllek titeket fél órányi magánéleti rinyától, és átugrunk a lényegre).
Felkerült a "Mikor az ész kussol" legújabb fejezete, várjuk az adminok jóváhagyását. :) Ezenkívül van rengeteg elkészült "Emlékvadászok (próbálunk lenni)" fejezetünk, Noloxyával hamarosan kezdjük a villámfeltöltéseket!
Frissítve lesz továbbá a régóta szünetelő "Az élet habos oldala" című ficem, valószínűleg még ezen a héten. Mivel ez a legrégebb óta folyó történetem, nagyon meglepőnek találom, hogy olyan sok véleményt kapok, amiben a folytatást várjátok, és hihetetlen örömet szereztek a kedves szavaitokkal! :'))))

Egyelőre ennyi új hírem van, nemsokára újra jelentkezem, addig is köszönöm azoknak a türelmet, akinek hiányoztak nyáron a történeteim!

Helló, üdv, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 május 19 (csütörtök), 21:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok! :-D

8. fejezet feltöltve! Rendhagyó módon mellőznünk kell az összes mardekáros barátunkat, cserébe Tekergő-központú részek következnek, egy szintén griffendéles meglepetésvendéggel. Haha. A kép alapján gyertek rá, ki ő, nagyon nehéz lesz... :D

Kép

Részemről nagyon szerettem írni ezt a fejezetet, remélem megírjátok hozzászólásban, hogy Nektek mi a véleményetek.:)

Üdv, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 május 15 (vasárnap), 21:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Vasárnapra ígértem az új feltöltést, és tartom magam a tervhez. :) Drága bétám épp most nézi át tüzetesen a hetedik fejezetet, amint végzett vele, feltöltöm! Kicentiztem, tudom, de hékás! Nekem most kezdődik a nyári szünet! ;) Addig is, amíg olvashatjátok, íme még egy kép Vanessáról, hátha kíváncsi rá valaki.

Minden jót, üdv:
Nessy

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 május 09 (hétfő), 21:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Hoppláhó, már meg is érkezett a 6. fejezet! A következő is félig kész, úgyhogy hétvégén számíthattok egy újabb frissre. :)
Az új részről, röviden: Vanessa megtapasztalja, hogy a Rabastannal elképzelt jövőnek is megvannak a jó oldalai, és éppen ezért végre rászánja magát, hogy segítséget kérjen Siriustól. Valamint *dobpergés* Bella bevadul. Vanessa jobban jár, ha mostantól a háta mögé is figyel.

Jó olvasást, és köszönöm, hogy velem tartotok! Puszi, Nessy :)

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 május 04 (szerda), 20:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!
5. fejezet már a bétámnál, hamarosan MÉSZ frissítés! (MÉSZ = Mikor az ész kussol, különben ne kérdezzétek, hogy jött ki ez a rövidítés, álmos voltam mikor elneveztem, és csak utólag jöttem rá, hogy nem is stimmel... mindegy, ráragadt.)

Tudom, hogy később jön az új rész, mint beharangoztam, de a fene egye meg, itt ez a sok beadandó, és nem haladok semmivel! *rinyarinya* Habár mindjárt itt a nyár... :) És gyönyörű kritikákat kaptam a legutóbbi részhez, szeretném itt is megköszönni!

Addig is, amíg feltöltésre kerülünk, készítettem egy rabastanos kis képet. (Bizony, lesz jelenete az új részben, meg a következőben is, utána kicsit hanyagolva lesz a szentem.) Remélem tetszik, bár én nem vagyok oda 'kásás márióért', és köszönőviszonyban sincs a britekkel, spanyol vagy mi, de öhm... valahogy mindig az ő fejét képzelem el, ha felbukkan Rabastan. :D Apropó. A későbbiekben találkozunk a halállaza bátyjával, Rodolphusszal is. Róla még keresgélek képet, de ha van ajánlata/ötlete valakinek, mucca, mert nem találom az igazit. :) További szép napot!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 április 19 (kedd), 20:01 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Felkerült Merire a negyedik fejezet "Kitagadtad magad" címen, remélem tetszeni fog. :) Ebben a részben Sirius kerül a középpontba, Scott viszont nem szerepel, de azért hoztam róla egy képet, hátha kíváncsi valaki, hogyan is képzeltem el. Nos, valahogy így, talán kicsit szőkébben. :) Jó olvasást, várni fogom a véleményeiteket! Üdv, Nessy

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 április 15 (péntek), 20:06 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Nagyon köszönöm, Elza! :) Remek érzés, hogy olvasol, remélem nem okozok csalódást! Azóta már felkerült a következő rész is, a harmadik pedig az adminok jóváhagyására vár.

Addig is, amíg nem olvashatjátok, hoztam egy képet a főszereplő párosról. :) Ez már csak egy ilyen mániám, amiből valószínűleg sosem növök ki...

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 április 06 (szerda), 15:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
Már láttam tegnap is, de aztán tekintetem megakadt a szószámon - majd ha több szabadidőm lesz, mindenképp nekiesek. ;)

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 április 06 (szerda), 9:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Felkerült a Mikor az ész kussol első fejezete Merengőre, futi olvasni! :-D Azt meg kell hagyni, hogy még mindig béna vagyok, ha leírást kell készíteni egy történetről, ha rajtam múlna, csak annyit írnék, hogy: "Hát izé, ez egy ilyen romantikus cucc, Sirius tök szexi, meg van benne Lucius és Piton is... Na jó olvasást!" De hát valami alapigényességet csak ki kellett sajtolnom magamból, talán ebben is fejlődök majd lassan. :)

Üdv, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 március 19 (szombat), 16:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
modszerk.

Sziasztok!

Olyan rég jártam már erre, gondoltam illene megosztani veletek, hogy állok a beígért történetekkel. A hozzászólásaitokból ítélve remélem örülni fogtok a következő híreknek. :-)

Szépen haladok a "Mikor az ész kussol" című ficemmel, három igen terjedelmes fejezetünk van már, meg egy készülő negyedik. Mivel alapjáraton nem terveztem hosszúra az egészet (olyan tíz fejezetnyire, maximum), így látok rá esélyt, hogy áprilisban elkezdjem a feltöltést, heti egy frissítéssel. Aki szereti a romantikus bonyodalmakat, azoknak erősen a figyelmébe ajánlom, mert a főszereplő hölgyemény karaktere a tervezettnél is szarkavaróbbra sikeredett, és hát Piton is kitesz magáért...
Még régebben készítettem egy rövid videót a legfontosabb szereplőkről, megmutatom, hátha kíváncsi rá valaki. Tekintsétek amolyan "előzetesnek". :D
https://www.youtube.com/watch?v=bnnwHbN ... e=youtu.be

Emellett "A helytartó utóda" című GYU történet is alakul már, egy szép hosszú fejezet el is készült, előreláthatólag nyáron lesz olvasható a Merin. Rövidke részlet:

"- Gandalfnak igaza van, barátom - jegyezte meg halkan Legolas, s ügyet se vetve a törp méltatlankodására, következő szavait már a mágushoz intézte. - Bár magam is láttam a fenevadat, úgy hiszem, érzékeink csalfa játékot űznek velünk, s ez nem volt más, mint puszta káprázat. Egy jelenés, mint az álom, vagy alakot öltött gondolat.
- Nem is tudod, mit beszélsz - fújtatott tovább Gimli. - Csak sorolod a jól hangzó, rejtélyes szavakat, kerülgetve a tényt, hogy elképzelni sem tudod, mivel állunk szemben! Ilyen egy vérbeli tünde! - Legolasnak arcizma se rezdült e sértésre, s tekintetét nem vette le a mágusról, arra várva, hogy majd ő igazolja szavait. Ám Gandalf csak tovább pöfékelt, szótlanságával fokozva a feszültséget."


Ráadásként még a Noloxyával közös írásunkat szeretném megemlíteni, ami szintén szépen halad, bár hogy mikor kerül feltöltésre, arról még nem mernék nyilatkozni. :-D Pörgő cselekményű, vicces szituációkban gazdag, romantikus történetre számítsatok, ami a háború idején játszódik, és a Főnix Rendje küldetéseit dolgozza fel. Noloxya készített egy összeállítást a főszereplőkről, (Sally, Riley, Sirius és Remus) remélem, nektek is tetszeni fog. :) A cím "Emlékvadászok (próbálunk lenni)".
Kép

Nos, ízelítőnek ennyi, legkésőbb áprilisban találkozunk. :)
Üdv, heló, üdv: Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 január 31 (vasárnap), 14:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 október 03 (szombat), 9:31
Hozzászólások: 8
Engem is leginkább a "Mikor az ész kussol" fogott meg a legjobban. ;) Drukkolok, hogy minél több történetet be tudj fejezni. ;)
Ui: Olyan furcsa, hogy vége az ESZP-nak. :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 január 28 (csütörtök), 19:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
*bepof*
Ezek a HP-s ficek nagyon érdekesen hangzanak, és szívesen olvasnám őket. Leginkább a harmadik, a "Mikor az ész kussol" című ötleted fogott meg. :D Sok sikert a terveidhez, és remélem, meg tudod őket mihamarabb valósítani! :)

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 január 28 (csütörtök), 16:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 15 (hétfő), 12:25
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: Az isten háta mögött
Szia! Úr isten, amint lesz egy kis szabadidőm, elolvasom! Nagyon izgatott vagyok, de sajna most menni kell dolgozni.

Én egoista módon úgyis a GYU-S ficet várom, és köszönöm, hogy írsz folytatást (L)

_________________
„Don't look back! You're not going that way! ”
~Amy Rees Anderson
_________________________________________________________


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 január 28 (csütörtök), 16:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!
Felkerült az utolsó fejezet is, epilógussal együtt. :) Remélem tetszeni fog a lezárás, azért kellett rá ilyen sokat várni, mert nem bírtam ellenállni a kísértésnek, és belekezdtem néhány új fanfic írásába. Ezekről készítenék most egy kis összefoglalót a számotokra, hogy lássátok, mi mindent tervezek 2016-ra. (Mert 2016 számomra határozottan a kreativitás és alkotás éve.) Szóval nagy terveim vannak, ám hogy mindebből mi kerül megvalósításra (remélhetőleg minden), még nem lehet tudni.

Nem meglepő módon, továbbra is a Tekergők lesznek a középpontban.
1. Dolgozom egy Lily Evans központú, hat fejezetes kisregényen. MP Lily/James kategória, háttérben egy megoldásra váró rejtéllyel, szóval a tőlem megszokott stílus. Amiben különbözik az átlagtól, hogy itt Lily karaktere könyvhű, de mégis különc lesz, és lesz egy jelentős szerelmi háromszögünk, amiben Sirius lesz a harmadik szög. (De nem kell megijedni, mindent csak mértékkel...)

2. "Nem felejtünk" címen készül egy hosszabb ficem Nagyterem kategóriában. Sirius/Marlene, azaz Blackinnon történet, Lily és James halála után játszódik. AU, mert Voldemort örökre eltűnt, ám a halálfalók a Minisztérium tudta nélkül tovább tevékenykednek. Sirius bosszút akar állni barátai haláláért, Marlene a fogságba esett Peterön segítene, Remus pedig a kis Harryt óvja. Az akció azonban nem várt nehézségeket tartogat, a szereplőknek új ellenségekkel, és olykor horrorisztikus akadályokkal kell szembenéznie. Sötét, néhol romantikus, izgalmas és fordulatos történetnek szánom.

3. "Mikor az ész kussol" címen egy könnyed Sirius/Saját szereplős történetem is készülget MP kategóriában. Szintén kisregény, ami nem készül nagy dolgokat üzenni az olvasónak, és leginkább a saját környezetemből nyerem hozzá az ihletet. Nagy szerep jut a mardekárosoknak (köztük Pitonnak, Bellának, Luciusnak és Narcissának is) mivel a főszereplő lány is mardekáros, ennek megfelelően ravasz, önző, és nem egyszer kifejezetten álnok... Aztán majd meglátjuk, mit kezd vele Sirius. :)

4. Nagyon régóta tervezek egy GYU fanficet is, "A helytartó utóda" címmel. Kidolgoztam a történetet, de még nem mertem hozzákezdeni, idén azonban szeretnék erre is időt szentelni. Aragorn királlyá koronázása után játszódna, főszerepben Boromir törvénytelen gyerekeivel és a szövetség tagjaival. És talán egy sárkány is befigyel. ;) Romantika, kaland, humor, nem könyvhű stílusban.

5. És akkor a novellák: Három tekergős novellám áll félkész állapotban, és ugyanez a helyzet egy Regulus központú történettel is, amiket hamarosan folytatni szándékozok. Ezen kívül a Kívánság Üstre készült "Az áruló király" című GYU novellámnak is tervezek egy folytatást "Az elárult király" címen, természetesen BaO2-nek ajánlva, akitől az alapötlet származik. :)

6. Noloxyával közösen is írogatunk már évek óta, legtöbbször az asztalfiókunk számára, ám idén nagyobb fákba is belevágjuk a kiélezett fejszénket. A "Jessica, a plázatünde" folytatásán kívül két másik, határozottan humor kategóriába szánt történeten dolgozunk, az egyik Tekergők-korabeli, a másik Original, a már bejáratott "Disney karakterek a való életben" témára építene.

Tudom, ez így felsorolva megvalósíthatatlannak tűnik, az eddigi frissítési sebességemet nézve pedig egyenesen nevetségesnek, de tervezgetni akkor is jó, és én rajta leszek, hogy minél többet meg tudjak valósítani ezekből az ötletekből. Kíváncsi lennék, ti melyiket preferáljátok, nyugodtan írjátok meg, ha valamelyiknek külön szurkoltok! :) És a legfontosabb, amivel kezdenem kellett volna az egészet.

Felkerült Merengőre Noloxya "A megszeghető eskü" című Sirius/OC regényének az első fejezete! Ez az a történet, amit már ajánlottam nektek korábban, mert volt szerencsém végig olvasni a meglévő fejezeteit, és egyszerűen beleszerettem, nem csak a karakterekbe, hanem az egész világába! Úgyhogy ha szeretnétek új olvasnivalót, most, hogy vége az ESZP-nak, bátran kezdjetek bele, nem fog csalódást okozni!


Végezetül pedig nagyon szépen köszönöm, hogy idáig velem tartottatok! Az Egyéni Szociális Probléma nagyon a szívemhez nőtt, és nem egyszer meghatottatok a kritikáitokkal, bátorításotokkal, és az ajánlásokkal, amikkel bekerülhettünk a Kiemeltek közé, így hát nagyon szépen köszönök mindent, minden egyes Olvasónak és Véleményezőnek! :)
Üdv, puszi: Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 január 21 (csütörtök), 14:55 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 október 03 (szombat), 9:31
Hozzászólások: 8
Sziaaaaaa!
Mikor jön a 25. fejezet 2. része???? Már nagyon várom!!! ~x(
Puszi :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 január 05 (kedd), 22:37 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
gabi02, nekem pedig ezzel a hozzászólással dobtad fel a napom! :D

Sziasztok!
Az imént töltöttem fel a 25. fejezet első részét. Remélem elnyeri a tetszéseteket, igyekeztem vidámabb hangulatot kölcsönözni neki a múltkoriaknál! Mellesleg az esetleges hibákért előre is elnézést kérek, a bétámnak nincs internet elérhetősége, így csak félig tudta átnézni ezt a részt. (Azért nem lehet benne olyan sok baki, mert sokszor átnéztem, de ha mégis becsúszott, elnézést kérek...)
És íme egy kép, ami szorosan kapcsolódik a fejezet egyik fontos szálához:

Kép



Puszi, Nessy
:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 január 04 (hétfő), 18:38 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 október 03 (szombat), 9:31
Hozzászólások: 8
Már pont azon kezdtem gondolkozni milyen fanfict fogok olvasni, ha az Eszp-nek vége lesz.... De ezzel a hírrel feldobtad a napom... :D
BOLDOG ÚJ ÉVET! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 január 03 (vasárnap), 17:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Bao2 és mindenki, bocsi a késésért, úgy néz ki, kedden már feltöltöm az új részt.
JÓ HÍR: Egyáltalán nem tervezett módon az utolsó fejezet olyan hosszú lett, hogy két részre kellett bontsam. Így tehát a kedden olvasható rész nem a végső lezárás lesz, remélem örültök neki. :D És készülök egy inimini epilógussal is, de még meglátjuk, mi lesz belőle. Ó és BOLDOG ÚJ ÉVET! :pbunny:

Üdv, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2016 január 01 (péntek), 0:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 15 (hétfő), 12:25
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: Az isten háta mögött
Szia! Tudod már, hogy mikorra várható az ESZP vége? *itt is kuncsorog *:-D

_________________
„Don't look back! You're not going that way! ”
~Amy Rees Anderson
_________________________________________________________


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2015 december 21 (hétfő), 19:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Jaj, köszönöm szépen! :D Nagyon izgultam ám, hogy mit fogsz szólni hozzá! Ez az első GYU fic, amit írtam, ezért pláne aggódtam, de akkor örülök, hogy nem lett olyan rossz! Folytatást azért szeretnék írni, mert van pár jelenet, amit időhiány miatt ki kellett vágnom, viszont beleillene egy következő fejezetbe is, úgyhogy ki tudja, ha befejeztem az Egyéni szociális problémát, még sor kerülhet rá. :give:

És ha már az ESZP-nál járunk, hivatalosan is bejelentem, hogy a 24. fejezet a bétám kezében van, úgyhogy ha elolvassa, még ma este felkerül Merire! :) Várom majd a véleményeiteket, akár pozitív, negatív, vagy építő jellegű! x:D Puszi, Ness


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2015 december 20 (vasárnap), 2:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 15 (hétfő), 12:25
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: Az isten háta mögött
Szia!
Jajj, már tökre megörültem, hogy új fejezet nyuff, de akkor ezek szerint nem kell már sokat várni.

Egyébként amikor tippeltem először Merilwenre gondoltam, aztán a stílus miatt eszembe jutottál Te is, de nem emlékeztem, vagy nem olvastam még az Üst jelentkezésnél,hogy GYU-val is házalsz:D
Esetleg egy kis folytatás nincs a tarsolyodban? *kuncsorog*
Egyébként a becsoszogó orkot is imádtam :-D

_________________
„Don't look back! You're not going that way! ”
~Amy Rees Anderson
_________________________________________________________


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2015 december 19 (szombat), 19:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok! x:)
Köszönöm a hozzászólásokat, tündérek vagytok!
A következő fejezet egy jelenet híján készen van, csak nem tudom eldönteni, Walpurgis benézzen-e még a végén... Legkésőbb kedden feltöltöm, addig is, köszönöm még egyszer a véleményeket!

És egy kérdés, mivel véget ért a Kívánság üst, és lehullt a lepel az írókról: BaO2, rám gyanakodtál? :D x:D Hohohó, mert írtad ugyebár, hogy van egy tipped, ki lehetek, szerintem rám gondoltál, de tényleg, vagy nem is? *bepörgött* Tudom ez nem idevágó téma, bocsi mindenkitől. :D

Nemsokára jelentkezem!
Puszi, Nessy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2015 december 07 (hétfő), 16:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 október 03 (szombat), 9:31
Hozzászólások: 8
Lebuktatás terén mindenre számítottam csak erre nem ;) ... Imádtam :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2015 december 06 (vasárnap), 22:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2015 március 16 (hétfő), 22:52
Hozzászólások: 554
Tartózkodási hely: Uppsala
Szia! :-D Sokás szerint nagyon tetszett, de… ne máááár, hogy ennyire rövid lett! :(( Ugye hamar hozod a következőt? *térdenállva könyörög*

_________________
„Nagyon figyelj, mert a világot teszed is azzá, aminek látod.” (Vavyan Fable)
SZBMK (Szivárvány-Bárányok és Merengősök Kommandója) :beee:
KSZVSZT (Karácsonyi Szántási Vállalat – Szivárvány-bárányon és Traktoron) xmas


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2015 december 05 (szombat), 23:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 szeptember 13 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 50
Sziasztok!

Jó hír: kész vagyok a 23. fejezettel! Jelenleg a bétám kezében van, amint átolvassa, lövöm fel Merire.

BaO2, köszönöm a jó kívánságot, megkaptam az ihletet, amit küldtél!
gabi02, neked is köszönöm a szurkolást! Mindenki irtó rendes, aki nem felejtette el a történetet, és lelkesen várta az új fejezetet!

Nagyon remélem, hogy tetszeni fog, és nem okozom csalódást! (Mert az igazat megvallva nagyon sokat szenvedtem vele, háromszor is újra írtam, mire végül visszatértem a legelső próbálkozáshoz, és azt folytattam tovább...)

Kép

Várni fogom a véleményeket!
Puszi, Ness


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2015 december 05 (szombat), 23:26 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 október 03 (szombat), 9:31
Hozzászólások: 8
Szurkolok hogy minél hamarabb elkészülj vele... :D Már várom... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Numeness egyéni szociális problémái
HozzászólásElküldve: 2015 december 04 (péntek), 19:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 15 (hétfő), 12:25
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: Az isten háta mögött
Szia!
Ó, már tisztára megörültem, hogy kész a 23. fejezet, nyuff. NYUFF. Sok-sok ihletet kívánok neked!

_________________
„Don't look back! You're not going that way! ”
~Amy Rees Anderson
_________________________________________________________


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 67 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség