Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:40

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 414 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2022 február 11 (péntek), 8:19 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Ayumu c. történetemet a nagy érdektelenség miatt végül töröltem. Úgy tűnik, itt az ilyesfajta téma nem kapós, de nem baj. Wattpadon megtaláljátok GentleRain név alatt.

Viszont ma hoztam egy új/régi történetet, amely egy Aang legendája fanfiction. A címe Eltörölt jövő. Egyelőre a Prológus és az Első fejezet van fenn egyben.

Tartalom: Amikor Azula megtámadja az Avatar csapatot a Nyugati Levegőtemplomnál, egy titokzatos tűzidomár lány siet a segítségükre. Aang kivételével mindenki bizalmatlan a jövevénnyel szemben, ám a fiatal légidomár biztos benne, hogy már látta a lányt valahol. Hamarosan pedig Aang és a többiek az idegennek hála olyan kalandokba keverednek, amelyek alapjaiban változtathatják meg a már száz éve tartó, borzalmas háború végkimenetelét.

A pontosság kedvéért pár eseményt átírtam a történetben. Például Zuko már régebb óta a csapat tagja, és Katara megbocsátott neki. Valamint Suki és a többiek nem maradtak a csapattal.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=147496&chapter=1

"– Ügyes! – mondta elismerően Azula. – Elugrani pont olyan jól tudsz, mint a hasznavehetetlen bátyám. És ahogy látom, jól bánsz a pengével. Ki vagy te?

– Sajnálom, de nincs felhatalmazásom, hogy eláruljam neked a nevem – mosolyodott el halványan a lány. – De ha legyőzöl, talán megmondom.

– Legyen – vigyorodott el Azula. – Megbánod még, hogy lenéztél!"

Az építő jellegű kritikákért igen hálás lennék! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2022 január 18 (kedd), 8:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hosszabb idő után folytatódik "A hercegnő és a tolvaj" című, az ókori Egyiptomban játszódó Yu-Gi-Oh - Duel Monsters fanficem. Az építő jellegű kritikákért igen hálás lennék. :)

Tartalom: Bakura és Meritré végre kettesben töltenek egy kis időt, majd a Tolvajkirály felvilágosítja a hercegnőt néhány fontos dologról. A palotába visszatérve Seth főpap előadja újabb ötletét, ami nem arat osztatlan sikert. Eközben Atemunek is megvan a saját terve, amely kudarc esetén nem kecsegtet túl sok jóval.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=140191&chapter=15

"– Mit csináljunk most? – kérdezte Mahado, megelőzve Mana minden kérdését. – Seth főpap bizonyára azt akarja majd, hogy tűzzel-vassal kergessük a hercegnőt és mindenáron citáljuk vissza. Aknadin főpap pedig mindenben támogatja fiatal tanítványát, ön is tudja, hercegem.
– Seth forrófejű, de nem ostoba – mondta Atemu. – De hagynunk kell, hadd adja elő, amit akar. Te és Mana azonban titokban keljetek útra, fésüljétek át a sivatag belső részét. Ketten gyorsabban tudtok haladni, ráadásul megvan a képességetek, hogy túléljetek a sivatagban. Kevesebb feltűnést is keltetek, mint egy egész hadsereg.
– És... mit tegyünk, ha... ha megtaláltuk a hercegnőt? – kérdezte aggodalmasan Mana. – Visszahozzuk?
– Ez a körülményektől függ – mondta a herceg, egyenesen két barátja szemébe nézve. – Ti ismertek minket a legjobban, és ti is tudjátok, sosem állt szándékomban feleségül venni a saját húgomat. Bár ezt sosem mondhattam ki nyíltan, főleg nem a fáraó előtt, de Meritrét mindig csak a testvéremnek tekintettem. Sosem tudnék rá nőként, főleg nem a feleségemként nézni. Ha úgy tűnik, ő nem akar visszajönni, ha már új élete van és boldog, hagyjátok, hadd maradjon. De ha boldogtalan, veszélyben van, akkor hozzátok vissza és kitalálunk valamit. A küldetésről természetesen senki sem tudhat."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 december 24 (péntek), 10:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Ennek örömére megérkezett az Ayumu 23. fejezete, amely sajnos nem éppen egy vidám fejezet. De remélem, azért tetszeni fog nektek.

Tartalom: Ayumu retteg a jövőtől, miközben a saját múltján is elmereng. És eljön az eljegyzési parti napja.

"– Ha ennyire szereted, miért nem mész utána? – kérdi halkan.
– Mert nem lehet – lehelem alig hallhatóan. – Egy petnek nincs joga magához láncolni a gazdáját.
– Hülyeség! – mondja Satoru, és maga felé fordít, két keze közé fogva az arcomat. – Ha az enyém lennél, minden erőmmel küzdenék érted. Ha szereted a bátyámat, bizonyítsd be, hogy ti összetartoztok. Ne törődj azzal, hogy ki mit mond, hiszen szeretitek egymást, az isten bassza meg! Kövesd a szíved, Ayu-chan, ahogy én tettem, amikor végre beismertem, hogy kedvelem Aident."

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146805&chapter=23

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 december 19 (vasárnap), 10:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Vasárnap lévén megérkezett az Ayumu 22. fejezete. Ki várta már? :)

Tartalom: Ayumu Satoruval, Akirával és Aidennel moziba megy, ahol történik egy-két dolog. Ayumu sok dolgot megtud Satoruról, aki úgy tűnik, másféle érzéseket is táplál a gyűlöleten kívül Aiden iránt.

" – Csak nem megzavartuk a kis szerelmespárt? – kérdi vigyorogva Akira, mire Satoru-sama olyan mérgesen fúj egyet, hogy még én is majdnem elnevetem magam.
– Nem értem, miről beszélsz – fordul el Satoru-sama. – Én csak itt ültem békésen, mikor ez a kölyök hirtelen itt termett és nem tudtam magamról levakarni.
– Ahogy láttam, annyira nem igyekeztél – kuncog Akira, mire Aiden mélyen elpirul, és már éppen mentegetőzne, amikor Satoru-sama rám pillant. "

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146805&chapter=22

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 november 28 (vasárnap), 9:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett a heti Ayumu fejezet, bár tudom, hogy már senkit sem érdekel. Azért hátha...

Tartalom: Hiroki és Ayumu, a fiatalabbik legnagyobb örömére együtt töltenek egy feledhetetlen éjszakát. Másnap reggel azonban...
A fejezet erotikus, +18-as, slash jeleneteket tartalmaz!

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146805&chapter=19

"– Csak nem érzékeny pontra tapintottam, kicsi Ayumu? – hallom gazdám hangját, amelyben egy jó adag vidámságot vélek felfedezni. Csak jólesően sóhajtok egyet, mire felkuncog. – Nos, lássuk, hol vagy még érzékeny, drágám. Talán itt? – csókol bele a vállamba a pólón keresztül. – Vagy itt? – veszi célba az ádámcsutkámat. – Vagy esetleg… – siklik végig a szeme még ruhába bújtatott testemen, míg végül a combomnál állapodik meg a tekintete.
– Találja ki! – súgom csábos mosollyal, miközben lassan kigombolom az inge gombjait, ő pedig kibújik belőle, hogy elém táruljon még sosem látott izmos felsőteste."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 november 22 (hétfő), 9:21 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Bár valszeg senkit sem érdekel már, de megérkezett a heti Ayumu fejezet is.

Tartalom: Satoru maga alatt van, Ayumu pedig bármit megtenne, hogy felvidítsa. Ez azonban nem megy éppen könnyen.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146805&chapter=18

"– Ayu-chan – szólal meg hirtelen Satoru-sama, és mikor odanézek, néhány pénzérmét nyújt felém. – Hoznál nekem az automatából egy dobozos kólát? Az az ostoba orvos nem enged felkelni, és majd meghalok egy kis üdítőért.
– Megígéri, hogy nem próbál kárt tenni magában? – kérdem óvatosan, mire bólint."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 november 16 (kedd), 21:18 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hosszabb idő után megérkezett "A hercegnő és a tolvaj" című Yu-Gi-Oh - Duel Monsters ficem immáron tizennegyedik fejezete is. Az építő jellegű kritikákat örömmel fogadom.

Tartalom: Meritré és Bakura végre találkoznak, ám nem mindenki örül Aknamkanon fáraó lányának. Meritré hamarosan szembesül is vele, hogy egy ember biztosan gyűlöli Bakura emberei közül, aki ennek nem fél hangot is adni.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=140191&chapter=14

"– A hercegnő épségben megérkezett a lakrészébe? – kérdezte Bakura, mire Namir fújt egyet, de aztán mereven biccentett egyet. – Mi a baj? Talán nem tetszik az asszonyom? – A Tolvajkirály hangja kissé éles volt, ezt a másik is észrevette.
– Nem bízom benne – jelentette ki Namir, amivel nem lepte meg Bakurát. Bakura pontosan tudta, hogy Namir nem sok emberben bízik. – Még bajt hozhat ránk, ha esetleg a fáraó katonái utánaerednek. Elvégre a fáraó lánya, Ozirisz szerelmére!
– Gondolod, hogy a fáraó valóban utána küldené az embereit? – kérdezte nyugodtan Bakura. – Gondolj bele, Namir, azt hiszik, mi raboltuk el, akik megbecstelenítették. A fáraó számára ő már romlott gyümölcs, amelybe legyek petéztek bele. Értéktelen a szemükben. Ha pedig mégis keresnék, hónapokig bolyonghatnak a sivatagban, akkor sem találják meg. Előbb adják fel, mintsem a nyomunkra bukkannának."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 november 14 (vasárnap), 16:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Ha vasárnap, akkor Ayumu. Megérkezett a szám szerint 17. fejezet is a Merengőre! Az építő jellegű kritikákért igen hálás lennék! :)

Tartalom: Hiroki és Ayumu belsőséges beszélgetést folytatnak. Másnap pedig Ayumu meglátogatja Satorut, akit igencsak felemás hangulatban talál.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146805&chapter=17

"– Örülök, hogy… hogy… nem történt nagy baja… – suttogom halkan, mire végre rám néz. Nem tudom eldönteni, hogy dühös, meglepett, vagy mindkettő. Inkább szomorúnak tűnik.
– Mégis, mit törődsz vele? – kérdi, a hangjában keserűséggel. – Senkit sem érdekel, mi történik velem, sem az apámat, sem a bátyámat. Téged sem kéne, semmi közöd hozzá, megölöm-e magam, vagy sem.
– Ez nem igaz! – csattanok fel, majd a szám elé teszem a kezem. Így tilos viselkednem, most Satoru-sama mérges lesz rám. Ő azonban csak döbbenten mered rám. – Ez… nem igaz… – ismétlem meg. – Hiroki-sama… Hiroki-sama… törődik magával… Amikor… amikor magára találtunk, ő… nagyon megijedt és nem tudta, mit tegyen. Saját magát hibáztatja amiért… amiért ez történt és… és én is… Hiroki-sama… aggódik magáért és… és… majdnem belehalt, hogy… hogy ön idekerült. És… én is aggódtam, mert… mert én is… hibás vagyok…"

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 november 06 (szombat), 16:33 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett a heti Ayumu fejezet, bár szerintem senkit sem fog érdekelni.

Tartalom: Mivel most vasárnap nem fogok nagyon ráérni, egy nappal előbb hoztam a heti fejezetet. Remélem, már vártátok.
Satoru kórházban van, miközben a Sawada-házba egy vendég érkezik, aki eléggé felkavarja az állóvizet.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146805&chapter=16

"– Akira… szóval… szerintem nyugodtan bemehetsz Satoru-samához – mondom, miközben fél szemmel a gazdámra sandítok. – Szerintem Hiroki-samának sem lenne kifogása ellene, ugye?
Akira előbb rám néz, aztán Hiroki-samára, aki úgy dönt, inkább feladja a dolgot és sóhajt egyet. Aztán bólint, és fejével az ajtó felé int. Akira halkan elkuncogja magát, mint aki egy jó tréfát látott, majd megkönnyebbült mosollyal indul el a kórterem felé, hogy hamarosan eltűnjön az ajtó mögött.
– Csakhogy tudd, kizárólag miattad engedtem be oda – morog Hiroki-sama, de azt hiszem, ez nem teljesen igaz. – Ez a semmirekellő a végén teljesen elrontja az öcsémet.
– De őszintén törődik vele, és nagyon aggódik miatta – mondom halkan, mire gazdám csak mérgesen fúj egyet, ám annyiban hagyja a dolgot."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 október 31 (vasárnap), 17:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss, heti Ayumu fejezet érkezett. A kritikákat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

Tartalom: Satoru kórházba kerül, ami miatt Ayumu saját magát okolja. De egy Hirokival való belsőséges beszélgetés után sok minden napvilágot lát. Ayumu pedig cselekvésre szánja el magát, még ha tudja is, hogy ezzel talán magára haragítja Hirokit.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146805&chapter=15

"– Minden rendben lesz, Ayumu, ne félj! – mondja lágyan Hiroki-sama, mire csak még jobban magával ragad a bűntudat.
– Az… az én hibám… – suttogom halkan, miközben érzem, hogy az első könnyek kibuggyannak a szememből, hiába próbálom visszapislogni őket.
– Hogy lenne a te hibád? – kérdi csodálkozva a gazdám, miközben magához ölel. – Te nem tehetsz semmiről. Nekem kellett volna jobban figyelnem Satorura, de nem tettem. Elhanyagoltam őt, pedig amikor anyánk meghalt, megígértem neki, hogy vigyázok az öcsémre és a gondját viselem."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 október 24 (vasárnap), 9:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Vasárnap van, így megérkezett a friss Ayumu fejezet! Vártátok már? A kritikákat nagyon szépen köszönöm! :)
Zsepit előkészíteni, mert ez sem ám egyszerű menet!

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146805&chapter=14

"– Én… én csak… nem tudom elképzelni, hogy… miért kell őt elküldeni – mondom halkan, szipogva. – Satoru-sama… nem… nem érdemli ezt… Ő csak… magányos…
– De hát ott van neki az az átkozott Akira, és mindent megkap, amit csak akar. Semmiért sem kell felelősséget vállalnia, azt csinál, amit akar – mondja a gazdám.
– De szüksége van a családjára – mondom halkan, miközben kibontakozom Hiroki-sama öleléséből. Ő értetlenül néz rám. – Sok ilyen fiatalabb testvért láttam már, akit elhalmoztak pénzzel, meg szabadsággal, de mégis… hiányzott nekik valami. Ők is rajtam töltötték ki a dühüket és a fájdalmukat, mégis… nem tudtam őket gyűlölni. Satoru-sama is ilyen, azt akarja, hogy figyeljenek rá, hogy törődjenek vele és meghallgassák. Nem pénzt akar, meg anyagi javakat, hanem… a testvérét. Önt szeretné, Hiroki-sama. De ön sem áll ki mellette, csak parancsolgat neki, olyasmikre kényszeríti, amiket nem akar, meg sem hallgatja őt és ezért… ezért…"

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 október 10 (vasárnap), 9:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Bár valószínűleg nem sok embert érdekel, de megérkezett a heti Ayumu fejezet. Zsepiket készíteni! Rázós menet lesz!

Tartalom: Ayumu rettegve várja, vajon milyen büntetésre számíthat Hirokitól. Ám ami rá vár, arra nincs felkészülve. De vajon Hiroki valóban ilyen lenne, vagy pedig csak a fájdalmát palástolja?

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146805&chapter=12

"– Most hogy lapulsz reszketve, mint egy kis félénk nyuszi – mondja Hiroki-sama, és minden szava korbácsütésként ér. Hangjában nyoma sincs a megszokott kedvességnek, lágyságnak, de nem hibáztatom. – Alig egy órával ezelőtt pedig még az öcsém ágyában nyögtél, mint valami olcsó kis kurva, elfelejtve, hogy kihez is tartozol valójában. Nagyot csalódtam benned, Ayumu
Felfigyelek rá, hogy már nem úgy beszél hozzám, mint eddig. Nem úgy ejti ki a nevem, ahogy az este, mielőtt elaludtunk volna. A szavai mint a tőr, úgy döfnek belém. Úgy tűnik, már nem a gyámoltalan, kedves kisfiú vagyok számára, akit meg akart tanítani a normális életre. Talán végre rájött, mi az, ami mindkettőnk számára normálisnak kéne, hogy legyen."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 október 07 (csütörtök), 20:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hosszabb kihagyás után megérkezett "A hercegnő és a tolvaj" c. Yu-Gi-Oh - Duel Monsters ficem következő fejezete. Remélem, már vártátok. :)

Tartalom: Seth olyasmit mond, ami felmérgesíti Atemut. Bakura és csapata hazafelé tartanak, miközben Karim próbálja Meritrét Bakura ellen fordítani. Kashim és Meritré megérkeznek a Tolvajok Rejtekébe, ahol nem mindenki látja szívesen a hercegnőt.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=140191&chapter=13

"– Ne törődj Karimmal, csak járatja a száját – szólalt meg végül Farid halkan, majd kortyolt egyet a vizes tömlőjéből. Rendszerint bort tartott benne, de a hosszú sivatagi utazásokon a víz sokkal hasznosabb ital volt. A bor a melegben hamarabb megrészegíti az embert, elveszi a józan eszét, ami végzetes következménnyel járhat. – Abban reménykedik, így majd megkegyelmezel neki.
– Nem miatta aggódom, inkább a fáraó emberei miatt – adott hangot aggályainak Bakura. – Tartok tőle, hogy bemerészkednek a sivatagba is.
– Hatalmas a Szahara, hónapokig bolyonghatnak benne, és akkor sem találnak ránk – felelte a tolvaj, de látta, hogy a tolvajkirályt ez nem győzte meg. – Költözni akarsz? Mert nehezen találnánk a mostaninál kedvezőbb helyet magunknak."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 október 01 (péntek), 17:07 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
A héten hamarabb érkezett az Ayumu friss fejezete. Ki várta már?

Tartalom: Ayumu olyan választ kap Hirokitól, amilyenre nem számít. És felvirrad a másnap, ami nem éppen kellemes meglepetéssel szolgál Ayumu számára.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=147214&i=1

"– Jó erős torkod van, nem mondom – kuncog fel végül, mire zavarodottan nézek rá. Azt hittem, legalább jól megszid, de még azt sem teszi. – Nem értem, miért kérsz bocsánatot, hiszen semmi rosszat nem tettél. De örülök, hogy kissé bátrabb vagy, ez jó jel. Végre kezdesz megnyílni, Ayumu.
– Gaz… Hiroki-samát ez boldoggá teszi? – kérdem óvatosan, mert még mindig nem értem igazán, mit is akar ezzel.
– Módfelett boldoggá, kincsem – mosolyog rám, és végigsimít az arcomon, amitől a szívem, ha lehet, még hevesebben ver. – Azt szeretném, ha boldog lennél itt, és nem rezzennél össze minden szótól, vagy érintéstől. Érted, amit mondok?
– Azt hiszem – felelem bizonytalanul. – Azt tudom, hogy Hiroki-sama jó ember, mert nem zavarja, ha nem olyan vagyok, amilyennek elképzelt."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 szeptember 26 (vasárnap), 15:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Ha vasárnap, akkor Ayumu, tehát meg is jött a friss fejezet.

Tartalom: Kiderül, mi lett a videójátékozás végeredménye. Valamint Ayumunak furcsa ötlete támad, ami meglepi Hirokit. Ám a két lélek úgy tűnik, lassan kezd közelebb kerülni egymáshoz.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=147179&i=1

"– Úgy gubbasztasz ott, mint egy rémült kiscica – szólal meg végül Hiroki-sama. – Megijedtél, amikor rád szóltam, igaz? Elfelejtettem, milyen ijedős és érzékeny vagy, ne haragudj! Nem akartam rád förmedni, de úgy nézel ki, mint aki nincs éppen jól.
– Hiroki-sama… aggódott értem? – kérdem őszinte meglepettséggel a hangomban. Még soha egy gazdám sem aggódott értem, hiszen nem érek annyit.
– Most is aggódom – válaszolja, mire lassan felülök, és odakúszom hozzá. – Valami bánt téged, igazam van? Satoru csinált valamit?
– Nem, nem, dehogy! – vágom rá, talán kissé túl gyorsan, mire Gazdám szemöldöke megemelkedik. Nem hisz nekem, ezt azonnal tudom, vagy csak gyanítja, hogy nem vagyok teljesen őszinte. – Csak… kicsit elfáradtam, Hiroki-sama. A videojáték kimerítő tud lenni, Ayumu pedig nem gyakorlott benne."

Az építő jellegű kritikákat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 szeptember 21 (kedd), 9:14 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett a heti Ayumu fejezet. Remélem, azért már van, aki várta.

Tartalom:
Ayumu még mindig retteg attól, hogy bántani fogják. Aztán Satorunak fura ötlete támad, ami teljesen összezavarja a fiút.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=147130&i=1

"– Satoru-sama… bocsásson meg… én… nem… nem vettem… észre… – hebegem riadtan, miközben rá sem merek nézni. Mit akar tőlem? Miért jött ki?
Satoru-sama nem szól semmit, én pedig nem merek mozdulni. Aztán hirtelen odalép hozzám, majd állam alá nyúlva emeli fel a fejem és egyenesen rám néz. Arcán gőg, szemében fölény és undor. Ajkai mosolyra húzódnak, ahogy ide-oda forgatja a fejemet. Reszketek, mint a nyárfalevél, de meg sem merek pisszenni, hátha azzal felingerlem.
– Szóval már észre sem veszed a Gazdád öccsét, Ayumu-chan? – kérdi halkan Satoru-sama, de minden szava úgy vág belém, mint a kés. – Nem szép dolog, kicsi pet, ugye tudod? Hát ennyire belemerültél a könyvedbe, hogy már nem is látsz, nem is hallasz? Azt sem tudtam, hogy egyáltalán ismered a betűket. Nos? Válaszolj már! Ennyit számítok neked?
– Én… én… sajnálom… Satoru-sama… – nyögöm halkan. – Én nem...nem akartam önt… megbántani. Én csak… csak…
– Csak? – néz rám a fiú, félredöntve a fejét, úgy vizslatva, mint valami ritka állatot. – Csak mi? Úgy gondoltad, simán figyelmen kívül hagysz, mi?! – rivall rám, majd felemeli szabad kezét, én pedig becsukom a szemem. Tudom, hogy fájni fog. Ő azonban végül nem üt meg. – Nem, nem foglak megütni, kis korcs, ne félj! Akkor ki kéne találnod valami mesét a bátyámnak, hogy hogy sérültél meg. Te meg valószínűleg nem tudsz jól hazudni. Nem, valami mást találtam ki, Ayumu-chan. Játszani fogunk. Gyere csak!"

Az építő jellegű kritikákért igen hálás lennék. :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 szeptember 12 (vasárnap), 20:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Ha nem is túl hamar, de megérkezett a Homonculusszal az élet c. FMA-ficem következő fejezete. Remélem, van, aki várta. :)

Tartalom: Ed és Envy igyekeznek berendezkedni egy normális életre, ami nem megy könnyen. Eközben Mustang ezredesnek nem várt látogatója akad, aki meglepő dolgokat árul el. És ez csak még több kérdést vet fel.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=147032&i=1

"– Mégis, milyen ember Hohenheim? – kérdezte kíváncsian Mustang.
– Veszélyes – Dante mindössze ezzel az egy szóval válaszolt.
– Hogy érti ezt? – ütötte a vasat a főhadnagy.
– Ahogy mondom – mondta a nő. – Életveszélyes. Mégis mit mondana egy olyan emberre, aki nem átall meggyilkolni valakit a beteges vágyaiért? Nekem elmondta, mit akar tenni a homonculusszal, hogy visszaszerezze a fiát, akit ő maga hagyott el annak idején. És nem fogom azt mondani, hogy nem lenne képes bármire. Vigyázzanak vele!"

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 szeptember 12 (vasárnap), 11:16 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Ha vasárnap, akkor Ayumu! Itt is a következő fejezet. Remélem, már vártátok. :)

Tartalom: Ayumu és Aiden kellemetlen helyzetbe keverednek a kertben, amelynek egy új szereplő is az oka. Ayumu pedig retteg, vajon Aiden mit hámoz ki egy bizonyos illető szavaiból.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=147026&i=1

"Éppen indulunk, de alig teszünk pár lépést, amikor beszélgetésre és harsány nevetgélésre leszünk figyelmesek. Mikor odakapjuk a fejünket, Satoru-samát pillantjuk meg a házhoz vezető úton lépdelni, mellette pedig egy nagyjából vele egykorú fiú sétál. A fiúnak rövid, talán barna, felzselézett haja van, sötét szemei, csinos, porcelánfehér bőrű arca, kecses, már-már törékeny alakja. Nem túl magas, de nálam magasabb, ám Satoru-samánál alacsonyabb. Fekete színű, ujjatlan pólót, valamint fekete bőrnadrágot és ugyanolyan színű, acélbetétes bakancsot visel. Nyakában egy fekete színű nyakörv látható, amelyről lánc lóg le. Csuklóját még onnan is, ahol mi állunk, látható, hogy rengeteg karkötő díszíti. Hirtelen megállnak, majd a fiú mond valamit Satoru-samának, és ránk mutogat. Satoru-sama is észrevesz minket, majd először arcán méla undort látok, aztán elvigyorodik és mindketten elindulnak felénk. Halálsápadttá válok az idegességtől, a szívem hevesen ver a mellkasomban, izzadni kezdek, mint egy ló. Mellettem Aiden-sama elpirul, mint egy túlérett meggy és szemmel láthatóan zavarban van, amikor Satoru-samáék odaérnek hozzánk.
– Üdvözlöm itthon, Satoru-sama! – hajolok meg mélyen, elejét véve mindenféle kellemetlenségnek. Érzem, hogy a térdeim remegnek, kiver a víz az idegességtől. – És üdvözlöm a barátját is.
– Tényleg jól nevelt kis kölyök, Sato-chan – vigyorog a sötét hajú fiú. – Jól mondtad, aranyos, cuki és illedelmes. Nem úgy, mint ez itt!
– Sen... senpai… – hallom Aiden-sama halk hangját, mire félve nézek felé. Aiden-sama úgy néz Satoru-samára, mint akinek hatalmas megtiszteltetés a közelében lenni. Talán… Aiden-sama vonzódik Satoru-samához?
Satoru-sama egy szót sem szól, csak végigméri előbb Aiden-samát, majd engem. A tekintetéből egyértelműen süt a lenézés, a gőg, a magabiztosság. Majd végül fúj egyet, és a mellette álló fiúhoz fordul."

Az építő jellegű kritikákat örömmel fogadom! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 szeptember 05 (vasárnap), 20:32 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett a vasárnapi fejezet, amelyben Ayumut meglepetések érik Hiroki részéről. Azon kívül két új karakter is megjelenik, és egyikük igen fontos személlyé válik majd Ayumu életében. A héten egyébként két fejezet is felkerült. Az építő jellegű kritikákat örömmel fogadom! :)

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146978&i=1

"– Hiroki-sama… nem dob ki? – kérdem bizonytalanul, mire Gazdám sóhajt egyet. Azt hiszem, most kezdi megérteni, hogy én másmilyen vagyok, mint ő.
– Dehogy doblak ki – rázza a fejét. – Ne is jusson eszedbe ilyesmi, megértetted? Itt maradsz, ahol vagy. Majd lassan megszokjuk egymást, rendben?"

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 24 (kedd), 17:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Ugyan egy nappal később, de megérkezett a heti Ayumu adag. Ayumu azt teszi, amit tanítottak neki, ám Hiroki reakciója összezavarja. Aztán eljön az este.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146908&i=1

"– Én… sajnálom, Ayumu… én… nem lett volna szabad… – hebegi, én pedig értetlenül, zavartan állok. – Ne… ne haragudj…
– Gazdám? – kérdem óvatosan, nem tudva, vajon miért kér bocsánatot. Ez eddig sosem történt meg velem. – Hiroki-sama, jól van? Rosszat tettem?
– Nem, nem… te nem, csak… csak én… – rázza a fejét. – Nem lett volna szabad, bocsáss meg!"

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 16 (hétfő), 17:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Itt a heti Ayumu fejezet, amelyben ismét történik egy-két dolog. Ayumu pedig összezavarodik, fél és retteg. Az építő jellegű kritikákért igen hálás lennék.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146865&i=1

"Inkább érzem, mint látom, hogy Satoru-sama odalép hozzám, ujját egyszerűen az állam alá téve emeli fel a fejem. Magasabb nálam, bár nem olyan magas, mint a gazdám. Az arcán gőg látszik, a szemében ridegség és kíváncsiság keveréke. Majdnem elsírom magam, erősen kell tartanom magam, hogy a könnyeim ne buggyanjanak ki a szememből. Pedig azzal biztosan örömet okoznék neki, talán pont ezt várja. De nem csinál semmit, csak néz engem, nem csókol meg újra, hanem helyette szinte gyengéd mozdulattal simít végig az arcomon, amibe beleremegek, érzem, hogy ismét elönt a pír.
– Úgy látszik, vonzódsz hozzám, Ayumu-chan – szólal meg gúnyosan. – Ej, ha ezt a bátyám megtudja… – Kétségbeesett tekintetem látva elneveti magát, nekem pedig a hideg fut végig a gerincem mentén. – Ha nem akarod, hogy a tudomására jusson a dolog, gyere este tizenegyre a szobámba. Ajánlom, pontos légy, kis ringyó! Mert ha nem, annak súlyos következményei lesznek, világos? – néz rám élvetegen, mire reszketve bólintok egyet. – Helyes! Nem is vagy olyan ostoba, mint amilyennek tűnsz. És ha egy szót is szólsz a bátyámnak, akkor… nos, úgyis tudjuk, kinek hinne – kuncog fel, majd elenged és egyszerűen ott hagy.
Mielőtt időm lenne felfogni, amit mondott, már a lugas végénél jár és valakivel a telefonján beszélget. Én meg csak állok remegve, megsebzetten, megalázottan, tudván, hogy elárultam a Gazdámat. Ha Gazdám megtudja, mit tettem, főleg, mit kell még majd tennem, biztosan nem élem meg a holnapot. Talán a ma estét sem. Nem is baj, nem is lenne nagy baj. Hiszen senkinek sem hiányoznék, én tulajdonképpen nem is létezem."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 12 (csütörtök), 20:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Meg is érkezett az Ayumu folytatása. A kritikákat örömmel fogadom!

Tartalom: Hirokinak dolga van, így Ayumut a kertbe küldi. Ám hirtelen... A fejezetben említés szintjén pedofília is előfordul, de csak pár mondat erejéig. Erre sajnos szükség van Ayumu fiatalkorának megismeréséhez.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146839&i=1


"– Mi a baj, Ayumu? – kérdi hirtelen, mire megrázom a fejem. – Na, mondd el, mi bánt – faggat, és megérinti a vállam. Megremegek, de nem húzódok el. Nem is tehetem, hiszen azt nem szabad.
– Én… én csak… – suttogom halkan, akadozva, hiszen megengedte, sőt parancsba adta, hogy beszéljek. – Én… csak… Olyan szép itt minden, és… elbambultam. Bocsánat, gaz… Hiroki-sama – hajolok meg mélyen. – Kérem, ne haragudjon rám! Önre kellett volna figyelnem, de én ehelyett…
– De hiszen én mondtam, hogy nyugodtan nézelődj, és olyan édes voltál, hogy nem bírtam megállni mosolygás nélkül. Nem kell elnézést kérned, kicsim – mondja nyugodt hangon, és az ujját az állam alá téve emeli fel a fejem. Vörös pofival, döbbent tekintettel nézek rá. Édesnek talál?"

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 09 (hétfő), 8:16 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Meg is érkezett az Ayumu második fejezete, ahol ugyan nem sok dolog történik, de mégis elindul valami.

Tartalom: Ayumut meglepetések érik Hiroki-sama részéről, de a fiú nem tud bízni új gazdájában. És eljön a másnap reggel is.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146814&i=1

"Bár nem akarom megtenni, mert fáradt és éhes vagyok, valamint minden porcikám sikít a fájdalom ellen, ami ezt a cselekedetem követheti, de mégis ez a dolgom. Teszek egy tétova lépést előre, majd lábujjhegyre emelkedve átkarolom a nyakát és megcsókolom. Látom a döbbenetet a tekintetében, hallom az elfojtott nyögést, ahogy ajkaink találkoznak, de nem állok meg. Ajkai vékonyak, de szépen íveltek, jó érzés hozzájuk érni, mert puhák. Testemmel hozzásimulok, és érzem a reakcióját, ám nem azt kapom, amire vártam. Semmilyen értelemben. Erős, határozott kezek ragadják meg a vállam, majd tolnak el, én pedig értetlenül, riadtan nézek bele azokba a sötét szemekbe. Valamit nagyon elrontottam, de haragot nem látok gazdám arcán.
– Ne! – mondja határozott hangon, én pedig összezavarodva állok. Meg kéne szólalnom, bár tudom, hogy bűn, de tudni akarom!
– Gazdám… nem elégedett? – kérdem halkan, remegő hangon. – Hiroki-sama nem… nem talál engem… szépnek? – találgatok ijedten. Mi van, ha nem vagyok elég szép? Vagy nem csókolok elég jól? – Hibás vagyok? – Csak ez lehet a baj. Hibás termék lehetek.
– Nem, nem egyik sem – rázza a fejét, érintése is ellazul a vállamon. – Gyönyörű vagy, nagyon is gyönyörű, de mint mondtam, nincs szükségem petre. Neked pedig nem kéne erőltetned, amit te magad sem akarsz."

Az építő jellegű kritikákért igen hálás lennék. :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 08 (vasárnap), 9:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Közben új történetem indult - ami Wattpadon már négy éve fut - Ayumu címmel. +18-as, erősen slash (bár nem sok szexuális jelenet van benne) és vannak benne érdekességek. A történet E/1-ben íródik jelen időben Ayumu szemszögéből.

Tartalom: Ayumu egy tizenhat éves fiú, egy pet, akit rövid élete során számtalanszor adtak-vettek, ajándékoztak már el. Miután legutóbbi gazdája anyagi okok miatt kénytelen megválni tőle, Ayumu az előkelő Sawada-villába kerül, hogy a család idősebb fiának, Sawada Hirokinak petje legyen. A fiú nem vár sokat az új gazdájától, úgy hiszi, ő is csak ugyanúgy fog vele bánni, mint az elődei. Ám ahogy lassan megismeri Hirokit, az addig ismert világa kezd összetörni. Vajon Hiroki mégsem olyan kegyetlen, mint amilyennek az eddigi gazdáit ismerte? Vagy csak az alkalomra vár? Az idő mindent kiderít.
Nemi erőszak, kínzás és pedofília néhány szavas említésként néha szerepel, de nem írok ilyesfajta aktust. Nem célom szembemenni az oldal szabályaival. Természetesen, ha a történet nem felel meg az oldal szabályainak, törlöm.

Link:
https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146805

"– Emeld fel a fejed, hadd nézzelek! – hallok egy mély, kissé reszelős hangot, mire óvatosan engedelmeskedem. Mikor felnézek, egy középkorú férfit látok, fekete hajába már őszes csíkok vegyülnek, sötét szemei mindenfajta érzelem nélkül vizslatnak engem. Drága öltönyt visel, fekete színűt, fekete nyakkendővel és fehér inggel. Magas és erősnek is tűnik. Önkéntelenül nyelek egyet, és csak reménykedem, hogy nem veszi észre. – Valóban olyan gyönyörű vagy, mint a fényképeken. Hogy is hívnak?
– Ayumunak, uram – válaszolom halk, engedelmes hangon, miközben meghajolok úgy, hogy homlokom a szőnyeget érje.
– Ayumu – ízlelgeti a nevet. – Hány éves vagy?
– Tizenhat, uram – mondom ugyanolyan alázatosan.
– Jól van, remek társasága leszel a fiamnak – mondja, én pedig döbbenten pislogok. A fiának? Már éppen kérdeznék, amikor eszembe jut, hogy nem szabad, tilos, mert verés járhat érte. Jól a fejükbe verték, hogy kérdezni nekünk halálos bűn. – Gyere velem, ideje, hogy a fiam megismerjen. Elvégre neki szántalak ajándékba, bár jómagam is szívesen kipróbálnálak. Ahogy látom, engedelmes és jól nevelt kis jószág vagy, a fiam örömét fogja lelni benned."

Az építő jellegű kritikákat örömmel fogadom. :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 08 (vasárnap), 9:01 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Sok-sok hónap után végre megérkezett "A hercegnő és tolvaj" címre hallgató Yu-Gi-Oh - Duel Monsters fanficem, amely az ókori Egyiptom földjén játszódik. Elnézést a hosszú kihagyásért, de sem időm, sem nagyon ihletem nem volt egy ideig hozzájuk. Az építő jellegű kritikáknak nagyon örülnék. :)

Tartalom: Meritré Kashim társaságában tart a Tolvajok Rejteke felé, miközben a fáraó palotájában lángolnak az indulatok a hercegnő eltűnése miatt. Bakura Karim nyomára bukkan, miközben Atemu, Seth és Mahado megérkeznek Kul Elnába.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146802&i=1

"– A település üres, ahogy vártuk – szólalt meg Mahado. – Ha a hercegnő meg is fordult itt, már messze jár.
– Nem hiszem, hogy idejött volna – vetette ellene Seth. – A nyomok régiek, több hónaposak, talán egy évesek is lehetnek. Itt régóta nem járt senki, ez a házak állapotán is látszik. A kút beomlott, tehát biztosan nem jártak itt. Felség – fordult Atemuhöz –, úgy hiszem, egészen máshol kéne keresni őket.
– Éspedig? – kérdezte a herceg, és kezdett rosszat sejteni.
– Szerintem elmenekültek azután, hogy majdnem elfogtuk Bakurát, a tolvajok királyát – mondta Seth. – Én úgy vélem, olyan rejtekhelyet kerestek maguknak, amit nehéz megtalálni. Szerintem a sivatag mélyén rejtőznek."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 03 (kedd), 8:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hónapok óta nem voltam jelen az oldalon, de most végre meghoztam a "Homonculusszal az élet" c. FMA-ficem folytatását. Bár nem tudom, kit érdekel még. Azért az építő jellegű kritikáknak örülnék. :)

Tartalom: Ed és Envy megérkeztek Riesenboolba, ahol történnek dolgok. Eközben a Központi városban Roy Mustang és érdekes következtetésre jut.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=146766&i=1


"– Ez volt a házunk – mondta Ed a maradványokra mutatva. – Azután gyújtottam fel, hogy Al meghalt. Többé már… nem volt értelme benne élnem. Egy embernek túl nagy lett volna, de eladni sem akartam. Nem tudtam volna elviselni a gondolatot, hogy idegenek lakjanak benne.
– Majd építünk egy másikat, Ed – közölte csendesen a homonculus, mire az alkimista megdöbbenve nézett rá. – Bizony, és akkor örökre együtt fogunk benne lakni. Soha többé nem leszel egyedül, és nem hagyjuk, hogy idegenek éljenek benne."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 április 07 (szerda), 18:33 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hosszú idő után az ókori Egyiptomban játszódó Yu-Gi-Oh - Duel Monsters fanficem is friss fejezettel jelentkezik. Tehát folytatódnak Bakura és Meritré kalandjai. :mrgreen:

Tartalom: Meritré fogságban van, de azért még nem hajlandó feladni. Ezalatt Kashim megérkezik a kikötői városba, ahol igen érdekes élményben lesz része.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=145938&i=1

"– Hoztam neked enni, meg inni, nehogy kiszáradj nekem az úton – mondta a férfi, majd letette a tálcát a földre.
– És mégis hogyan egyek összekötött kézzel? – kérdezte Meritré, felvonva a szemöldökét. – Talán a lábammal? Oldozz el, így nem tudok semmit sem megfogni.
– Hogyisne, még elszöknél. Ismerem én a fehérszemélyeket, amint az ember enged nekik, máris futásnak erednek – rázta a fejét a másik.
– Mégis hogy tudnék megszökni? – A hercegnő olyan ártatlan arcot vágott, amilyet csak tudott. – Te nagy vagy, és erős, én meg csak egy gyenge leány. Ráadásul biztosan sokan vannak a hajón. Még ha fel is érnék a fedélzetre, biztos vagyok benne, hogy a társaid már lesben állnának, hogy elkapjanak. Esélyem sem lenne."

A kritikákért igen hálás lennék. :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 március 28 (vasárnap), 17:01 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Nos, fél év után végre sikerült folytatnom a "Homonculusszal az élet" c. FMA ficemet. Bár nem tudom, hogy érdekel-e egyáltalán itt még valakit.

Tartalom: Ed és Envy folytatják útjukat Riesenbool felé, miközben Hohenheim és Archer szövetkeznek a homonculus elfogására.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=145859&i=1

"– Magányos lehettél – sóhajtotta Ed. – Nem volt kivel beszélgetni, játszani. Mindezt az apám miatt.
– Megszoktam – mondta halkan a homonculus, de a hangján hallatszott, hogy mennyire letört.
– De most már nem vagy egyedül. – Ed letette a kezében tartott nyúlhúst, és Envyhez araszolva átölelte őt. A homonculus ösztönösen bújt a karjaiba, és hunyta le a szemét. – Most már mindig együtt maradunk. Nem hagyom, hogy apám, vagy bárki más ismét fájdalmat okozzon neked."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2021 január 24 (vasárnap), 10:52 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Bár tudom, hogy már senkit sem érdekel, de megérkezett a "Lány a Kapun túlról" c. FMA ficem következő fejezete. Elnézést, amiért ilyen lassan frissítek, de jelenleg sem időm, sem energiám nem sok van ilyesmire.

Tartalom: Alice Izumival és Masonnel együtt a szigetre megy. Ám itt nem csak az Elric fivérek várják őket, hanem egy idegen jövevény is, aki bizony sok fejtörést okoz mindenkinek.

Link: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=145442&i=1

"– Ha ki akar szabadulni, akkor ki is tud! – szögezte le Ed, és elszánt tekintettel nézett hol a lányra, hol az ágyon kétségbeesetten vergődő gyerekre. – Láttam, hogy a szigeten alkímiát használt. Te is láttad, ne is tagadd! Nem vagyok annyira ostoba, hogy ne higgyek a szememnek! Tud alkímiát használni, csak nem vesz minket komolyan!
– Hiszen gyerek, az ég szerelmére! – sóhajtott Alice. – Mi van, ha önkéntelenül használ alkímiát? Ha elvesztette az emlékeit, talán azt sem tudja, hogy alkímiát tanult valaha. Erre nem gondoltál? Néha mindketten olyan fafejűek tudtok lenni! Nem szeretem, amikor így viselkedsz, Ed! Ilyenkor… olyan… erőszakos vagy…"

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 szeptember 17 (csütörtök), 10:43 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett a "Homonculusszal az élet" c. FMA ficem immárom huszadik fejezete.

Tartalom: Sok minden történik a vonaton, valamint Archerhez egy igen különleges látogató érkezi

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=144558&i=1

"– Lehet, hogy Ed nem fog megölni, mert van lelkiismerete, de sajnálatos módon, én csak egy homonculus vagyok – mondta egyszerűen Envy. Élvezettel nézte, ahogy a férfi szemei kitágulnak a rémülettől. Félt, halálra volt rémülve és Envynek ez nagyon tetszett. – Nekem nincs lelkem, így ennélfogva lelkiismeretem sincs. Engem nem akadályoz meg holmi emberi érzés abban, hogy kitekerjem a nyakad, ember. Bár igazság szerint, szívesebben játszadoznék még veled egy kicsit, hiszen rengeteg fájdalmat okoztál annak, aki számomra a legkedvesebb. Azonban…
Envy nem fejezte be a mondatot, nem is volt értelme. Ed hirtelen ocsúdott fel, ahogy egy hangos reccsenést és hangos üvöltést hallott"

Az építő jellegű kritikákat örömmel fogadom. :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 szeptember 06 (vasárnap), 16:15 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Végre frissült a "Lány a Kapun túlról" címen futó Fullmetal Alchemist fanficem. Immárom felkerült a huszonnyolcadik fejezet is. Remélem, lesz, akit azért érdekel.

Tartalom: Alice magához tér, és rájön, mi történhetett vele. Később négyszemközt beszél Izumival, miközben Envyt a Mestere "finoman" megfenyegeti.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 144502&i=1

"– Mikor volt az első emlékképed? – kérdezte Izumi, mint aki pontosan tudja, milyen kérdéseket kell feltennie.
– Ha jól emlékszem akkor, amikor Roy Mustang ezredes elvitt a széttört alkimista körhöz, ahol állítólag megtaláltak. A kör fényleni kezdett, ahogy beléptem, majd valószínűleg nem voltam magamnál. Akkor láttam az első emléket. Akkor még fogalmam sem volt, mi az, pusztán látomásnak véltem."

Bár nem sok esély van rá, de az építő jellegű kritikákat szeretettel várom. :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 augusztus 19 (szerda), 11:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett az ősi Egyiptomba játszódó Yu-Gi-Oh - Duel Monstert fanficem következő fejezete! Remélem, már vártátok. A múlt héten akartam vele végezni, de sajnos semmi időm nem volt írni.

Tartalom: Meritré Harun társaságában a sivatagban tevegel a tolvajok rejtekhelye felé. Eközben a palotában felbolydulást okoz Harun szökése és a hercegnő eltűnése.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 144396&i=1

""– Hol a húgom? – kérdezte határozott hangon Atemu, mire a szolgálólányok csak remegve rázták a fejüket. – Hol van a hercegnő?
– Fel… felség… – szólalt meg remegve az egyik szolgálólány. Nem lehetett több tizennégy évesnél, és csak nemrég érkezett a palotába. – Nem… nem tudjuk… hol van… a… a… hercegnő. Mire… mire ma reggel… ideértünk, ő már… már nem… nem volt itt…"

Az építő jellegű kritikáknak nagyon hálás lennék. :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 augusztus 02 (vasárnap), 10:43 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss fejezet érkezett az "Eltörölt jövő" c. Avatar - Aang legendája fandomú fanficemhez. Az építő jellegű kritikákat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

Tartalom: Ursának bűntudata van amiatt, amit Aanggal tett, Ráadásul a múlt démonai is kínozzák. Eközben Miya is aggódik legjobb barátnőjéért, ám egy kellemetlen esemény is történik.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 144270&i=1

"– Valami baj van, kis felség? – Miyát Wang Ying hangja hangja rángatta ki a gondolatai közül. Megrázta a fejét, majd szembefordult a férfival. – Valami aggasztja, hercegnő?
– Csak régi emlékek – válaszolta szelíden Miya. – Hinát és Hanát nézve eszembe jutottak a palotabeli régi idők, amikor megismerkedtem Ursával. Mintha egy élettel ezelőtt lett volna. Annyi minden történt az elmúlt években, hogy az emlék már távolinak tűnik, szinte álomnak, hogy egykor a Tűzpalota lakói voltunk. Néha eszembe jut, ha akkor nem történik meg az a bizonyos esemény, ma Ursa vajon milyen lenne."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 július 26 (vasárnap), 10:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Tudom, hogy kb. senkit sem érdekel, de megérkezett a "Homonculusszal az élet" c. FMA-ficem immáron tizenkilencedik fejezete.

Tartalom: Ed végre elhagyhatja a kórházat, így Envy társaságában vonatra száll Riesenbool felé. Ám még nem tudja, hogy egyik ellensége is ugyanazt a vonatot választotta, ám neki egészen más tervei vannak, mint a fiatal alkimistának.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=144228&i=1

"Solf J. Kimblee nem siette el a dolgot. Tudta, hogy Ed mikor fog kijönni a kórházból, valamint azt sem volt nehéz kitalálnia, hogy a fiú nagy valószínűséggel először a szülőfaluját fogja meglátogatni. A vonat kiváló alkalmat kínált arra, hogy jól kiszórakozza magát, felrobbantson pár embert – talán a vonatot is –, elintézze a kis mitugrász alkimistát, valamint megszerezze a homonculust. Tudta, hogy az utolsó lesz a legnehezebb, habár Edward Elric sem volt éppen egy könnyen legyőzhető ellenfél."

Az építő jellegű kritikákat előre is köszönöm! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 július 10 (péntek), 10:56 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss fejezet érkezett a "Lány a Kapun túlról" fandomú Fullmetal Alchemist ficemből. Elnézést, hogy április óta várni kellett rá. Az építő jellegű kritikákat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

Tartalom: Alice és a fiúk megérkeznek a Déli Városba, ahol egy kis kellemetlenségük támad. Dublichban Alice-t kellemetlen érzés keríti hatalmába, majd pedig...

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 144102&i=1

"– Érdekes dolgokat mondtál – mondta végül Izumi. – És egyáltalán semmi emléked arról, hogy kerültél Amestrisbe?
– Semmi – rázta a fejét Alice. – Mikor magamhoz tértem, már egy kórházi ágyon feküdtem. Az utolsó emlékem, hogy a buszhoz sietek, még odahaza Londonban. De aztán csak a nagy feketeség, mintha valaki kitörölte volna az emlékeimet."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 június 14 (vasárnap), 16:33 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Felkerült "A hercegnő és a tolvaj" c. ókori Egyiptomban játszódó, Yu-Gi-Oh - Duel Monsters fandomú írásom következő fejezete.

Tartalom: Mialatt Harun a kivégzésére vár, Meritré úgy dönt, hogy mindent megtesz azért, hogy megmentse a fiút. Ám még ő is tudja, hogy ennek ára van.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=143853&i=1

"– Te… te vagy a hercegnő! – szólalt meg a fiú. – Mit keresel itt? És egyáltalán, hogy jutottál be ide?!
– Ezen a csapóajtón keresztül – mutatott a lány a rejtett ajtóra, miután végre kikászálódott az alagútból. – Van belőlük jó pár a kastélyban. Téged jöttelek megmenteni, mielőtt még délben kivégeznek."

Az építő jellegű kritikákat nagyon megköszönném! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 május 21 (csütörtök), 16:59 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Végre megérkezett az "Eltörölt jövő" címre hallgató Avatar - Aang legendája fandomú írásom folytatása.

Tartalom: A csapat megegyezik abban, hogy stratégiát kell kidolgozni Ozai legyőzésére. Ám a gyakorlás eldurvul, Ursa pedig... Eközben Zuko herceg kérdőre vonja Miyát Ursa miatt.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 143616&i=1

"– Többet vártam tőled ennyi gyakorlás után, Aang! – kiabálta Ursa. – Ki gondolta volna, hogy ilyen puhány és gyenge vagy? Így sosem győzöl le, és a világ az enyém lesz, a barátaid meghalnak és mindent elpusztít majd a káosz és a lángok! Milyen gyönyörű látvány is lesz az!
Aang egy pillanatra meghökkenve torpant meg, de nemcsak ő, hanem a többiek is. Beletelt pár másodpercbe, mire mindenki felfogta, hogy ez is a „műsor” része, de addigra Ursa támadott, és bevitt egy jobb horgot a tétován álló Aangnak. Aang nyögve esett térdre, az oldalát markolva, Katara pedig már sietett is oda, hogy segítsen neki. Ám útját hirtelen lángoszlop zárta el, ő pedig kénytelen volt megtorpanni."

Az építő jellegű kritikákat előre is nagyon szépen köszönöm! :mrgreen:

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 május 09 (szombat), 17:16 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Jó hosszú idő után folytatódik a "Homonculusszal az élet" című Fullmetal Alchemist történetem. Az építő jellegű kritikákért igen hálás lennék! :)

Tartalom: Ed, és Envy a jövőt tervezgetik, miközben a Központi Városban is zajlik az élet. A kastélyban Hohenheim olyan pofont kap az élettől, amit nem felejt el egyhamar. Ezalatt Frank Archer újabb terven dolgozik, amellyel megkaparinthatja, amit akar.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 143503&i=1

"– Most hová mész? Dante! – szólt utána Hohenheim, mire a nő megtorpant, de nem fordult hátra.
– Összecsomagolok, és elutazom – jegyezte meg halkan Dante, de nem nézett a férfira. – Rájöttem, hogy valószínűleg hiba volt rád pazarolnom azokat az éveket az életemből.
– Elhagysz?! – Hohenheim hangja döbbenten csengett, mire Dante halkan felkuncogott.
– Hohi, drágám, most végre te is megtudod, milyen az, amikor valaki téged hagy faképnél. És ezt is csak magadnak köszönheted, édes – jegyezte meg gúnyosan a nő, majd választ sem várva belépett a kastély épületébe."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 március 28 (szombat), 17:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Kicsit hosszú idő után végre frissült a "Lány a Kapun túlról" című Fullmetal Alchemist történetem. Immáron olvasható a 26. fejezet is!

Tartalom: Ed, Al és Alice elhagyják Riesenboolt és visszatérnek a Központi Városba. Alice egy érdekes dolgot vet fel a fiúknak, amit azok nem fogadnak kitörő örömmel. Alice pedig rádöbben valamire.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 143078&i=1

"– Ne aggódj, a bátyus biztosan segít neked hazajutni és kideríti, miért pottyantál ide – mondta barátságosan Al.
– Engem az is érdekel, hogy ki hozott ide – morfondírozott Alice. – Elvégre, én nem tudok alkímiát használni, az én világomban pedig az alkímiát csak nevetséges humbugnak tartják. Tehát valakinek valamiért ide kellett hoznia, de az illető eltűnt. Hiszen a hadsereg sem talált rá utaló nyomot, csak a széttört alkimista kört. Vagy csak nem mondanak semmit."

Az építő kritikákat nagyon szépen megköszönném! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 március 14 (szombat), 18:16 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Végre felkerült "A hercegnő és a tolvaj" címen futó, az ókori Egyiptomban játszódó Yu-Gi-Oh - Duel Monsters történetem immáron hetedik fejezete!

Tartalom: Egy év telt el azóta, hogy Meritré szabadon engedte Bakurát. Azonban úgy tűnik, hogy útjaik hamarosan újra keresztezik egymást, hála egy váratlan eseménynek. Felbukkan két új szereplő, akiknek igen nagyn szerepük lesz a későbbiekben.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=142983&i=1

"– Mi a baj? – kérdezte Meritré, mikor Mana lefékezett előtte. – Mi történt, Mana?
– Her… hercegnő… – A fiatal varázslólány lihegett, szemmel láthatóan ki volt merülve. – Jöjjön! Azonnal! A fáraó látni kívánja, mert… mert… tolvajt fogtak és…"

Az építő jellegű kritikákat nagyon szépen megköszönném! :yes:

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 február 25 (kedd), 18:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett az Eltörölt jövő címen futó Az Avatar - Aang legendája című történetem folytatása!

Tartalom: Megérkezett a folytatás! Sokka ellenséges érzelmeket táplál Ursa iránt, amelynek meglesz a következménye. A csapat eközben edz, Aang és Zuko pedig új technikát tanulnak. Eközben bepillanthatunk abba, mi történik Heping Daoyun is, ahol...

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=142896&i=1

"– Engedd el! – mondta Katara, előbb a bátyjára, majd Ursára nézve. – A végén eltöröd a karját!
– Ha az lett volna a szándékom, megteszem, erről biztosíthatlak – közölte a tűzidomár lány, de elengedte a fiút. – Egyébként is, ő támadt rám hátulról, én csak védekeztem. Ehhez azt hiszem, jogom van."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 február 02 (vasárnap), 16:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Immáron a tizenhetedik fejezettel folytatódik a "Homonculusszal az élet" című Fullmetal Alchemist történetem.

Tartalom: Roy Mustang meglátogatja Edet a kórházban, aminek senki sem örül túlzottan. Eközben Ed komoly elhatározásra jut, ami igencsak meglepi az ezredest.

"– Ha már itt van, akár el is intézhetnénk a formaságokat – mondta Ed, mire Roy kérdőn nézett rá. – Ki akarok szállni… úgy értem… ebből az egészből. A katonásdira gondolok.
– Fel akarod adni azt, amiért eddig éltél? – Az ezredes hangja meglepetten csengett, bár meg tudta érteni, hogy Ed miért döntött így. – Miért?
– Belefáradtam – közölte az Acél alkimista. – Egyszerűen… belefáradtam az egészbe. Al halála… meg minden, ami az utóbbi időben történt… Én… csak hétköznapi, nyugodt életet akarok élni. Ennyi az egész. Nem kell több harc, meg… ellenség, veszély. Maga ezt úgysem értheti. Magának a hadsereg az élete, Führer akar lenni, így… nem értheti meg, hogy… mit is érzek."

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 142715&i=1

Az építő jellegű kritikákat örömmel fogadom! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 január 25 (szombat), 18:21 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett a "Lány a Kapun túlról" című Fullmetal Alchemist fandomú történetem következő fejezete!

Tartalom: Alice és Winry nem jönnek ki túl jól egymással, ám aztán történik valami, ami változtat az egymáshoz fűződő viszonyukon. Ezalatt az útnak indult Envy komoly figyelmeztetést kap, amit igyekszik félvállról venni. Pedig ennek lehetnek következményei.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 142665&i=1

Az építő jellegű kritikákért igen hálás vagyok! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2020 január 05 (vasárnap), 17:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Nagyon hosszú kihagyás után végre megérkezett "A hercegnő és a tolvaj" címre hallgató, Yu-Gi-Oh - Duel Monsters fandomú, az ősi Egyiptomban játszódó történetem folytatása. Vártátok már? Remélem, mert most érdekes dolgok jönnek majd.

"– Te ezt nem értheted! – fakadt ki Meritré, aki pontosan tudta, hogy a fiú csak azokat a dolgokat mondta ki, amelyeket ő is titkon a szívében őrizgetett. – Ha elszököm, apám kutatni fog utánam és megtalál, ezt biztosan tudom. Ha pedig megtalál, visszahoz és olyan büntetésben lesz részem, amelyhez képest a fivéremmel kötendő kényszerházasság jutalomnak számít. Egy szökött hercegnőt már senki sem vesz emberszámba.
– Most talán emberszámba vesznek? – vonta fel a szemöldökét Bakura, figyelmesen tanulmányozva a hercegnő arcát. – Hiszen nem vagy egyéb, pusztán egy eszköz, amely örökösöket szül a világra."

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 142557&i=1

Az építő jellegű kritikákat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 december 03 (kedd), 19:55 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hosszú kihagyás után végre megérkezett A hetes alany címre hallgató Fullmetal Alchemist történetem tizedik fejezete. Nem tudom, ki várta már, de remélem, azért tetszeni fog nektek.

"– Uram, nem gondolja, hogy bárki is ez a Dante nevű személy, még veszélyes lehet? Elvégre hogy lehet, hogy senki sem hallott még róla, ha ekkora szaktekintély az alkimisták között? – tette fel a kérdést a főhadnagy, mire Roy a homlokát ráncolta és hátradőlt a székében.
– Fogalmam sincs, de az, hogy ennyire titkolja a kilétét és senki sem tudja, ki lehet és merre lakik, mond valamit – morfondírozott a férfi. – Bár az is lehet, hogy egyszerűen csak nem szereti, ha háborgatják. Talán pont olyan magának való ember, mint… tudja, hogy ki. – Bár Roy nem mondta ki, kire gondol, de Riza így is pontosan értette, kire utalt a felettese. Így csak bólintott. Az ezredes végül csak megrázta a fejét, és felállt. – Túl sok a kérdés, és kevés a válasz, főhadnagy. Itt csak az időmet pocsékolom, inkább járok egyet."

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 142244&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 november 12 (kedd), 21:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Frissült az Eltörölt jövő címre hallgató Avatar - Aang legendája fandomú írásom.

Megérkezett a friss fejezet. Ursa, Aang és a többiek megérkeznek új búvóhelyükre, ahol történik ez, meg az. Közben színre lép egy új szereplő, akinek még fontos szerepe lesz a későbbiekben.

"– Szóval, azt várod, hogy bevegyem ezt a „rólad álmodtam” dumát? – vonta fel a szemöldökét Ursa, mire Aang értetlenül meredt rá. – Sozin üstökösére, ez a lehető legbugyutább csajozós szöveg, amit életemben hallottam. Ha ezzel akarsz felcsípni, haver, akkor találj ki valami jobbat.
– Én… én nem… úgy értem… Nem erről van szó! – kiabált Aang, de addigra már fülig vörösödött. Még ő is rájött, hogy amit mondott, tényleg hasonlított valami csajozós szöveghez, amivel a fiúk a lányokat próbálják meghódítani. – Amit mondtam, az igaz! Higgy nekem!"

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 142091&i=1

Az építő jellegű kritikákért igen hálás lennék. :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 október 26 (szombat), 21:54 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett "Lány a Kapun túlról" című Fullmetal Alchemist történetem immáron 24. fejezete. Lehet olvasni, az építő jellegű kritikákért pedig hálás lennék. :)

Tartalom: Megérkezett a folytatás. Alice és Winry nem szívelik egymást, de a fekete hajú lány számára nem ez az egyetlen embert próbáló dolog aznap este. Ugyanis újabb látomása támad, a kulcs pedig egy nagyon is ismerős személy. De kérdés, ő vajon hajlandó-e segíteni.

Részlet:

"– Nos, igazából két kérdésem lenne, bár az egyikre már többé-kevésbé megkaptam a választ – mondta Alice. – Az éjjel különös álmom volt, de tartok tőle, hogy több ennél, te pedig segíthetnél nekem megfejteni, vajon tényleg álom volt-e, vagy pedig inkább egy emléktöredék.
– Hm… Érdekes – vigyorgott Envy. – De mi lenne tulajdonképpen az a fontos kérdésed?
– Mi közöd van egy Cardeniában született testvérpárhoz? Pontosítok, mi közöd van egy Violet nevű, valószínűleg halott kislányhoz, akinek megígérted, hogy vigyázol a húgára, ha újra találkozol vele. És a húgát pont úgy hívják, mint engem. Alice-nek. Ez nem lehet véletlen egybeesés, mert az álmomban találkoztál a kis Alice-szel, akinek elmondtad, hogy a nővére kért meg rá, hogy vigyázz rá, Envy. Nem lehet véletlen, hogy őt és engem is Alice-nek hívnak, ahogy az sem, hogy idekerültem és találkoztam veled."

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 141987&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 október 15 (kedd), 21:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett az "Eltörölt jövő" című Avatar - Aang legendája című történetem második fejezete! Lehet olvasni!

Tartalom: A csapat tanakodik, mi legyen az idegennel, akinek hamarosan a neve is kiderül. Ezzel pedig nem kis meglepetést okoz. Eközben néhány dolog kiderül Miya, az idegen lány és egy ikerpár kapcsolatáról.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 141904&i=1

Az építő jellegű kritikákat előre is köszönöm! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 október 13 (vasárnap), 16:23 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Folytatódik a "Homonculusszal az élet" című Fullmetal Alchemist történetem. Az építő jellegű kritikáknak nagyon örülnék.

"– Pocsékul nézel ki – közölte egyszerűen a nő, hangjában pont annyi részvéttel, amiről tudta, hogy Envy nem fog tőle kiborulni. Már megfigyelte, hogy a homonculus gyűlölte, ha bárki is szánja, vagy túl sok részvétet mutat irányában, kivéve, ha Ed tette. – Mi történt?
– Semmi – rázta a fejét Envy, miközben az utolsó könnycseppet is letörölte az arcáról. – Mit akarsz itt?
– Csak kíváncsi voltam, hogy Ed hogy érzi magát – mondta Emily, majd jobban megnézte a homonculust, aki igyekezett úgy tenni, mintha minden rendben lenne. – De még jobban érdekel, hogy téged mi dúlt fel ennyire."

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 141895&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 október 05 (szombat), 11:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Új fandomba fogtam, ugyanis kipróbálom magam az Avatar - Aang legendája világában is. Fel is került "Eltörölt jövő" című, sok fejezetes írásom prológusa + az első fejezet. Remélem, tetszeni fog nektek. A kritikáknak nagyon örülnék! :)

Tartalom: Amikor Azula megtámadja az Avatar csapatot a Nyugati Levegő Templomnál, egy titokzatos tűzidomár lány siet a segítségükre. Aang felismeri a lányt, akit már számtalanszor látott az álmaiban, ráadásul az idegen sok dolgot tud a csapat tagjairól és Sozin üstököséről is. Olyan dolgokról mesél, amelyek alapjaiban ingatják meg Aangék minden hitét és bár nem mindenki hisz az idegennek, lassan be kell látniuk, hogy igazat mond. Ahogy pedig egyre több kérdés kerül megválaszolásra, úgy derül lassan fény az idegen tűzidomár lány kilétére is. De vajon ki ő, és milyen kapcsolat fűzi a csapathoz, annak is egy bizonyos tagjához?

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=141835

Ezen kívül mostanában frissült két FMA-ficem is, az egyik a "Lány a Kapun túlról", a másik pedig "A hetes alany". Mindkettőhöz várom a véleményeket, kritikákat. Ne kíméljetek! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 414 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség