Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:56

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 494 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Becses érzelmeid a filmek irányába...
Film a Harry Potterből? Fúj, illúzióromboló... sose nézném meg. 0%  0%  [ 1 ]
Természetesen megnéztem őket, bár nem fűztem hozzájuk nagy reményeket. 21%  21%  [ 52 ]
Megnéztem. Tetszettek, de felejthetők. 13%  13%  [ 31 ]
Egészen jók, bár a könyvet nem szárnyalták túl. 51%  51%  [ 125 ]
Éppen annyira tetszettek, mint a könyv... 5%  5%  [ 13 ]
Iiiiiiimádom a HP-filmeket! Egyszerűen fenomenálisak! 9%  9%  [ 23 ]
Szavazatok száma : 245
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 19 (szerda), 8:15 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 02 (vasárnap), 16:20
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: heart of da city
Nekem addig egy szavam sincs, amíg Alan játssza Pitont és meghagyják azt az ultrahelyes TMR-t, aki a CoS-ban volt. Nekem több kérésem nincs :D más pasira nem nézek, én hűséges vagyok :P

_________________
john woz a scientist he woz hooked on lsd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 18 (kedd), 20:54 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 01 (szerda), 17:50
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: A Küszöb
Ananke írta:
...


Igen, Weasley ikrek... :x Sztem Ron is nagyon ott van, de ugyanaz a kategória, mint Remus. :roll: Meg persze ott van Draco... :x Na jó, befejeztem... :)

Ananke, ment egy pü. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 18 (kedd), 20:46 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 01 (szerda), 17:50
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: A Küszöb
varga niki írta:

Nálam is teljesen ugyanez van. Ha már játszani látom, teljesen oké.
Hm.. Ewan :x de nekem a mostanival sincs semmi bajom :oops: azért a bajusz nem kellene..


Nekem akkor se tetszik. De lehet, a magyarhang is rátesz egy lapáttal erre az ellenérzésre vele kapcsolatban... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 18 (kedd), 20:46 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 22:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
finnigan írta:
Nálam a Teljesen kiábrándító karakter díj abszolút nyertese Remus. Pedig még a 3. rész előtt keringtek olyan hírek, hogy majd Ewan McGregor fogja játszani. Őt annyira el tudtam volna képzelni a szerepben... 8-> De ez nem Remus! :((


Ááááá... A másik BORZASZTÓAN nem illő színész! Mióta találtam egy fanartot a neten, ami egy az egyben az én Remusom, na azóta még jobban utálom ezt a szerencsétlent aki játssza. :D (Akinek kell a kép küldje el priviben a mailcímét és elküldöm:)

Ja, és rájöttem, hogy van viszont két karakter, akik az előzetes elképzeléseimmel ellentétben mégis stimmelnek (vagyis mostmár azonosultak a bennem lévő képpel): a Weasley-ikrek. Egyre jobbak! :) Viszont Neville se egy... öhh nem tom. Az sehol nem volt, hogy csúnya és egérfejű... Az őt játszó színészt inkább fiatal Pettigrewnak tudnám elképzelni. :) (Mellesleg Neville-ről is van fanartom ami jó, ugyanattól az alkotótól:D)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 18 (kedd), 20:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 294
finnigan írta:
Most lincseljetek meg, de én bírom Garyt Sirius szerepében... :#-) Oké, mikor olvasom a könyvet, tényleg nem ő jelenik meg előttem Siriusként, de szerintem a filmbe passzol! :)


Nálam is teljesen ugyanez van. Ha már játszani látom, teljesen oké.
Hm.. Ewan :x de nekem a mostanival sincs semmi bajom :oops: azért a bajusz nem kellene..

Narcissa meg remélem Rosamund Pike vagy Naomi Watts lesz..
(őket hozták hírbe, tudomtudom, azt is mondták, hogy Naomi biztos nem lesz, azért én még reménykedek)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 18 (kedd), 20:27 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 01 (szerda), 17:50
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: A Küszöb
Nálam a Teljesen kiábrándító karakter díj abszolút nyertese Remus. Pedig még a 3. rész előtt keringtek olyan hírek, hogy majd Ewan McGregor fogja játszani. Őt annyira el tudtam volna képzelni a szerepben... 8-> De ez nem Remus! :((

Most lincseljetek meg, de én bírom Garyt Sirius szerepében... :#-) Oké, mikor olvasom a könyvet, tényleg nem ő jelenik meg előttem Siriusként, de szerintem a filmbe passzol! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 18 (kedd), 20:19 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
mostmár Siriusnak mindig Johnny Depp-et képzelem el :x mééértnem ő játszotta?=( Gary béna. és akit még nagyon nagyon nagyon utálok, az nekemis Gambon. Egy kedves, bölcs, nagypapa-féle zseniből, amilyennek RH játszotta, csináltak egy szakadt, ide-oda rohangáló, félelmetes igazgatót, akihez hozzászólni nem mernék és úgy néz ki, mint egy csöves. :evil:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 16 (vasárnap), 17:34 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 294
oké.. most esett le, hogy kutya szőr(bunda) és Sirin is bunda volt a pályaudvaron..
amúgy érdemes ott megfigyelni Mordont.. az ajtónál, eszméletlen "cuki", ahogy ott is örködik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 16 (vasárnap), 14:41 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Jaj, amiket itt írtatok az átváltozásról... =))
Spec én még azt nem értettem (de nagyon nem :-D ), hogy ugye Pettigrew ruhástul változik emberré, viszont a 3.film végén, meg mikor újra patkány lesz, akkor a ruhája csak úgy ott marad, a kis patkány meg kibújik belőle és elslisszol. $fal =)) =)) Zsír. :P Sztem egyszerűbb lett volna úgy megoldani a rendezőknek, hogy az adott ruha mindig átalakul a varázslókkal együtt simán. Nem túl hihető, de filmen célszerűbb lett volna így megoldani, mint "bundázásokkal". :lol:

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 16 (vasárnap), 12:20 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
finnigan írta:

Aha, így már minden világos. :D A kabáttulaj ájult testét meg villámgyors láthatatlanná tevő bűbájjal kezelte, meg arrébb Vingardium Leviosa-sozta, nehogy a kis Harry rálépjen.


kis Harryt elbűvölte Sirius, nem látta az ájult akárkit a sarokban XD meg különbenis, mikor lenne pénze Sirinek egy ilyen bundára? Biztos Luctól lopta a szemétje :evil:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 16 (vasárnap), 12:11 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 01 (szerda), 17:50
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: A Küszöb
Luciatus írta:

ott volt valaki, leütötte, és levette róla a kabátját, hogy a kis Harry ne hányja le, mikor meglátja. GYors volt XD


Aha, így már minden világos. :D A kabáttulaj ájult testét meg villámgyors láthatatlanná tevő bűbájjal kezelte, meg arrébb Vingardium Leviosa-sozta, nehogy a kis Harry rálépjen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 16 (vasárnap), 12:03 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
finnigan írta:
De addig hová rejtette azt a böhömnagy kabátot, a füle mögé? Vagy odavarázsolta, mert menőbb, mint a normális ruha, vagy ott találta vagy... :-/ Nincs több ötletem. :)


ott volt valaki, leütötte, és levette róla a kabátját, hogy a kis Harry ne hányja le, mikor meglátja. GYors volt XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 16 (vasárnap), 8:56 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 01 (szerda), 17:50
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: A Küszöb
De addig hová rejtette azt a böhömnagy kabátot, a füle mögé? Vagy odavarázsolta, mert menőbb, mint a normális ruha, vagy ott találta vagy... :-/ Nincs több ötletem. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 15 (szombat), 21:16 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 13:23
Hozzászólások: 689
Te igenbeteg (jó értelemben of korz) XD =))

Amúgy nálunk ma adták először, és elmentem a bnőmmel... Direkt megnéztem megint azt a részt XD És sztem akkor veszi fel a ruhát... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 19:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Luciatus írta:
Ananke írta:

Huh, akkor nem tom, mert nem emlékszem senkire aki odaadta volna neki... De amúgy ezmegmigáz, hogy meztelenre változik. :D
.


de Pettigrew meg a 3asban ruhába változott :P



emberek, korhatáros film :D nincsen akkora korhatár, ami megóvhatná annak a pasinak a meztelensegg-villantásától az ártatlanság pusztulását :D

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ananke írta:

Huh, akkor nem tom, mert nem emlékszem senkire aki odaadta volna neki... De amúgy ezmegmigáz, hogy meztelenre változik. :D

Slash Garyvel? Fujj...


de Pettigrew meg a 3asban ruhába változott :P

igen, fujj XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 22:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Luciatus írta:
Lina írta:
De lehetett látni, h azt a szőrmekabátot akkor kapja magára... vagy én néztem félre?


de, vagyis akkor kötötte be... vajon ki volt még ott vele? vagyis fujj, Garyvel már a slash se jó XD


Huh, akkor nem tom, mert nem emlékszem senkire aki odaadta volna neki... De amúgy ezmegmigáz, hogy meztelenre változik. :D

Slash Garyvel? Fujj...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 15 (szombat), 18:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Lina írta:
De lehetett látni, h azt a szőrmekabátot akkor kapja magára... vagy én néztem félre?


de, vagyis akkor kötötte be... vajon ki volt még ott vele? vagyis fujj, Garyvel már a slash se jó XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 15 (szombat), 16:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 22:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Lina írta:
De lehetett látni, h azt a szőrmekabátot akkor kapja magára... vagy én néztem félre?

:D egen, nekem is úgy tűnt, hogy akkor kapta magára...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 15 (szombat), 9:12 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 13:23
Hozzászólások: 689
De lehetett látni, h azt a szőrmekabátot akkor kapja magára... vagy én néztem félre?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 14 (péntek), 23:25 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 22:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Lina írta:
Gondolkodtam :D

Most az animágusok ruhával vagy ruha nélkül változnak át? Mert a 3. részben Pettigrew-n volt ruha, amikor visszaváltozott, de az 5. részben Siriuson már nem volt...

Namármost, tudjuk ugyebár, h McGali rendszeresen tart animágia-bemutatót az óráin... *mindenki találja ki a befejezést* XD

Akkor most melyik?


Háhá! Siriuson volt... öhm, ha nem is ruha, de az az undorító szőrmekabát - ami alól kikandukáltak a mellszőrei meg a dementorok által készített "keményfiúvá avató" tetoválások - rajta volt, mikor visszalakult. De bele se merek gondolni, hogy kb még egy fecske se volt alatta... *brrr /:) * Nem tudom, hogy gondolták, de nem ez lenne az első pontatlanság...

Szerintem már tökre bekavarták ezt is, mint a Roxfort helyét: egyszer hegyen van szegény, egyszer tó melett, egyszer tó közepén, síkságon... XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 14 (péntek), 20:18 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 13:23
Hozzászólások: 689
Gondolkodtam :D

Most az animágusok ruhával vagy ruha nélkül változnak át? Mert a 3. részben Pettigrew-n volt ruha, amikor visszaváltozott, de az 5. részben Siriuson már nem volt...

Namármost, tudjuk ugyebár, h McGali rendszeresen tart animágia-bemutatót az óráin... *mindenki találja ki a befejezést* XD

Akkor most melyik?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 12 (szerda), 19:34 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 02 (vasárnap), 16:20
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: heart of da city
Jill írta:
Na, akkor előrebocsátom: Alant és Jasont imádom. McGal tökéletes.

Utálom Gambont, nekem ő nem DD, soha nem lesz az. DD Richard Harris volt, az igazi DD. :cry:

Rémszem nem és nem tetszik. Kövér! Én egy szikár, viharvert csókát képzelek el. Mondjuk David "ismertebb nevén Bill" Carradine. Nem érdekel, hogy nem angol.

Oldmant szeretem a Drakulában, szeretem a Léonban, a Tiszta románcban, de nekem nem Sirius. Mondjuk Johnny Depp (a komolyabbik, művészfilmes énje), hosszú fekete hajával, ő igen.

Lupin nem és nem. Nekem Remus törékeny, sápadt, korán őszülő, de édes. És NINCS bajusza! Kicsit lányos, na.
Ma élő színészt nem tudok mondani, a de a fiatal Gian Maria Volonté... na, ő totál Lupinos lett volna.

valahogy hasonlóan vagyok én is :) Alan és Jason istenek :D de szeretem a fiatal Voldie-t is. A HBP-ben elvileg Joseph Fiennes fogja játszani. Kinyírom magam X-(

_________________
john woz a scientist he woz hooked on lsd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 11 (kedd), 22:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 11 (kedd), 16:51
Hozzászólások: 8
Na, akkor előrebocsátom: Alant és Jasont imádom. McGal tökéletes.

Utálom Gambont, nekem ő nem DD, soha nem lesz az. DD Richard Harris volt, az igazi DD. :cry:

Rémszem nem és nem tetszik. Kövér! Én egy szikár, viharvert csókát képzelek el. Mondjuk David "ismertebb nevén Bill" Carradine. Nem érdekel, hogy nem angol.

Oldmant szeretem a Drakulában, szeretem a Léonban, a Tiszta románcban, de nekem nem Sirius. Mondjuk Johnny Depp (a komolyabbik, művészfilmes énje), hosszú fekete hajával, ő igen.

Lupin nem és nem. Nekem Remus törékeny, sápadt, korán őszülő, de édes. És NINCS bajusza! Kicsit lányos, na.
Ma élő színészt nem tudok mondani, a de a fiatal Gian Maria Volonté... na, ő totál Lupinos lett volna.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 18:35 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 szeptember 09 (szombat), 15:25
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Hollóhát klubhelyiség, kandalló előtt
Olana írta:
Sanumatari írta:
Olvasom itt a hozzászólásokat (oké, még az egy hónappal ezelőttieket, de könyörgöm, csak most vettem rá magam -meg vettek rá- a regizésre, addig meg nem is nagyon jártam ide... :? ), és megakadt a szemem a Siriusos témán... Azt írkáltátok, hogy Siriust miért nem egy szuperpasi játssza... *okoskodás következik* Sirius csak szép volt. Még "újkorában"... és az Azkaban egy kissé betett neki... mint Bellának... ezért nem szép Sirius... :-( (amúgy a többivel, főleg az Emma eltúlzásai meg ilyenekkel egyetértek... _U_ )

*Egyetért* és jó, hogy rávettelek a regizésre..., ha nem vettelek volna rá, akkor ez a csodás hozzászólás nem létezne :-D


Ugye-ugye??? :-D :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 18:33 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 szeptember 09 (szombat), 15:25
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Hollóhát klubhelyiség, kandalló előtt
Gaby írta:
oké hogy anno álompasi volt, de mint sa 4.ben is írja, jobb pillanataiban az arca már-már olyan volt, mint az esküvői képen ott pedig jól nézett ki, tehát annyira nem csúfíthattta el az azkaban..szóval úgy kellett volna hogy egy csúcspasi játszaa a 3.bn kissé elcsúfítva...
remélem nem voltam teljesen érthetelen :D


Én értem... :-) Igen, igaz, de ez (ahogy te is írtad) a negyedik részben volt... szal a harmadikban még nem gáz, h nem éppen jóképű (imádok jelentéktelen dolgokról filozofálni... :-D ) De ha az ötödikben nem lesz csúcspasi, én... én... én... :evil:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 18:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 19 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: csolnok
Gaby írta:
oké hogy anno álompasi volt, de mint sa 4.ben is írja, jobb pillanataiban az arca már-már olyan volt, mint az esküvői képen ott pedig jól nézett ki, tehát annyira nem csúfíthattta el az azkaban..szóval úgy kellett volna hogy egy csúcspasi játszaa a 3.bn kissé elcsúfítva...
remélem nem voltam teljesen érthetelen :D

Uhh, akkor ez azt jelenti, hogy a negyedik filmben ugyanúgy nézett ki, vagy észrevehető volt rajta valami változás is? Én nem láttam a negyediket... :cry: amugy miylen volt?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 18:26 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 19 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: csolnok
Sanumatari írta:
Olvasom itt a hozzászólásokat (oké, még az egy hónappal ezelőttieket, de könyörgöm, csak most vettem rá magam -meg vettek rá- a regizésre, addig meg nem is nagyon jártam ide... :? ), és megakadt a szemem a Siriusos témán... Azt írkáltátok, hogy Siriust miért nem egy szuperpasi játssza... *okoskodás következik* Sirius csak szép volt. Még "újkorában"... és az Azkaban egy kissé betett neki... mint Bellának... ezért nem szép Sirius... :-( (amúgy a többivel, főleg az Emma eltúlzásai meg ilyenekkel egyetértek... _U_ )

*Egyetért* és jó, hogy rávettelek a regizésre..., ha nem vettelek volna rá, akkor ez a csodás hozzászólás nem létezne :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 18:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 18:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
oké hogy anno álompasi volt, de mint sa 4.ben is írja, jobb pillanataiban az arca már-már olyan volt, mint az esküvői képen ott pedig jól nézett ki, tehát annyira nem csúfíthattta el az azkaban..szóval úgy kellett volna hogy egy csúcspasi játszaa a 3.bn kissé elcsúfítva...
remélem nem voltam teljesen érthetelen :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 18:14 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 szeptember 09 (szombat), 15:25
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Hollóhát klubhelyiség, kandalló előtt
Olvasom itt a hozzászólásokat (oké, még az egy hónappal ezelőttieket, de könyörgöm, csak most vettem rá magam -meg vettek rá- a regizésre, addig meg nem is nagyon jártam ide... :? ), és megakadt a szemem a Siriusos témán... Azt írkáltátok, hogy Siriust miért nem egy szuperpasi játssza... *okoskodás következik* Sirius csak szép volt. Még "újkorában"... és az Azkaban egy kissé betett neki... mint Bellának... ezért nem szép Sirius... :-( (amúgy a többivel, főleg az Emma eltúlzásai meg ilyenekkel egyetértek... _U_ )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 15 (kedd), 23:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
dani55521 írta:
Nem tudom, hogy akár saját akaratából is lesüllyedhetne odáig. Donatellácskát viszont talán még lesz esélye legyűrni 8)


=)) =)) =)) =))

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 15 (kedd), 23:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 01 (kedd), 20:19
Hozzászólások: 236
Nem tudom, hogy akár saját akaratából is lesüllyedhetne odáig. Donatellácskát viszont talán még lesz esélye legyűrni 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 15 (kedd), 23:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
dani55521 írta:
Jó tudni, hogy nem csak engem hagy hidegen a sztárok világa... De Kiszel Tündét azért csak ismerem! Az ő szemöldöke Emma Wácconét is felülmúlja. :-)


:shock: Még ilyet! Nekem a múltkor pont az jutott eszembe, hogyha Emma megöregszik, talán pont úgy fog kinézni, mint Kiszel Tünde... =))

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 15 (kedd), 22:56 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 01 (kedd), 20:19
Hozzászólások: 236
Jó tudni, hogy nem csak engem hagy hidegen a sztárok világa... De Kiszel Tündét azért csak ismerem! Az ő szemöldöke Emma Wácconét is felülmúlja. :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 15 (kedd), 22:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
dani55521 írta:
Csak én nem ismerem Lind.. szóval őt? :-D :oops:


Nyugi, én gyakorlatilag egy sztárt sem ismerek, és nem is tartozik az érdeklődési körömbe. Viszont Lindsay Lohant véletlenül ismerem, mert apám szenvedélyes filmgyűjtő, és már az egész HBO-t felvette :D Egy alacsony, kerek arcú, csinos leányzó nagy hajjal, és asszem a Nem férek a bőrödbe meg a Kicsi kocsi - tele a tank című filmekben játszott...

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 15 (kedd), 22:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 01 (kedd), 20:19
Hozzászólások: 236
Csak én nem ismerem Lind.. szóval őt? :-D :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 15 (kedd), 19:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Neele írta:
Amúgy nem fűzük nagy reményeket az ötödikhez sem...
Lily botrányos. Az emlékben 5.esek, nem huszonennyimennyi évesek. Még Lindsay Lohan is jobban tudná őt eljátszani. 15 éves kölkökről van szó, nem felnőttekről...
Na de mind1. Már csak azértis megnézem:D


Lindsay Lohan mint Lily? Hm, nem is rossz ötlet ;)

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 10:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 22:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Neele írta:
Amúgy nem fűzük nagy reményeket az ötödikhez sem...
Lily botrányos. Az emlékben 5.esek, nem huszonennyimennyi évesek. Még Lindsay Lohan is jobban tudná őt eljátszani. 15 éves kölkökről van szó, nem felnőttekről...
Na de mind1. Már csak azértis megnézem:D


jajj ne legyenek már hiú reményeid azok után, hogy majdnem minden szereplőt sokkal idősebb emberkék játszanak a filmben, mint amennyi idősek a könyvben :roll:
azért én is megnézem majd a filmet :))

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 23:16 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 13:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
Amúgy nem fűzük nagy reményeket az ötödikhez sem...
Lily botrányos. Az emlékben 5.esek, nem huszonennyimennyi évesek. Még Lindsay Lohan is jobban tudná őt eljátszani. 15 éves kölkökről van szó, nem felnőttekről...
Na de mind1. Már csak azértis megnézem:D

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 23:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 22:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Neele írta:
aglarnis írta:
hmmm
sztem egyébként az egész gubanc ott kezdődik, hogy már vagy 60rendező dolgozott a filmen...

egy normálisat kellett volna találni és kész...
mert ahogy most áll a helyzet...
nem elég, hogy híres színészek vannak a filmben, és hogy híres rendezők dolgoznak rajta...


Szegény hagris kunyhója is mindig más helyen van...:D


ugye? :)) :)) :)) :))
én azon már annyit nevettem :))

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 22:56 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 13:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
aglarnis írta:
hmmm
sztem egyébként az egész gubanc ott kezdődik, hogy már vagy 60rendező dolgozott a filmen...

egy normálisat kellett volna találni és kész...
mert ahogy most áll a helyzet...
nem elég, hogy híres színészek vannak a filmben, és hogy híres rendezők dolgoznak rajta...


Szegény hagris kunyhója is mindig más helyen van...:D

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 22:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
hmmm
sztem egyébként az egész gubanc ott kezdődik, hogy már vagy 60rendező dolgozott a filmen...

egy normálisat kellett volna találni és kész...
mert ahogy most áll a helyzet...
nem elég, hogy híres színészek vannak a filmben, és hogy híres rendezők dolgoznak rajta...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 13:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
Egy rajongó így számolt be a Virginia Waters-nél a forgatásról:
„Két jelenetet forgattak a mai napon, mindkettőt a könyv végéről. Az első jelenet McGalagony felépüléséről szól a Halálfalókkal vívott csata után, a második pedig a Minisztériumbeli támadásról.
McGalagony a székében ült, és a Reggeli Próféta főcímét olvasta, melyben bejelentik hogy „Ő, Akit Nem Nevezünk Nevén, visszatért”, mialatt Hagridhoz beszélt. Nem hallottuk pontosan a dialógust, de valószínűleg megerősítette, hogy jól érzi magát ennyi átok után. Maggie Smith csodálatosan nézett ki, és az új talárok, amiket a tanárok és a diákok is hordanak, nagyszerűek.
Egy másik jelenetben, amit ezzel egyidőben forgattak, a Mardekár tanulói szerepelnek. Természetesen Draco Malfoy áll a középpontban, aki biztosítja a többieket, hogy nem kétséges, hogy az apja és a többi Halálfaló megnyeri a harcot!”

Legalább Draco lesz benne:D

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Cara írta:
jaja és egyre kevesebb diák van... nem hiszem, hogy csak ennyien járnak a Roxfortba... :S


Na de, ha jobban belegondolunk, ez nem (csak) a filmesek hibája.

Rowling egyszer azt mondta, hogy Roxfortba körülbelül 1000 diák jár. Ez eddig oké. Csakhogy Harryék osztályának csak nyolc tagja van (Harry, Ron, Hermione, Parvati, Lavender, Neville, Seamus és Dean). Ha mondjuk kerekítve vesszük, hogy minden osztály tíztagú, akkor is egy évfolyamba csak negyven diák jár, és hét évfolyam van, tehát az kb 240 tanuló.

Szerintem ezt adták vissza a filmben is...

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:11 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 13:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
Cara írta:
jaja és egyre kevesebb diák van... nem hiszem, hogy csak ennyien járnak a Roxfortba... :S


Az 5. részben meg már csak a ds fele jár suliba, a nagyterem meg 12 négyzetméter lesz:D

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 14:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Neele írta:
aglarnis írta:
hmmm...
nekem meg pont az ilyen megnyilvánulásoktól lett Piton egyáltalán nem Pitonos...
szal sztem akkor is el lett qrva...


ja és amikor fejbeveri őket, az sztem a nagyteremben van... :roll:


És miért veri őket egyáltalán fejbe? Nah mind1...szétk*rták a zegészet, erről mi nem tehetünkXD
de azért a nagyterem is részről-részre kisebb leszXDDDDDDDDD
jaja és egyre kevesebb diák van... nem hiszem, hogy csak ennyien járnak a Roxfortba... :S

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 19:47 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 13:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
aglarnis írta:
hmmm...
nekem meg pont az ilyen megnyilvánulásoktól lett Piton egyáltalán nem Pitonos...
szal sztem akkor is el lett qrva...


ja és amikor fejbeveri őket, az sztem a nagyteremben van... :roll:


És miért veri őket egyáltalán fejbe? Nah mind1...szétk*rták a zegészet, erről mi nem tehetünkXD
de azért a nagyterem is részről-részre kisebb leszXDDDDDDDDD

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 19:46 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 02 (vasárnap), 16:20
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: heart of da city
aglarnis írta:
áááá :))

tudjátok melyik lett volna legjobb jelenet a HP4-ben? :D amit végül nem is tettek bele...

a bálon Harry kimegy a belső udvarra vagy hova, és ott beszélget Piton meg Karkarov asszem, és közben Piton elzavar két fiatalt, akik nagyon az egyik fiákerben vagy miben akartak szexelni :D tök vicces volt :))
meg persze levont vagy 100pontot tőlük :))

egyébként komolyra fordítva a szót... :D
szal a negyedikben sztem Piton karaktere is el lett qrva...
vhogy nekem tök idétlen lett az egész...

:D az a jelenet megvan az extráknál :D

_________________
john woz a scientist he woz hooked on lsd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 19:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 22:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
hmmm...
nekem meg pont az ilyen megnyilvánulásoktól lett Piton egyáltalán nem Pitonos...
szal sztem akkor is el lett qrva...


ja és amikor fejbeveri őket, az sztem a nagyteremben van... :roll:

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 19:33 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 13:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
aglarnis írta:
áááá :))

tudjátok melyik lett volna legjobb jelenet a HP4-ben? :D amit végül nem is tettek bele...

a bálon Harry kimegy a belső udvarra vagy hova, és ott beszélget Piton meg Karkarov asszem, és közben Piton elzavar két fiatalt, akik nagyon az egyik fiákerben vagy miben akartak szexelni :D tök vicces volt :))
meg persze levont vagy 100pontot tőlük :))

egyébként komolyra fordítva a szót... :D
szal a negyedikben sztem Piton karaktere is el lett qrva...
vhogy nekem tök idétlen lett az egész...


Én az olyan idétlen jeleneteket birtam, mikor Piton lenyomta Harryék fejét. Akkor tulajdonképpen hol volta? Milyen órán? Fred meg George is ott volt. Közös tanulás, vagy mi? Olyan nincs is Roxfortban:D

Meg Parvati, meg Padma Patil mióta arab csajok? A harmadik filmben is szerepelt Parvati, és egészen más szinésznő játszotta. Erre figyelhettek volna a negyedik filmben...
De az már túúúúl nehéz feladat ilyen okos embereknek, mint a rendezők :D :D :D :D :D :D

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 494 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség