Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:51

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 710 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 14 (csütörtök), 17:49 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
tedd azt. megéri XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 14 (csütörtök), 17:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
naravna írta:
attól a csajtól lesz a fordítás, aki azt írta :) persze SOKKAL lájtosabb lesz :P


most meg az unalomhoz adtál kedvet XD mindjárt lementem, mert lehet, holnap nem lesz netem, de el akarom olvasni XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 14 (csütörtök), 17:15 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
naravna írta:
Luciatus írta:
kíváncsivá tettél :D Mikor elszz meg? :P


örülök neki ^^ hát... nem tudom. ha nagyon nekiülök, akkor jövő hét elején. de azt nem bizti h meg tom csinálni :?


nem sürgetlek én (ááá, enm XD de télleg nem :D ) csak kíváncis vagyok és hamar megörekszem, és az senkinek se jó :P

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 14 (csütörtök), 16:58 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Luciatus írta:
naravna írta:
az Unalmat olvastad?


egyszer elkezdtem, csak Susan Kreber írt vmi frisset, így otthagytam XD de majd bepótolom, azt mondják tökjó :)


attól a csajtól lesz a fordítás, aki azt írta :) persze SOKKAL lájtosabb lesz :P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 14 (csütörtök), 16:57 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Luciatus írta:
kíváncsivá tettél :D Mikor elszz meg? :P


örülök neki ^^ hát... nem tudom. ha nagyon nekiülök, akkor jövő hét elején. de azt nem bizti h meg tom csinálni :?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 14 (csütörtök), 15:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 27 (hétfő), 21:40
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Louisiana
Unknown írta:
szijjasztok... életem első hozzászólása és csak egy kérésem lenne
Sokat hallottam már a FAR - ról... valaki tudna felvilágosításat adni? nagyon megköszönném :shock: :?:


Fiúk a Roxfortból, zel írása. Keresd a merin. x)

Amúgy az Unalom rúlzik, nagyon ott van ^^

_________________
godric is my maker, deal with it hookah


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 14 (csütörtök), 14:01 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
naravna írta:
az Unalmat olvastad?


egyszer elkezdtem, csak Susan Kreber írt vmi frisset, így otthagytam XD de majd bepótolom, azt mondják tökjó :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 14 (csütörtök), 14:01 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
naravna írta:
Luciatus írta:
nekem is meg kéne tanulni biztosnágosan angolul, pillanatnyilag a melléknévfokozást tanuljuk XD

áá, kritizálkodtál? nééézem és köszönöm :x

várom már azt a fordítást :d miről szól? *kíváncsi*


az már haladás!
fordítás: *titkolózik*Harryről és... és vmi szőkéről. bár nagyrészt Harryről. Harry, aliasz szexi görl =))


kíváncsivá tettél :D Mikor elszz meg? :P

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 14 (csütörtök), 0:03 
szijjasztok... életem első hozzászólása és csak egy kérésem lenne
Sokat hallottam már a FAR - ról... valaki tudna felvilágosításat adni? nagyon megköszönném :shock: :?:


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 20:57 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
az Unalmat olvastad?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 20:55 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Luciatus írta:
nekem is meg kéne tanulni biztosnágosan angolul, pillanatnyilag a melléknévfokozást tanuljuk XD

áá, kritizálkodtál? nééézem és köszönöm :x

várom már azt a fordítást :d miről szól? *kíváncsi*


az már haladás!
fordítás: *titkolózik*Harryről és... és vmi szőkéről. bár nagyrészt Harryről. Harry, aliasz szexi görl =))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 20:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
naravna írta:

böngészgettem, kritizáltam. a jövőben várhatsz egy kisebb, viccesebb fordítást, ami szintén jó hatással lesz rád :D angolul pedig sztem érdemes tudni. nekem milliószor kifizetődött az idő, amit töltöttem vele. kicsivel több - nem szívesen esel túlzásokba, igaz? :D


nekem is meg kéne tanulni biztosnágosan angolul, pillanatnyilag a melléknévfokozást tanuljuk XD

áá, kritizálkodtál? nééézem és köszönöm :x

várom már azt a fordítást :d miről szól? *kíváncsi*

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 20:40 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Luciatus írta:
slash topic, s nálam van slash, ugyan WVV-s, de van XD

örülök, hogy tudod, ki vagyok :D és örülök, hogy egyedülálló Luciusrajongásom van XDDDD A slashelőadás nekem nagyon tetszett, el is lvastam gyorsan a véla enigmát, meg a féltékeny marhát, aztán csábítási hadművelet :P Jó ahtással vagytok rám XD kár, hogy nem tudok angolul :? Kicsivel több slash van angol nyelven, mint hazaiul :S

(én már erjtegetni sem merem az egoista oldalam XD)


böngészgettem, kritizáltam. a jövőben várhatsz egy kisebb, viccesebb fordítást, ami szintén jó hatással lesz rád :D angolul pedig sztem érdemes tudni. nekem milliószor kifizetődött az idő, amit töltöttem vele. kicsivel több - nem szívesen esel túlzásokba, igaz? :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 20:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 27 (hétfő), 21:40
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Louisiana
Kittinkatt, keress rá a youtube-on starrose-ra... Eszméletlen a csaj, szerintem hihetetlen alkotót kaptunk. Viszont ha nem szereted a durvulást, vedd figyelembe a korhatárokat - a Mad Eye, amin 18-as van, mikor megnéztem, aznap este úgy mászkáltam, hogy folyton hátrafelé tekintgettemXD Slash, de valahogy sokker, ahogy lejjebb mondtam.

Én is írtam már slasht, fenn is van, de semmi durva, csak fluffolás, meg csúnyabeszéd. x)

_________________
godric is my maker, deal with it hookah


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 20:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
naravna írta:
oh my GOD! mindig volt egy apró sejtésem, hogy nem létezhet két ekkora Lucius-fan a földön :D persze hogy tudom ki vagy ;) az a slashelőadás... hát, Milával (korábban szellemszállás, de most már hivatalosan mindenhol csak StormBird) hajlamosak vagyunk elragadtatni magunkat ha slashről van szó. és szerintem ez nem csak a mi hibánk :)

persze hogy hagyhatjuk! amíg valamikor megkapom, nincs gáz :) tudod, ilyenkor mutatkozik meg az énem rejtett, de nagyon is domináns egoista fele :) *megy rohanni megnézni vagyis rohan megnézni vagy megy megnézni mrs lucius profilját* *sűrű bocsánatkérések közepette az offért*


slash topic, s nálam van slash, ugyan WVV-s, de van XD

örülök, hogy tudod, ki vagyok :D és örülök, hogy egyedülálló Luciusrajongásom van XDDDD A slashelőadás nekem nagyon tetszett, el is lvastam gyorsan a véla enigmát, meg a féltékeny marhát, aztán csábítási hadművelet :P Jó ahtással vagytok rám XD kár, hogy nem tudok angolul :? Kicsivel több slash van angol nyelven, mint hazaiul :S

(én már erjtegetni sem merem az egoista oldalam XD)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 19:58 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
ld. lentebb. csak bénáztam. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 19:53 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
ööö akartál vmit írni? mert nem látom :?

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 19:50 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Luciatus írta:
álnevemen Mrs. Lucius, táborban Susan Kreberrel lófráltam, sztem tudod :D Tudod, szellemszállással tartottatok nekünk slashelőadást :P

az egófényezést halaszhatjuk hétvégére? :D ahoz hosszan kell írni :twisted:


oh my GOD! mindig volt egy apró sejtésem, hogy nem létezhet két ekkora Lucius-fan a földön :D persze hogy tudom ki vagy ;) az a slashelőadás... hát, Milával (korábban szellemszállás, de most már hivatalosan mindenhol csak StormBird) hajlamosak vagyunk elragadtatni magunkat ha slashről van szó. és szerintem ez nem csak a mi hibánk :)

persze hogy hagyhatjuk! amíg valamikor megkapom, nincs gáz :) tudod, ilyenkor mutatkozik meg az énem rejtett, de nagyon is domináns egoista fele :) *megy rohanni megnézni vagyis rohan megnézni vagy megy megnézni mrs lucius profilját* *sűrű bocsánatkérések közepette az offért*

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára naravna 2006 szeptember 13 (szerda), 19:58-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 19:47 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
naravna írta:
Luciatus írta:
Nem idézek, mert nincs kedvem, de nara, írj, én szívesen olvasnék tőled slaht:D a "kicsi vagyok én ehhez"-hez írnám, hogy én ugyan romlott gyermek vagyok, de már én is írtam:D (olyan is lett...:P)


hát.. igazából nem akarom h olyan legyen h láccik rajta h..... :?
nem akarod kicsit fényezni az egómat és leírni h miért olvasnál szivesen slash-t pont tőlem? O:-) tök kíváncsivá tettél. ésööööö... *lehet h hűje kérdés, de nem baj* te ki is vagy? mármint ismerlek? :#-)


álnevemen Mrs. Lucius, táborban Susan Kreberrel lófráltam, sztem tudod :D Tudod, szellemszállással tartottatok nekünk slashelőadást :P

az egófényezést halaszhatjuk hétvégére? :D ahoz hosszan kell írni :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 19:43 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Luciatus írta:
Nem idézek, mert nincs kedvem, de nara, írj, én szívesen olvasnék tőled slaht:D a "kicsi vagyok én ehhez"-hez írnám, hogy én ugyan romlott gyermek vagyok, de már én is írtam:D (olyan is lett...:P)


hát.. igazából nem akarom h olyan legyen h láccik rajta h..... :?
nem akarod kicsit fényezni az egómat és leírni h miért olvasnál szivesen slash-t pont tőlem? O:-) tök kíváncsivá tettél. ésööööö... *lehet h hűje kérdés, de nem baj* te ki is vagy? mármint ismerlek? :#-)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 19:08 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Nem idézek, mert nincs kedvem, de nara, írj, én szívesen olvasnék tőled slaht:D a "kicsi vagyok én ehhez"-hez írnám, hogy én ugyan romlott gyermek vagyok, de már én is írtam:D (olyan is lett...:P)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 18:11 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
mena írta:
ne legyünk szexcentrikusak =)) én sem írok soha szexet, mégis írtam már slashnovellát*reklámreklám*. (mondjuk az érzelmes volt.)
arra gondoltam, h ha egyszer elkap az ihlet, ne habozz leülni és megírni ;) ;) ;) vagy meg is tervezheted, nekem mind1XD de kíváncsi lennék rá, h mit alkotsz e szívünknek oly kedves tmábanXDXDXD :D :D :D


talán már késő h ne legyek az... ;)

én slash-ben pont azt szeretem, h szerelem-szex terén átlép a férfi-nő egyenlőtlenság által felállított határokon és "szemérmességen", és azt hiszem mondhatom, hogy nagy általánosságban nagyobb hangsúlyt helyez a szexualitásra az érzelmek mellett, mint a het sztorik. persze hogy az egyensúly így is meglegyen, nagyon finoman kell bánni azzal a szegény történettel :) (már megint nem tudom, h írhattam ilyen fennhéjázó hangú, én-mindent-jobban-tudok stílusú... izét. nézzétek el nekem. máshogy nem tudom kifejezni magam :?)

megragadom az alkalmat, hogy ajánljak is egy történetet (sajnos megint angol...): Emma Granttől (emmagrant01) a 'Left My Heart' és a folytatás, a 'Surrender The Grey'. nagyon szépen leírja, ahogy a két főszereplő között (Harry és Draco - ki hitte volna?) a testi vágy bensőségesebb érzelmekké alakul egy olyan világban, ahol egyébként mindenki lefekszik mindenkivel - és még cselekmény is van benne! de még milyen!

ezért veszélyesebb a műfaj a heteró ill. általános témájúaknál. és részben ezért nem is próbálkozom vele olyan aktívan (kicsi vagyok én még ehhez címen XD másrészt mert annyi jót olvastam, hogy a sajátomat nem tudnám értékelni. azt hiszem.)

ha már így tudományos síkra jutottam magányos monológomban, ajánlok még valamit: Dark Twin: Why I like slash? (Essay) egy igencsak szubjektív nézőpontú esszé arról, miért is szeretjük a slash-t. nagyon elgondolkodtató :)

ígérem, hogyha az ihlet torkon ragad, nem fogom hagyni, hogy megfojtson, inkább írok vmi jó kis slash-t, vagy ha majd lesz valami jó ötletem, papírra/képernőre vetem. XD ;) kösz a biztatást! (ez jó hosszú lett... *sóhaj*)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 15:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 20 (csütörtök), 22:05
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: valahol Roxmortsban
Köcce, nézegettem őket. Annyi tudok, hogy a Ragyogást már olvastam, és tetszik :) És a Csábítási Hadműveleten is túlvagyok.

_________________
"Most már tudod, miért esik a hó"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 14:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 20:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 13 (szerda), 14:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 20:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 12 (kedd), 23:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 20:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 12 (kedd), 23:37 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
mena írta:
*bepofátlankodik*
bár nem tudok angolul, és nem engem kérdeztek, válaszom: igen! :D :D :D
*kipofátlankodik*


LOL tényleg? és honnan tudod h tudnék? a slash különben sem jó 16+ alatt... (kivéve ha vmi nagyon sötét/érzelmes/vicces, de aszélsőségek beszámíthatatlanok.) gondolod h összejönne egy sex scene? ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 12 (kedd), 23:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 20:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 12 (kedd), 23:26 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Kittinkatt írta:
tudtok még ilyesmiket mondani? (lehetőleg ne a legdurvábbakat, tudjátok, szegény, ártatlan lelkem :lol: Szívesen venném... mondjuk azt a vidit már láttam, amin Harry/Draco első-második évében volt, de nem tekintettem rendes slashnek... ez az ajánlott volt a legelső :shock: :-D Thanx előre :)


hm.. youtube-on ha rákeresel h harry draco slash v vmi ilyesmi, bizti találsz még ^^ de ennyire... szexit tuti nem. ahhoz kell brian és justin *fangirl* XD
azért nézd meg a csaj többi videóját is: http://youtube.com/profile_videos?user= ... delcookies

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára naravna 2006 szeptember 12 (kedd), 23:28-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 12 (kedd), 23:21 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Luciatus írta:
igenigen, biztos, ami biztos, ha többte raksz ki, kevesebb bajod lesz :D

köszi az aláírásdícséretet :D Nara, te írsz slasht? :P


actually YES, but if it will be published, it will be in English and not this year. or the next. de tervezek rövidebbet. meg magyarul.
miért? írjak? XD

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára naravna 2006 szeptember 12 (kedd), 23:28-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 12 (kedd), 21:04 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 20 (csütörtök), 22:05
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: valahol Roxmortsban
Húha! :o *átélte rövidke élete első slash-videó-nézését*
Még bele kell rázódnom a vidikbe, mert sztoriba imádom, de hát ugye vizuálisan kicsit más... de az biztos, hogy egy idővel megkedvelem a műfajt :lol: Először a slash-fictektől is féltem, aztán már nagy rajongó vagyok (Véla Engima, Féltékeny Marha, Unalom, A tűz a jég és a Nimfa - novellafüzér, Örvény, Vágy, Napló(pó), sok-sok Piton/Harry, Draco/Harry, Remus/Piton, Piton/Sirius, és ma dementor/Sirius, Remus/Harry írás)... tudtok még ilyesmiket mondani? (lehetőleg ne a legdurvábbakat, tudjátok, szegény, ártatlan lelkem :lol: Szívesen venném... mondjuk azt a vidit már láttam, amin Harry/Draco első-második évében volt, de nem tekintettem rendes slashnek... ez az ajánlott volt a legelső :shock: :-D Thanx előre :)

_________________
"Most már tudod, miért esik a hó"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 12 (kedd), 20:25 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 27 (hétfő), 21:40
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Louisiana
Hát, egész jó az a videó, de kitartok a youtube-os slash-nagyöregeknél, starrose forevör :D

_________________
godric is my maker, deal with it hookah


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 12 (kedd), 19:53 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
naravna írta:
slashnél elvileg más a korhatár... de nem kockáztatom h az én fejemet harapják le amiért nem szóltam :)


igenigen, biztos, ami biztos, ha többte raksz ki, kevesebb bajod lesz :D

köszi az aláírásdícséretet :D Nara, te írsz slasht? :P

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 12 (kedd), 10:36 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
slashnél elvileg más a korhatár... de nem kockáztatom h az én fejemet harapják le amiért nem szóltam :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 11 (hétfő), 22:12 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
hát ez télleg tökjóóXD de én nem mondanám, h 18-as... inkább... 16. annyira nem durva.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 11 (hétfő), 19:36 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Luciatus írta:
Óh, ezt nagyon jól megcsinálták! Tök tetszik, köszi a linket, nara:P


muhaha, még egy ember XD nekem is nagyon tetszett ^^
[OFF]imádom az aláírásodat ;)[OFF]

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 09 (szombat), 15:25 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
naravna írta:
ha valaki youtube-on keres észvesztően jó H/D-t, annak tudok mutatni valamit - remélem nem dob ki innen senki, mert elég erősen 18+-os (!!!), de nagyon jól össze van hangolva a zene és a felvételek. igazából Harry/Draco és Hermione/Ginny a két párosítás, de a femslash korántsem annyira hangsúlyos. szerintem érdemes megnézni, de még egyszer a figyelmeztetés: 18+

http://youtube.com/watch?v=loOuabAMlKQ

(a videórészletek a HP-filmekből és Queer As Folkból vannak, a szám a 'Break Me Shake Me' a Savage Gardentől)


Óh, ezt nagyon jól megcsinálták! Tök tetszik, köszi a linket, nara:P

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 06 (szerda), 21:01 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
ha valaki youtube-on keres észvesztően jó H/D-t, annak tudok mutatni valamit - remélem nem dob ki innen senki, mert elég erősen 18+-os (!!!), de nagyon jól össze van hangolva a zene és a felvételek. igazából Harry/Draco és Hermione/Ginny a két párosítás, de a femslash korántsem annyira hangsúlyos. szerintem érdemes megnézni, de még egyszer a figyelmeztetés: 18+

http://youtube.com/watch?v=loOuabAMlKQ

(a videórészletek a HP-filmekből és Queer As Folkból vannak, a szám a 'Break Me Shake Me' a Savage Gardentől)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 20 (vasárnap), 16:07 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 27 (hétfő), 21:40
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Louisiana
muki-chan írta:
http://www.youtube.com/watch?v=FZOG9YmNT68

:oops:


Nyüssz. Már láttam párszor. Valamiért nem a szívem csücske...^^'

_________________
godric is my maker, deal with it hookah


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 18 (péntek), 22:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 18:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
:D jót tettem?

amúgy nem én találtam, nekem is csak mondták... De azért ott van.... :D

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 18 (péntek), 22:17 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 27 (csütörtök), 21:19
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: valahol Ott
muki-chan írta:
http://www.youtube.com/watch?v=FZOG9YmNT68

:oops:


ÁÁÁÁÁÁÁHHHHHH! [ismétlés háromszor]
Megnéztem az első részt is...
Ott Leonardo smárolja le Davidet! Fúú... Mondjuk, gáz a sérója XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 18 (péntek), 22:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 18:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
http://www.youtube.com/watch?v=FZOG9YmNT68

:oops:

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 18 (péntek), 21:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 27 (hétfő), 21:40
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Louisiana
Hehe, olyan kis rendhagyó, aranyos ;) Amúgy azt még nem olvastam, de asszem nekifogok.

_________________
godric is my maker, deal with it hookah


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 22:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 18:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Christabel írta:
A féltékeny marhát olvastam, az tényleg jó... Csilláááámpor ;)

nekem az volt a legelső slashem :)
a véla enigmába már tök rég volt frissítés :(

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 14:52 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Zel írta:
Edited by Lionela


Topicot tévezstettél ez a nem a Gilderoy sarok így átszerkesztettema hozzászólásod....

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 13:21 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 19:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
Edited by Lionela

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 15 (kedd), 22:47 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 27 (hétfő), 21:40
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Louisiana
A féltékeny marhát olvastam, az tényleg jó... Csilláááámpor ;)

_________________
godric is my maker, deal with it hookah


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 15 (kedd), 16:18 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Christabel írta:
Csak regisztrálnod kell, mert 18-as karikás XD (Regelni két perc, szóval ne aggódj x))
Amúgy elolvasom, tényleg, ha lesz végre időm...


igen, ahhoz regelni kell, de tényleg nem nagy cucc, és igazán megíri, ottvan még a Csábítási hadművelet, a Féltékeny marha meg a Véla Enigma :) Mind eszméletlenül jók :) :x

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 15 (kedd), 11:23 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 27 (hétfő), 21:40
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Louisiana
Csak regisztrálnod kell, mert 18-as karikás XD (Regelni két perc, szóval ne aggódj x))
Amúgy elolvasom, tényleg, ha lesz végre időm...

_________________
godric is my maker, deal with it hookah


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 14 (hétfő), 22:50 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Christabel írta:
Erősen "disturbing", ahogy a készítő írja, és ez rohadtul igaz XDD Tök sokkoló. XD

Kösze nénikém, megnézem ;)


sokkoló...hmm, meg kell nzéni :D

sztem mindenképp olvasd el, nagyonjó :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 710 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség